Da bi zene manje patile

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kad vas ostavi decko. Sta radite? Vi slusate neke tuzne balade od kojih srce puca.
Ja ni u najboljem raspolozenju to ne mugu slusati.
Nego onda trebate pustiti neku diskacinu u kojoj dobro mamla ritam i da vas boli kita koju nemate za doticnim.

Cak mozete napraviti test npr. iznervirajte decka do te granice da vas ostavi i probajte.

Ovo sigurno pali.
 
sinnke:
Kad vas ostavi decko. Sta radite? Vi slusate neke tuzne balade od kojih srce puca.
Ja ni u najboljem raspolozenju to ne mugu slusati.
Nego onda trebate pustiti neku diskacinu u kojoj dobro mamla ritam i da vas boli kita koju nemate za doticnim.

Cak mozete napraviti test npr. iznervirajte decka do te granice da vas ostavi i probajte.

Ovo sigurno pali.

Ala si ti naivan....

Pa osnovna zenska logika je da kad ih decko ostavi odmah njemu u inat nadju bilo koga sa kom ce da se izyebu, i jos se potrde da taj uziva, bas u inat onom koji ih je ostavio...

Po mogucnosti neko koga 1, put vide u zivotu ili 2. i najbolje jos ako bivsi decko sazana, onda je uspeh kompletan!

Ovo nisam izmislio, to su mi ispricale mnoge devojke, i zene, a jednom sam se uverio i sam, na svojoj kozi.

I nemojte sad da se pravite 'kao mi to ne radimo' 90% zena je ovo uradilo bar jednom u zivotu!
 
sinnke:
Kad vas ostavi decko. Sta radite? Vi slusate neke tuzne balade od kojih srce puca.
Ja ni u najboljem raspolozenju to ne mugu slusati.
Nego onda trebate pustiti neku diskacinu u kojoj dobro mamla ritam i da vas boli kita koju nemate za doticnim.

Cak mozete napraviti test npr. iznervirajte decka do te granice da vas ostavi i probajte.

Ovo sigurno pali.


e da me ostavi nego nece. vise volim da tip raskine sa mnom, jer onda idem dalje u pohode, nego kad moram sa njim (grize me savest da li sam ga psihicki povredila....muskarci su uzasno sujetni...a ja bas nisam suptilna u govoru ;) )
 
@aleksej
Ma, naravno da mi to radimo, mi se yebemo samo da vama napakostimo....jao sto si umisljen....

A kada su me decki ostavljali (sto je bilo davno i rjetko se desavalo) gledala sam filmove...toliko se uzivim u radnju filma da ni ne razmisljam o tom decku
 
Moram ipak samo da ubacim licnu konstatacijicu.
A to je da mi je prica "bezveze sam gubila vreme glumeci mu dobru devojku, sad hocu malo da se provedem" prilicno poznata...

Daklem ipak vecina pustaju diskacinu. :lol:
Mada naravno da ima i balada...
 
pa izgleda da je zhivot mnogo jednostavan samo ga neki ljudi ochigledno pogreshno dozhivljavaju...
u stvari shta se ja mesham

emocije su danas ionako precenjena stvar :roll:

lepo skochish na sto u kafani, "izdjipash" se i eto :arrow: memory erased :roll: a onda slobodno
otmesh pevaljki mikrofon i ponosno kazhes "sledeci, molim" :roll:
 
Aleksej_BASO:
Ala si ti naivan....

Pa osnovna zenska logika je da kad ih decko ostavi odmah njemu u inat nadju bilo koga sa kom ce da se izyebu, i jos se potrde da taj uziva, bas u inat onom koji ih je ostavio...

Po mogucnosti neko koga 1, put vide u zivotu ili 2. i najbolje jos ako bivsi decko sazana, onda je uspeh kompletan!

Ovo nisam izmislio, to su mi ispricale mnoge devojke, i zene, a jednom sam se uverio i sam, na svojoj kozi.

I nemojte sad da se pravite 'kao mi to ne radimo' 90% zena je ovo uradilo bar jednom u zivotu!
Iz mog iskustva, upravo ovoj tehnici pribegavaju muškarci!
a najbolja fora je kada nađu nekog sa kim se ti ne ljubiš najviše, čisto da ti stave još soli na ranu... pa ako još dođe kod tebe lično da ti objavi svoju novu ljubav... stvar mi postaje prilično neprijatno poznata :?
 
etotako:
Iz mog iskustva, upravo ovoj tehnici pribegavaju muškarci!
a najbolja fora je kada nađu nekog sa kim se ti ne ljubiš najviše, čisto da ti stave još soli na ranu... pa ako još dođe kod tebe lično da ti objavi svoju novu ljubav... stvar mi postaje prilično neprijatno poznata :?


Da ali ovde je tema sta zene rade, a ne muskarci? Najlakse je odmah prebaciti loptu na drugu stranu!

I zna se da se ne gleda isto kada musko i zensko rade istu stvar... sto se moze popu ne moze se volu, ima tako neka poslovica, valjda...

@mammy:

Ti si onda svakako posebna!

Ovo sto sam rekao sam se nagledao u zivotu malo, tj. od moje jedne bivse devojke u manjoj meri, a malo sam i cuo od nekih devojaka i zena.... Znaci, sve, sve, ali nisam izmislio!
 
ohh!?...&%$HZ$#&
thinking2-1.gif
 
Aleksej_BASO:
... kad ih decko ostavi odmah njemu u inat nadju bilo koga sa kom ce da se izyebu, i jos se potrde da taj uziva, bas u inat onom koji ih je ostavio...
Po mogucnosti neko koga 1, put vide u zivotu ili 2. i najbolje jos ako bivsi decko sazana, onda je uspeh kompletan!

Ali, yebote, KAKVE zhene to rade?!
To mu dodje gore od prostitucije - za to barem dobiju pare, a za ovo - satisfakciju ako na taj nachin povrede nekog?
Verovatno ima i toliko jadnih i skrnavih.. ali u procentima si sigurno zalutao..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top