Da bi zene manje patile

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa mozda si ti imao iskustva sa tim devojkama jer si i ti bio odvratan prema njim pa si zasluzio da ti tako vrate.
Ja iskreno nikada nisam bila takva volim da se svetim ali ja uvek kazem da ce sve doci na svoje sto je u mom slucaju i bilo tako.Tako da nemoj da pricas da su sve iste jer su i muskarci isti,..a o tome ko je kakav i sad da ulazio u raspravu o musko-zenskim odnosima ne vredi-nije tema!
Ja kada raskinem sa deckom pocnem da vodim jakooo racuna o svom izgledu,znaci trcanje,dijeta i volim da se zaokupiram sa necim da ne mislim na njega..mada meni uvek bude zao
 
Samantha Jouns:
Pa mozda si ti imao iskustva sa tim devojkama jer si i ti bio odvratan prema njim pa si zasluzio da ti tako vrate.
Ja iskreno nikada nisam bila takva volim da se svetim ali ja uvek kazem da ce sve doci na svoje sto je u mom slucaju i bilo tako.Tako da nemoj da pricas da su sve iste jer su i muskarci isti,..a o tome ko je kakav i sad da ulazio u raspravu o musko-zenskim odnosima ne vredi-nije tema!
Ja kada raskinem sa deckom pocnem da vodim jakooo racuna o svom izgledu,znaci trcanje,dijeta i volim da se zaokupiram sa necim da ne mislim na njega..mada meni uvek bude zao

Imas ti pravo.
Kako bi rekli nasi stari. Nemo`s pilom ko sikirom.
 
Aleksej_BASO:
Ala si ti naivan....

Pa osnovna zenska logika je da kad ih decko ostavi odmah njemu u inat nadju bilo koga sa kom ce da se izyebu, i jos se potrde da taj uziva, bas u inat onom koji ih je ostavio...

Po mogucnosti neko koga 1, put vide u zivotu ili 2. i najbolje jos ako bivsi decko sazana, onda je uspeh kompletan!

Ovo nisam izmislio, to su mi ispricale mnoge devojke, i zene, a jednom sam se uverio i sam, na svojoj kozi.

I nemojte sad da se pravite 'kao mi to ne radimo' 90% zena je ovo uradilo bar jednom u zivotu!

Hahahaah pa moram priznati to nisam probala. Ali bih mogla malo za promenu.

Mada se slazem sa "etotako" Tome pribegavaju vise muskarci :)
 
Samantha Jouns:
Pa mozda si ti imao iskustva sa tim devojkama jer si i ti bio odvratan prema njim pa si zasluzio da ti tako vrate.
Ja iskreno nikada nisam bila takva volim da se svetim ali ja uvek kazem da ce sve doci na svoje sto je u mom slucaju i bilo tako.Tako da nemoj da pricas da su sve iste jer su i muskarci isti,..a o tome ko je kakav i sad da ulazio u raspravu o musko-zenskim odnosima ne vredi-nije tema!
Ja kada raskinem sa deckom pocnem da vodim jakooo racuna o svom izgledu,znaci trcanje,dijeta i volim da se zaokupiram sa necim da ne mislim na njega..mada meni uvek bude zao


Po tome ispadne da ne vodis racuna o svom izgledau kad si sa deckom, ono libo te, snasla si se pa ne moras vise da se uredjujes.

Ja nisam bas imao takvo iskustvo, kakvo sam opisao, ali imao sam slicno, ali cuo sam mnogo prica od iskusnijih zena i devojaka, i to ne jedne da se to tako radi, ali vecina zena OVDE nece to priznati.
 
E bash volite da se svetite, na ovaj ili onaj nacin, mada nisu sve devojke takve.

Nekad je to uletanje u drugi krevet, nekad opusteno trchkaranje unaokolo u cilju smaranja muskarca i pokazivanja "bole me uvo za tebe, a tako je i uvek bilo" raspolozenja.

A miskarci su prosto divni po tom pitanju (i ja sam musko), cesta pojava, nasljemaju se i provale da je to najbolji trenutak da se sve "razjasni" xexexexe
 
Kako se ne bi raspravljalo o musko zenskim odnosima, jednostavno se treba pomiriti da pricamo razlicitim jezicima i shodno tome, tako se i ponasamo. Ko kako leci svoje tuge i raskide je individualno.
A ono sto je devojka rekla da se skocka posle raskida ne znaci da je libo dok je sa nekim vec jednostavno......vi muski to ne razumete :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top