Novac i moć ili samo moć

morski covik

Iskusan
Banovan
Poruka
6.426
ovo je naravno teorija iako će ženski dio s gnušanjem reć da to nije i ne može bit praksa. znači zadržat ćemo se na teoriji. što bi vas kao ženu više privuklo, novac i moć koja obično uz novac ide ili novac, jer nije uvjet da si i moćan kad imaš novac. teoretiziram i dalje, sam novac bi možda privukao neku ženu koja uz to voli bit dominantna pa ovog jadnog bogatog šonju stavi pod papuču i glumi gazdu. a ovaj slučaj sa moći, kakve bi žene to izabrale, podložne, nesigurne, robinje. da se odma razumimop ja sam siromašan pa ne šaljite pepe:D
e da u naslovu fali opcija samo novac
 
moć bez novca nije nikakva moć, tako da je poređenje bezveze
žene ne biraju novac, one biraju moć...a potsvesno znaju da onaj ko ima moć da ima i novac jer kao što rekoh jedno bez drugog ne ide...i takvi likovi ulivaju sigurnost, a žene vole jelda muškarce koji ulivaju sigurnost...bez novca ne ulivaš nikakvu sigurnost jer nemaš moć...
možda neka i pogreši, pa nađe muškarca s kojim će da bude iz čiste ljubavi, bez obzira kakvog materijalnog statusa taj bio, ali bojim se da to ne traje dugo...jer ljubav se ne jede
sve je to povezano
 
Poslednja izmena:
da, jeste...ali to je bila takva trenutna situacija u svetu, on je plasirao određene ideje na koje su se ljudi upecali...imao je neku harizmu na koju su ljudi pali...
al danas to ne pali...ako nemaš kintu, badava ti sve
to je moje uverenje, možda i nisam u pravu

- - - - - - - - - -

Ko vam je tile? Tito-partija-omladina akcija?:lol:

znaš ti dobro al se malo praviš
i nije akcija nego armija
 
da, jeste...ali to je bila takva trenutna situacija u svetu, on je plasirao određene ideje na koje su se ljudi upecali...imao je neku harizmu na koju su ljudi pali...
al danas to ne pali...ako nemaš kintu, badava ti sve
to je moje uverenje, možda i nisam u pravu

- - - - - - - - - -



znaš ti dobro al se malo praviš
i nije akcija nego armija

blizu smo u razmišljanju a da ne generaliziramo ali imaš dvije situacije kad imaš pare i moć ili samo pare a znaš i sam da danas svakakvi imaju pare. neki od nas, mužjaka, potentnih, jakih, šarmantnih šta nismo namlatili pare se ne računamo:D
 
moc nosi odgovornost, a to je veliki teret i stres.
od ponudjenog i neponudjenog u tvojoj teoriji najbolja opcija bi bila novac i anonimnost. vecina ljudi nije duhovno dostojna moci i psihicki sposobna da se izbori sa istom na pravilan nacin. i kad neko po svaku cenu tezi istoj, meni je to zabrinjavajuce.
 
blizu smo u razmišljanju a da ne generaliziramo ali imaš dvije situacije kad imaš pare i moć ili samo pare a znaš i sam da danas svakakvi imaju pare. neki od nas, mužjaka, potentnih, jakih, šarmantnih šta nismo namlatili pare se ne računamo:D

šarm, potencija, snaga...sve je relativno kad se pojavi lik koji ima moć...badava si ti sve ono, kad nisi nikakva potpora u zlim danima...šarm ti ne vredi kad teba da se kupi nešto za u kuću
 
moc nosi odgovornost, a to je veliki teret i stres.
od ponudjenog i neponudjenog u tvojoj teoriji najbolja opcija bi bila novac i anonimnost. vecina ljudi nije duhovno dostojna moci i psihicki sposobna da se izbori sa istom na pravilan nacin. i kad neko po svaku cenu tezi istoj, meni je to zabrinjavajuce.

može bit da nisam bio jasan nisam spominjao moć u korist žene nego priklanjanje moćnom muškarcu, tu žena nema pravo glasa nego slijedi. ili bi izabrala novac i slobodno ponašanje. zabole me prsti od kuckanja, odmor

- - - - - - - - - -

šarm, potencija, snaga...sve je relativno kad se pojavi lik koji ima moć...badava si ti sve ono, kad nisi nikakva potpora u zlim danima...šarm ti ne vredi kad teba da se kupi nešto za u kuću

pa rekoh, zato se mi ne računamo
 
naravno da se ne računamo...
misim možemo da budemo zanimljivi za tako neke izlete, avanturice...al na duže staze nismo zanimljivi jer ne pružamo sigurnost...šarm se ne jede i ne odeva
zbog toga sam onomad postavio temu "(ne)solventnost"
 
Mislim da je postavljac teme ispravno podelio moc i novac.Rec je o tome da ljudi koji imaju moc su uticajni, npr politicari na visokim pozicijama, oni mogu dosta toga da zavrse bez obzira koliko imaju para.Imaju veze i bitna poznanstva, krecu se u takvim krugovima.Obicno takvi imaju kes ali ne moraju biti bogati.Kada neko ima samo novac, taj ne mora uopste biti uticajan, moze biti tatin sin ili srecni dobitnik na igrama na srecu, mali preduzetnik koga je krenulo.
Veliki broj takvih koji imaju moc, su ugledni, na pozicijama ali nisu bogati.Oni koji imaju najvise novca obicno su narko dileri, kriminalci.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je postavljac teme ispravno podelio moc i novac.Rec je o tome da ljudi koji imaju moc su uticajni, npr politicari na visokim pozicijama, oni mogu dosta toga da zavrse bez obzira koliko imaju para.Imaju veze i bitna poznanstva, krecu se u takvim krugovima.Obicno takvi imaju kes ali ne moraju biti bogati.Kada neko ima samo novac, taj ne mora uopste biti uticajan, moze biti tatin sin ili srecni dobitnik na igrama na srecu, mali preduzetnik koga je krenulo.

meni je ovo glupost...a druga rečenica je ok
 
Mislim da je postavljac teme ispravno podelio moc i novac.Rec je o tome da ljudi koji imaju moc su uticajni, npr politicari na visokim pozicijama, oni mogu dosta toga da zavrse bez obzira koliko imaju para.Imaju veze i bitna poznanstva, krecu se u takvim krugovima.Obicno takvi imaju kes ali ne moraju biti bogati.Kada neko ima samo novac, taj ne mora uopste biti uticajan, moze biti tatin sin ili srecni dobitnik na igrama na srecu, mali preduzetnik koga je krenulo.

nek te jubi majka pametnog. i šta misliš koji je ženama draži i kakvog karaktera žene bi kojeg izabrale
 
E, da vas nešto pitam.
Kako ste kresali u danima besparice?

u danima besparice kresao sam tako što sam imao 17, 18 godina, pa je sve bilo više iz ljubavi nego iz interesa...zapravo kad pogledam mene su sponzorisale jer sam hronično bio švorc...
al zato što sam bivao stariji to sam manje bio interesantan jer nisam imao kintu ni na piće da izvedem...sve dok nisam počeo da primam platu
 

Back
Top