vojnici

malecka

Aktivan član
Poruka
1.333
ja ne znam nista o njima...!a svidja mi se jedan... :(

dakle ex vojnici kakva su vasa isqstva sa devojcicama tokom sluzenja vojske...

nedavno sam od drugarice cula pricu za jednu njenu drugaricu koja je bila andjeo prema njemu dok je bio u vojsci da bi je posle odsluzenja vojnog roka samo sutnuo :cry: :cry: :cry: koliko su ovo ceste pojave i zasto do njih dolazi?
 
Slusaj posto mi je sad pola generacije u vojsci,njima tamo vrlo nedostaju zenska bica.Cak iz njihovih prica(a pri tome su malte ne svi matori konji,sa dugim vezama)oni bas vole da se zezaju sa mestankama.Tako druze se,pricaju im razne price a pri tome te zezancije prepricavaju svojim devojkama.Jednostavno,dosadno im je,nema tu nekog logicnog objasnjenja,a pri tome u opste nisu losi momci.To im je vreme koje tu moraju da provedu i poslednje sto im pada na pamet je da se vezuju za nekoga na taj nacin.
Batali ti to,nadji nekoga ko je iz tvog mesta i koji nece tu biti 3 meseca a vojske se mani,bar ovih na redovnom odsluzenju vojnog roka.Pozdrav!
 
Sad sam videla da si iz Beograda,pa sad ne znam jeli taj tvoj isto iz Beograda ali njima se psiha menja dok su u vojsci.Sacekaj da izadje odatle.Sto je sigurno,sigurno!
 
definitivno ne treba da se vezujes za vojnika, jer kad si zatvoren po ceo dan sa 500 muskaraca spreman si na svakakve lazi i gluposti samo da bi kre*snuo nesto... nemam pojma sto mi je tada bila tooooooooooolika frka, ali definitivno ti se sve promeni kad si tamo... tako da je nejbolje ili da batalis, ili da krenes opusteno, bez vezivanja, dok on ne zavrsi vojsku pa cesh da vidish shta ce da bude...
 
Meni je bivsi upravo u vojsci.

E sada pogodite sto mi je bivsi?
Zato sto se totalno promenio otkada je tamo, postao je grub, nista mi neveruje i naziva me kurvom :cry: . A ja sam ga volela do neba i bila sam verna, nema tu sta!

Tako da sacekaj malo ako zelis ozbiljnu vezu, a ako ti je samo do sexa onda nema nista bolje nego pravi Srpski vojnik :D
 
SlatkaMala:
Meni je bivsi upravo u vojsci.

E sada pogodite sto mi je bivsi?
Zato sto se totalno promenio otkada je tamo, postao je grub, nista mi neveruje i naziva me kurvom :cry: . A ja sam ga volela do neba i bila sam verna, nema tu sta!

Tako da sacekaj malo ako zelis ozbiljnu vezu, a ako ti je samo do sexa onda nema nista bolje nego pravi Srpski vojnik :D

tvoj odgovor me je bash rastuzio & thanx sto si stavila smajlija za kraj!

'cu razmislim koliko vredi i u zavisnosti od toga... :wink:

trenutno krente shvrlja daleko od bgd-a... :?
 
malecka:
SlatkaMala:
Meni je bivsi upravo u vojsci.

E sada pogodite sto mi je bivsi?
Zato sto se totalno promenio otkada je tamo, postao je grub, nista mi neveruje i naziva me kurvom :cry: . A ja sam ga volela do neba i bila sam verna, nema tu sta!

Tako da sacekaj malo ako zelis ozbiljnu vezu, a ako ti je samo do sexa onda nema nista bolje nego pravi Srpski vojnik :D

tvoj odgovor me je bash rastuzio & thanx sto si stavila smajlija za kraj!

'cu razmislim koliko vredi i u zavisnosti od toga... :wink:

trenutno krente shvrlja daleko od bgd-a... :?

Izvini nisam uopste htela da te rastuzim, samo sam pisala iz licnog iskustva ( jedino se to moze, jel da? ), a sto je on bio kreten nemora da znaci da je svaki, samo budi oprezna muskarci menjaju psihu kada su u vojsci :? A to je ipak razumljivo kada pomislimo sta sve trpe :roll:
Sve najbolje, cmokic
 
Hmmm i moj sada vec bivshi je u vojsci...nekako veza sa njim dok je u vojsci apsolutno nije funkcionisala mada moram priznati da je to i delo manjka tolerancije i sa moje strane.... :(
 

Back
Top