ZASTO NEKI MUSKARCI ZAZIRU OD LIZANJA?

Khm... ajd da kazem onda neko misljenje... ovako... Mislim da to mnogo zavisi u kakvim krugovima se kreces, tj kakvo drustvo preferiras... posto partnera izdvojish iz drustva, jel... logicno. eLeM, postoji jedna kategorija mushkaraca koja sex shvata samo kao turim ti ga drndam, drndam, sto duze dok ne svrshim, pa sad ako se i ti u tom drndanju pronadjes za svrsavanje dobro jee, ako ne ko te shisha. Zenski orgazam je mnogo raznovrstan, pa ga je nekad tesko i prepoznati, tako da je cenim da su ti nadri-jebachi u stanju da svaki trzaj krste orgazmom i da posle seju priche okolo kako su pice vrsitale dok su oni ******. Dakle takvog boli patka dal je ribi dobro il nije, bitno je da je on KARO!

Vecina ovde ozbiljnih forumashica i forumasha ce se sloziti samnom da to nije tako jednostavno, prosto i simple... tj da se ne svodi sve na drndanje turi-vadi. E sad je kljucna stvar, moze li se takav nadri-jebach prepoznati? Mislim da moze... da sad ne razglabam koje su to vidljive osobine koje su povezane sa takvim pristupom sexu...

Dakle poenta je: naci onoga koji vidi malo dalje od svog nosa... nadam se da se razumemo nasta mislim.
 
Ako ti drugarice imaju tih problema, onda ili su prljave ili imaju posla sa seljacima.
Lizanje je sasvim normalna stvar. I to treba uvek prakticirati.
Pogotovo, ako musko ranije svrsi. S lizanjem i prstom se sve nadoknadi.

Mada i zenski orgazam je cudna stvar. Zena ne mora svrsiti a da joj bude lepo. Bas primer kod zivotinja ko pita lavicu dali je svrsila, bitno je da je lav da se produzi vrsta.
 
Kad_LupimLupim:
E to - seljaci, ajd kad si ti vec rekao, na njih sam mislio... samo nisam imao srca da kazem, da se ne uvredi ko, ako se prepozna.

Sto se tice zenskog orgazma, bilo je price ovde o tome vec... i to je kljucna stvar, niko dosad nije bash objasnio za cije babe zdravlje on sluzi.


To si dobro zakljucio. Zene bas zbog toga imaju tih problema, jel po prirodi smo mi napravljeni da produzimo vrstu pa verovatno zbog toga i ima malo "dobrih" yebaca, jer mi jednostavno nismo napravljeni ili stvoreni da zeni pruzamo seksualne uzitke ili orgazme.

To je izgleda vise nametnuto.
Koliko puta zenska ne svrsi pa kaze da joj je lepo, samo zato sto je musko s njom.
 
E bas danas sam pricao sa likom koji kaze
"Ja nikad ne lizem, bas me briga za to, i naravno da gledam samo da meni bude lepo" :shock:
Sto je najgore ima devojku...i njoj to isto tako govori... :shock:

Sve je to u davanju i pruzanju...pa sta je tesko dati jedan lizic ako ona to hoce, ako njoj to znaci, ako je njoj to lepo? Isto sam srecao i pojedine devojke koje nisu htele da pruze oral, a pojedinima nije interesantno da ga primaju....no vecina ipak voli...poneke i mnogo...

Imam neku viziju u glavi tih likova sto ne pruzaju oral. Ona scena kada lik stavlja njoj maramu na glavu. :lol:
 
Kad_LupimLupim:
Vecina ovde ozbiljnih forumashica i forumasha ce se sloziti samnom da to nije tako jednostavno, prosto i simple... tj da se ne svodi sve na drndanje turi-vadi. E sad je kljucna stvar, moze li se takav nadri-jebach prepoznati? Mislim da moze... da sad ne razglabam koje su to vidljive osobine koje su povezane sa takvim pristupom sexu...

Dakle poenta je: naci onoga koji vidi malo dalje od svog nosa... nadam se da se razumemo nasta mislim.

Baš tako... Za jedan deo muškaraca se seks svodi na "uđeš, izađeš, gotovo..." Procenat nezadovolj(e)nih žena govori o tome... Zato se neki i non-stop trude da nađu neke nevine ili manje iskusne devojke. Onda one i ne znaju šta propuštaju...
 
ma daaaaj.....mislim da tvoje drugarice nemaju pojma.....il su neshto preterano shtrokave (:{
il se ne briju pa tim momcima gadno...
il imaju neke polipe il ko zna shta....
mozhda im je sekret gadan...
ko zna shta josh...shto se oralnog sexa tiche....givin and takin is the same 4 i (:
 
sinnke:
To si dobro zakljucio. Zene bas zbog toga imaju tih problema, jel po prirodi smo mi napravljeni da produzimo vrstu pa verovatno zbog toga i ima malo "dobrih" yebaca, jer mi jednostavno nismo napravljeni ili stvoreni da zeni pruzamo seksualne uzitke ili orgazme.

To je izgleda vise nametnuto.
Koliko puta zenska ne svrsi pa kaze da joj je lepo, samo zato sto je musko s njom.


sinnke, a da tebi ovo ipak malo nije udarilo u...sujetu ;)
 

Back
Top