Telefon sa ovim karakteristikama?

laa-laa

Aktivan član
Poruka
1.078
Valjda mi neko ovdje može pomoći.

Kupila bih novi telefon, pa mi trebaju predlozi. Inače, ne želim kameru, FM radio, bluetooth, IR i sl., meni treba samo telefon. :)

Važno je da je fizički izdržljiv (zato nikakav na preklop ne dolazi u obzir, prepolovila bih ga u rekordnom roku :lol: ), da ima pristojan ekran, recimo nekih 65.000 boja i bolju polifoniju (16 kanala). Naravno mms, e-mail i veća memorija ne smetaju, ali nisu imperativ. E da, treba da ima udobnu tastaturu (kao što su tastature Nokie), to me je izluđivalo kod Sony-Ericssona...

Ima li neko ideju?

[font=&quot]Hvala unaprijed[/font]
 
Probaj Samsung X600 ili X100
evo slike X600 modela:
x600_400.jpg


a ovo je X100 model:
x100_400.jpg
 
samsung i ostali telefoni su prica odprilike kao amd-intel, ljudi su podeljeni na dve strane...za siemense svi znamo da su generalno krsevi od telefona, sonyericssona neki obozavaju, nekima je ok, al samsunga ili volis ili mrzis.
ne, sve u svemu, samsungovi teleofni su ok, ali ih ja licno ne volim jer su napravljeni malo drugacije od ostalih, i kada se desi i najmanji kvar, on je tesko resiv ili jako skup, sto nije slucaj kod ostalih popularnih proizvodjaca.(kao kad vozis neko japansko vozilo)

laa-laa, moj savet je da pogledas neke nokie ili sony ericssone

pozdrav
 

Back
Top