ŠKOLARCI..

Hvala... eh. Shkola. Nedostajalo mi je drushtvo.
__________________

avatarhell_shroomfan64_thetearsyoumademecry.gif
 
love_girl:
Da...ali ti si makar druga godina,poznajes drustvo {pretpostavljam po godistu}....a ja sam tek krenula u prvu,i ne da sam depresivna,najvise bih volela da se vratim u osnovnu :( :( :(

Znam kako ti sad izgleda, ali veruj mi, zaboravićeš ih dok se okreneš. Prosek zaboravljanja je nekih...3 nedelje. I to 3 nedelje da ih se i ne setiš, sve dok ih ne sretneš na ulici ili izađete napolje. Krenuće obaveze, upoznaćeš bolje nove ljude...ma... nemoj da brineš.


Kako god da ti je sada, znaš i sama da neće dugo trajati (bar se nadam da znaš).
 
LPhoklica:
Znam kako ti sad izgleda, ali veruj mi, zaboravićeš ih dok se okreneš. Prosek zaboravljanja je nekih...3 nedelje. I to 3 nedelje da ih se i ne setiš, sve dok ih ne sretneš na ulici ili izađete napolje. Krenuće obaveze, upoznaćeš bolje nove ljude...ma... nemoj da brineš.


Kako god da ti je sada, znaš i sama da neće dugo trajati (bar se nadam da znaš).
Meni su svi pricali kao da je prvih nedelju najgore,pa posle jos nekog vremena se ulazi u stos,a da je na exkurziji i posle nje najbolje... :roll: i sve je to meni super,ali ovaj prelazni period me ubija....I kad samo pomislim da moram neke ljude iz pocetka da upoznajem...pa nije sve to tako lako...
 
Nemoj upoznavanje da shvataš kao neku obavezu, samo polako, opušteno. Ti još ne znaš koliko ti ljudi mogu da budu dobri, koliko njih može da ti bude prijatelj. Znaš, stariji kažu da su svoje najbolje, ali one zaista najbolje prijatelje upoznali baš u srednjoj... Daj im priliku, možda se prijatno iznenadiš. Ma, hoćeš sigurna sam.
 
Hvala Bogu, toga sam se rijesila, tog uzasnog prvog septembra :mad:
Neke stvari bih vratila, ali ipak mi je mnogo lakse sad na faksu...
Sta znam, valjda mi vise odgovara ovakav tempo.
P.S. Nisam znala da je ovoliko skolaraca na Krstarici!
Pa, srecno vam, zelim vam na prvom mjestu puno dobrog druzenja!
 

Back
Top