vijagra

spirittt:
Withdrawn Water pisao sam ti na pp.
Poz*

E, Bože, uskomešao se celi forum oko toga što dotični gospodin nema petlju da prevari svoju devojku, pa zakazuje u ključnom trenutku!! :shock:
Tako bi mi bilo drago da tvoja devojka naleti na nekog sa kime ce te prevariti, a da on u tom ključnom trenutku ne zakaže! :lol: :mrgreen:
 
WithdrawnWater:
I ja tebi pokusala odgovoriti ali ovaj idiotski forum novi je ziva budalastina pa mi je zablokirao 3 puta odgovore i onda sam digla ruke od pisanja - sve u svemu, sve se svodi na gornji savet. Pozdrav

Nemoj sada da odustanesh kada si mi najpotrebnija.
Poslao sam ti moj mail na pp pa mi odgovori...
Poz*
 
WithdrawnWater:
I ja tebi pokusala odgovoriti ali ovaj idiotski forum novi je ziva budalastina pa mi je zablokirao 3 puta odgovore i onda sam digla ruke od pisanja..

je l ti stigao moj mail na pp...? pisi obavezno kad nadjes vremena..Do tada nista ne preduzimam..
veliki pozdrav!
 
Pozdrav i tebi, ali nema ti nista na veliko reci sto ti nisam vec rekla u par najosnovnijih crta: vreme je da odrastes, sazris, oslobodis se kompleksa da ti neko meri (vreme i duzinu!), da je jedini nacin da se zadovolji zena penetrativni seks, i da se oslobodis bizarnih testova svojih sposobnosti koji ti ocito uopste ne prijaju. Idi na psihoterapiju!
 
??nista mi sada nije jasnije ali dobro...Kako mislis da odrastem?Pa valjda ja ne biram to kad ce da se desi..
A reci mi,ne znam kome i gde da se javim?!? U koju bolnicu da idem..?I da li mi treba uput za doktora ili psiho terapeuta..?
Poz*
 
WithdrawnWater:
.....A ako zelis da odrastes i sazris u skladu sa svojim godinama onda je za tebe najbolje resenje psihoterapija. U drzavnoj sluzbi je ne mozes dobiti, ali imas brojne vrlo dobre privatne terapeute: umesto Vijagre plati sebi par razgovora - svakako ce ti vise pomoci od Vijagre.
"Psiholoski Krugovi", Pajsijeva 5, Beograd (kod Zelenjaka
). Na koga god da naletis od terapeuta - svi ce ti adekvatno pomoci, ako si voljan da radis na tome.
Pozdrav

Da citiram sebe sa prosle strane....Ako bas insistiras na imenu: Voja Curchic, Vesna Brzev, Jasminka Jankovic, Zaga Bradic........razgovor 1700 din.
 
Jos mozes i da probas KBC Dragisa Misovic, Psihijatrija, odsek za adolescente.....ali nisam sigurna da ih po godinama starosti nisi prerastao.....takodje mozes da trazis iste ljude, Voju, Jasminku, Zagu Bradic.....
 
spirittt:
A reci mi,ne znam kome i gde da se javim?!? U koju bolnicu da idem..?I da li mi treba uput za doktora ili psiho terapeuta..?
Poz*
Javi se onoj Vragolastoj Mafibiji !!! Šta ta žena zna i može, to je čudo jedno, posle NJE ti neće pasti na pamet nikakva medikamentoza, nikad više !!! :lol:
 
e jbg krvoloke...to si moj jedini neuspeli slucaj lecenja...i to me kolje nekako,ne mogu da spavam nocu,pitam se ...gde sam pogresila,mlad covek...dodjavola !!!!!!!!!!!!!
 
hoces da kazes da imamo vishe mozgova u naciji nego onog dole?
ne bih se slozila,osim ako naravno ne racunas i mozgice kojima uglavnom vecina razmishlja :o
 

Back
Top