Bolesno. Ali i smesno u neku ruku*

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
* nemam pojma kako da nazovem temu
_______________________________________

http://forum.krstarica.com/threads/53836&page=1&pp=10
Sad sam iskopao ovo preturajuci po starim temama.....
Koje bolestine covece.....

Ali s druge strane je isto toliko i smesno. Bar meni :lol:

catburgeri.....ebem vas mastovite

Bliznakinja:
Моја сестра је ставила штене у замрзивач :cry: :cry: :cry: Срећом није цркло,јер бар једна од нас има мозак :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A ni ovo nije lose ;D


ah uspomene....
 
Moj brat je pukušao da makazama skrati uši jednoj mački (da ne budu šiljate)... :???:

Mene je jedna toliko nervirala da sam hteo da je obesim... par puta sam je zafrljačio kroz prozor, ali imala je sreće što smo živeli u prizemlju.

Bolesno - možda. A opet, više volim životinje, nego ljude. :roll:

:-|
 
:confused: Procitala sam to sto si postavio i bas je bolesno- sta ljudi rade - ili se zezaju?Mada ima gi raznih.Ja nisam nikad povredila ni jednu zivotinju.Mada, jednom zamalo da spljeskam svog papagaja.Obozavao je da spava u mom krevetu.I tako ti se jednom mali magarac zavuce u moju posteljinu da drema.Ja neznajuci legnem. Mogla sam stvarno da napravim pitu od detlica.Mucenik je izasao sav prestravljen i pobegao na kavez.Od tada sam stalno pre nego sto legnem proveravala gde je Kiki,da ga nebih povredila
Eto,to ti je prica :? Ali nije grozna ko ove druge. :-D
 
pa...valjda bolesno

ali mislim, ubaciti macku u rernu...pa to je debilizam a ne bolest :lol:

---------------------
ovo nije offtopic jer se moglo zavrsiti tragicno po bar jednu zivotinju. srecom pa nije (a i drago mi je st nije)

sinoc izsao da pisham iza kuce, i cujem nesto se kombrlja u kavezu sa zecovima
pridjem i vidim kera unutra. popeo se na kavez da spava (posto ima jedan deo koji je pokriven samo nekim starim debeim cebetom, zafalilo mi zice, pa sam samo stavio ispod par dasaka i pokrio) pa propao kroz to....

sreca pa nije dirao zeceve...
 
pa to što ste se vi iživljavali na životinjama ne znači da je devojka u originalnom manje poremećena zato što nije usamljena... i vi ste dakle opičeni...


ja se nikad nisam iživljavala ni na kome, a životinje sam obožavala... imala sam psa koga sam stalno ljubila i grlila
 
Ebo, trebalo je da ih prvo staviš u foliju, a zatim u mikrotalasnu pećnicu.
Tako je radio moj drug Kosta.
U parkiću su neki monstrumi satanisti besili mačke o drveće. I ujutru kada samo prolazili tuda u školu, bilo je kao na Groblju kućnih ljubimaca. Pravi live horor act.
Meni su definitvno najodvratniji ljudi koji maltretiraju životinje.
Donekle mogu da razumem decu predškolskog uzrasta, ali sve osobe preko 7.godine života koje su sklone sadizmu, regrutuju se kasnije u psihopate.
Nema opravdanja.
 
Jedan drug mi je pričao da je stavio mačku u neki betonski blok, i poklopio ga sa drugim blokom. Kada se posle šest meseci slučajno setio mačke i bloka, otišao je tamo skinuo i video raspadnuti mačiji skelet. Lobanju je okačio o retrovizor u kolima!
 

Back
Top