Išla bih u Brazil

MashaG

Početnik
Poruka
11
Molim nekog da mi da par informacija na moja pitanja. Naime, isla bih u Brazil na mesec dana, da posetim prijatelje. Kako je najbezbednije stici iz Beograda u Sao Paolo? To jest, kako je uopste moguce tamo otici? Koliko bi mi para trebalo da odem i da se vratim?
Razmisljala sam da odem autobusom do Nemacke ili Spanije, pa odatle avionom do Brazila. Ali stvarno nemam ideju kako je najpametnije to izvesti i sto je najvaznije koliko bi me kostalo?
Bicu zahvalna svakom ko moze nesto da mi kaze povodom ovoga!
 
Nema potrebe da ides u Nemacku ili Spaniju autobusom,kada mozes iz Beograda avionom do Sao Paula.Al Italia ima letove za ovaj grad,ali moras najpre do Italije pa onda odatle direktno za Sao Paulo.To i nije tako komplikovano,a povratna karta je oko 900 eura,malo manje(bila u martu ove god.).Takodje,Swiss vozi iz Beograda,isto imas conecting flight u Cirihu za Sao Paulo(cena manje-vise ista).Ja sam u martu isla sa Swissom.A i Lufthansa ima slicnu liniju iz Beograda.
 
Hvala ti puno na informacijama! Sada vec mogu da planiram sta dalje. Verovatno da sam se malo vise raspitala saznala bih ovo, ali ideja da putujem u Brazil skoro mi se ispunila, pa su ovo prve informacije koje dobijam.
Hvala puno jos jednom!
 

Back
Top