Parapsihologija

Lobachewsky

Početnik
Poruka
16
Sta mislite dal' je moguce citanje misli, astralna projekcija, hipnoza, proricanje sudbine? Gde moze da se vidi malo vise o tome.... Ali molim vas da koliko toliko budemo sa nogama na zemlji. Znam da nauka jos nije objasnila neke stvari ali samim tim ne znaci da to nije moguce... za sve postoji neko objasnjenje. Ako ste imali iskustva sa prorocnicom i ako se stvarno ostvarilo podelite sa nama, ili ako ste imali nekih parapsiholoskih iskustava.
Zamolio bih vas da ipak ostanete sa obe noge na zemlji i da sto je moguce vise pricamo o toj temi sa naucne tacke gledista, ako me razumete...
 
Nisam imao susrete sa prorocima niti iskustva sa parapsiholoskim fenomenima ali ne odbacujem mogucnost postojanja istih.Danasnja nauka je jos dalako od saznavanja mnogih istina i stoga sto nam se danas cini nezamislivo mozda ce biti obasnjeno za nekoliko godina ili decenija.Hipnoza nije parapsiholoska pojava vec jedna uobicajena stvar koa se primenjue u psihoterapijama.Zasniva se na sugestiji.(Ispravite me ako gresim)
 
fizikus:
Nisam imao susrete sa prorocima niti iskustva sa parapsiholoskim fenomenima ali ne odbacujem mogucnost postojanja istih.Danasnja nauka je jos dalako od saznavanja mnogih istina i stoga sto nam se danas cini nezamislivo mozda ce biti obasnjeno za nekoliko godina ili decenija.Hipnoza nije parapsiholoska pojava vec jedna uobicajena stvar koa se primenjue u psihoterapijama.Zasniva se na sugestiji.(Ispravite me ako gresim)

Tacno tako!
 
Zdravo!Pre dve godine pisala sam seminarski bas na temu parapsihologija i mogu ti reci da je mnogo obimna a zaista mnogo i zagonetna.O njoj mozes da pogledas vise u biblioteci,ako te interesuje.Iskreno,posle toliko procitanih knjiga u pokusaju da shvatim nije mi jasno jer nista nije ni objasnjeno,pa je to cista tvoja volja da li ces ti u to verovati ili ne jer pouzdanih argumeneata za to nema.Licno,verujem da postoji nesto sto je vise i iznad nas,nesto sto nije u nasem domenu,verujem da postoje ljudi sa izostrenim culima,ali da budemo realni u prorocice...to je cista glupost!Proslost uvek mogu da ti pogode a na buducnost ti sam utices svojim odlukama.
 
To za proroke je OK, i sve bi bilo OK da mi se nije desilo to sto mi se desilo. Procitajte pazljivo, istinit dogadjaj, ja do tog trenutka nisam verovao u proroke, za mene je nauka glavna i po meni za sve postoji naucno objasnjenje. DOK MI JE PRORICALA JA SAM SE TRUDIO DA NISTA NE OTKRIJEM O SEBI I NISAM,ALI:

Bio sam kod vracare
Seo sam, ona je bila obucena kao obicna zena jer se ne bavi time, kaze da ima dar ali ga ne koristi
Ta zena ne zna nista o meni, ni kako se zovem (ja sam joj rekao kako se zovem i sta sam u horoskopu)
Izvadila je karte
Rekla mi je da sam povredio prst na levoj nozi dan pred neki put (POGODILA JE, PRST SAM RASKRVARIO DAN PRED PUT ZA BG!, bio sam u cipelama, nisam copao ili davao neke znake bola)
Onda sam je pitao da li cu da budem sa jednom devojkom?
Rekla mi je: Toj devojci ime pocinje na K a prezime na N, (POGODILA JE), ali ti si sa tom devojkom u svadji (POGODILA JE: bila je ljuta nije mi pisala dve nedelje, JA SAM REKAO JESTE I NISTA VISE STO BI JE NAVELO NA NEKE ZAKLJUCKE)
(sad ide deo od koga se jezim)
Kaze ona meni dalje: KAD SMO VEC KOD NJE, ZA DESET SEKUNDI TI STIZE PORUKA OD NJE SA SADRZAJEM DA SE POMIRITE.
(ja je gledam, mislim se, ajde ne lupaj, glupost)
ona kaze meni: ajde bas da vidimo
gledam, cekam, nista se ne desava... prodje 15 sekundi (pogadjate), CAP! Stize mi poruka! OD NJE! HOCE DA SE POMIRI SA MNOM! JA POCINJEM DA DRHTIM! Iz straha ne smem vise da mi pogadja... (napomena: nisam joj dao nikakav znak da bi mi to prorekla, takodje ni mobilni nije dao nikakav znak da poruka stize (onaj zvuk u zvucniku CGZCGZ dolazi mnogo mnogo kasnije posle toga)
Ne verujem u proroke, ali ovo ne mogu da objasnim. AKO IMATE NEKU IDEJU KAZITE! (jos jednom, kod nje sam otiso iz fazona, ne verujuci, a to mi se desilo i navelo na puno pitanja... da li postoji logicko objasnjenje)
 

Back
Top