koliko sam samostalan

ZILOT IZ CACKA

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.421
Da li idemo u zivot kao po stihiji,koja nas nosi bez nase volje,da li nas ritam grada raduje ili peazni i umemo li se pogledati u ogledalo i reci odrazu ,POZNAJEM TE..........Koliko smo zreli, a koliko zavisimo od drugih.............
3.gif
 
ma ne znam ti ja te kedove :p
znam da izvaram na papiru, al dzaba kad ti profesor gleda svaku liniju kako si povuk'o. mora biti poshteno :lol:
ih, varao sam ja tako stalno, pa sad polazhem deseti put isti predmet :p
 
e, s obzirom da sam poshteno reshio zadatak [size=-2](naime, opazhajno sam utvrdio da, ako je stranica paralelna sa frontalnicom, onda mora biti i paralelna sa drugim tragom ravni u kojoj se nalazi bazis trostrane piramide, a samim tim i sa drugim tragom iste ravni u oborenoj projekciji u kojoj dobijam prave velichine, shto mi je automatski reshilo zadatak)[/size] mogu da se posvetim ovoj duboko-smislenoj temi: naime, kroz zhivot lunjamo u stihiji onoliko koliko dozvolimo stihiji da nas ona ponese. jedan batica sa IQ-om 75, shvatio je da smo kao perce koje vetar nosi stihijski, ali do nechijih nogu, ne iskljuchujucji i nashu zacrtanu sudbinu. ko ju je zacrtao, mi ili Onaj, druga je pricha. naime, koga zanima, batica se zvao Forrest Gump. onda slede nepovezana pitanja od 'chachanskog zilota' i bla bla bla............ idemo na sledecji zadatak. ovaj put naime, treba postaviti ivice piramide paralelno sa horizontalnicom (8
 
Cuvarkuco, ne prdi vise o tezini svog fakulteta, niko te nje terao da upises arhitekturu ili sta vec ( ako jeste, zali se njemu ) i zato prestani da smaras posten ( i priglup :lol: ) svet. Fakultetlije uopste. Mis'im... MOVE ON. Znam da boli, ali niste tinejdzeri, pomirite se s tim i vidimo se u nekom boljem zivotu...
 
shabanerosu, a gde sam rek'o da mi je fakultet tezhak? to shto se sad ja malo kurchim sa onim shto uchim druga je pricha i ima veze sa velichinom moga ega i sopstvenom sujetom. a? ili mozhda ja istresam iz sebe na ovaj nachin silne gluposti shto uchim? ko zna.
 
@ Lupim:
i tom velichinom, svakako (:

inache, vecjina filozofa nije volela zhene jer ih nisu ni imali. prosto k'o pasulj. pogledajte samo jednog shopenhauera, pametnjakovicja, izvrnuo je ceo bitak i bivstvovanje i ta sranja a da zhene nije im'o. i shta onda pricha? kako zhene nikako nisu za umetnost, nauku, za lepo i korisno uopshte. ili jedan kant koji je ismevao zhene nauchnike. jedino sam pozitivno/realno nashao kod nichea, koji sasvim logichno tvrdi da su zhene daleko pametnije i zlocjudnije (gde zlocjudnost smatra veoma dobrom osobinom, chak vrlinom)...
 
Keeper:
@ Lupim:
i tom velichinom, svakako (:

inache, vecjina filozofa nije volela zhene jer ih nisu ni imali. prosto k'o pasulj. pogledajte samo jednog shopenhauera, pametnjakovicja, izvrnuo je ceo bitak i bivstvovanje i ta sranja a da zhene nije im'o. i shta onda pricha? kako zhene nikako nisu za umetnost, nauku, za lepo i korisno uopshte. ili jedan kant koji je ismevao zhene nauchnike. jedino sam pozitivno/realno nashao kod nichea, koji sasvim logichno tvrdi da su zhene daleko pametnije i zlocjudnije (gde zlocjudnost smatra veoma dobrom osobinom, chak vrlinom)...

Upravo tako.
Ili ako pogledash starovekovne, anticke filozofe koji su se pak drzali ko pijani plota teorije da su sve zene zle jer se u njima nalazi seme Evino.....
 

Back
Top