My Chemical Romance

Jovcica:
Mozda ste na MTV-u ili Vh1 videli i culi spot za pesmu Helena...
Upravo slussam tu pesmicu, spot nisam videla. Je li dobar?
Jovcica:
Na netu sam cula jos par njihovih pesama i ne zvuce lose, pa rekoh da vidim ima li ovde fanova i sl. ;)
U susstini sam jucce prvi put ccula za njih, pa ako me ovde ne * zbog preglasnog r'n'r-a mozzda i odslussam "Three Cheers for Sweet Revenge"
 
vangelistexas:
dacu komentar da je to jos jedan mainstream bend za americke skejtere.

Ijao, kakvi skejteri... Koje bendove smatras skejterskim? Sum41, Blink182?? Ne znam sta si cuo od My chemical romance ali oni ne mogu da se porede sa prethodno navedenim bendovima!

A, uostalom, nije ni bitno, prosto ne mogu da se svadjam sa nekim ko voli Sonatu 8-)
"...as I wait for the time my dream comes alive, always out of sight, but never out of mind..."
 
Moon Child:
TRL?
enivej ja nisam cula pesmu ali za mcr znam jos odvajkad i bas me zanima kak'i su... emo-punk or what?

Ne znam bas, toliko sad ima pravaca i retko koji bend pripada samo jednom... Za MCR kazu da su hardcore/punk/rock alternative bend, ma ludilo... Neki kazu da je emo drugi kazu da nije jer pevac povremeno vristi i sl. ;)
 
evo da se nadovezem sa ranijim postovima...OBOZAVAM ovaj bend...trenutno skidam njihov drugi album,a prvi cu kasnije....super su...
post-454220-1121468932.jpg


i pevac im je jako sladak :)
 
MCR su bre sranje. I ko kaze da nemaju veze sa bendovima kao Blink 182 i Green Day kad to sve isto zvuci. I pevac bre izgleda i ponasa se ko poslednji pesko. Sve u svemu - jos jedan umisljeni MTV bend. Definitivno jedan od najprecenjenijih bendova. I licno, ja bih ih smestio u pop-rock zanr. Jesu tvrdji od toga, ali to je jedino mesto gde mogu da se uklope. Kakav bre hardcore, alternativa ili sta vec?!?!?!?!
 
Jovcica:
Ne znam bas, toliko sad ima pravaca i retko koji bend pripada samo jednom... Za MCR kazu da su hardcore/punk/rock alternative bend, ma ludilo... Neki kazu da je emo drugi kazu da nije jer pevac povremeno vristi i sl. ;)
Ma jest sad. HC definitivno nije. Mozda emo ili pop-punk ali pop punk bendovi nemaju preterane veze sa pankom.
 

Back
Top