Sve za Vas GRAMOFON

nid

Aktivan član
Poruka
1.286
Sve za gramofon na jednom mestu.
Najveci izbor nove i plovne opreme za sve vrste gramofona.
Prodaja najjeftinijih i najskupljih gramofona!!!
Zamena staro za novo!!!
Moze svaka vrsta zamene!
Moguc svaki dogovor!!!

064/140-88-64
065/240-88-64

rista_bg@yahoo.com

Za sve informacije je najobolje pozvati ili ostaviti broj telefona, jer zbog obaveza ne stizem da odovaram na sve mail-ove.

Hvala!
 
Poslednja izmena:
chika_doktor:
Da li imas igle za gramofon turandot? Ako imas neki prijedlog kako da ga osposobim pisi..Unaprijed hvala?
Najbolje je da pozoves jedan od ona dva broja koja sam ostavio, i da ti odmah objasnim!!!
Ili ostavi broj pa te ja zovem!!!
Moram da pogledam, mislim da imam nesto od igala za pomenuti gramofon!!!
Pozdrav!
 
Posedujem gramofon Sharp RP-30 82. godiste.Iglu sam slomio kada sam imao 5 godina i jos uvek se secam batina koje sam dobio.Poso stariji brat nije uspeo do dan danas da pronadje iglu poklonio mi je gramofon pa me interesuje da li moze da se nabavi cevasta igla za navedeni gramofon?
 
Posedujem gramofon Sharp RP-30 82. godiste.Iglu sam slomio kada sam imao 5 godina i jos uvek se secam batina koje sam dobio.Poso stariji brat nije uspeo do dan danas da pronadje iglu poklonio mi je gramofon pa me interesuje da li moze da se nabavi cevasta igla za navedeni gramofon?

Najbolje je da mi posaljete broj na PP ili da me pozovete na 064/140 88 64 Zarko...


Pozrdav!
 
prodajem 2 gramofona numark tt1610 i mixetu dm 950.opremu sam kupio novu u avgustu 2009.,jos je pod garancijom(imam papire i racun),ispravna,minimalno koristena,nije iznosena iz sobe.razlog prodaje je to sto mi treba 1 technics sl1210mk2(ili slicno) i mixeta vestax pmc 06pro.moze i zamena,tj dam opremu + kes za technics + vestax
 
Koliko biste otprilike cenili Nemački DUAL CS 410. Star oko 20 godina. Zvuk je odličan, iako je igla promenjena 1998. godine. Ako imate neke ploče Bijelog dugmeta voleo bih znati cenu, ja imam samo Tifinu ploču, a Bijelo dugme mnogo volim da slušam, posebno na gramofonu. :D
 
Sve za gramofon na jednom mestu.
Najveci izbor nove i plovne opreme za sve vrste gramofona.
Prodaja najjeftinijih i najskupljih gramofona!!!
Zamena staro za novo!!!
Moze svaka vrsta zamene!
Moguc svaki dogovor!!!

064/140-88-64
065/240-88-64
nid_soft@yahoo.com

Za sve informacije je najobolje pozvati ili ostaviti broj telefona, jer zbog obaveza ne stizem da odovaram na sve mail-ove.

Hvala!
 
Ogromaan izbor igala i ostale pratece opreme za Vas gramofon!!!

064/140 88 64 Zarko
nidsoft@hotmail.com


Za sve informacije je najbolje pozvati ili ostaviti broj telefona, jer zbog obaveza ne stizem da odovaram na sve mail-ove.

Hvala!

OKACI SPISAK !!!
O CENAMA MOZEMO POSLE ALI DAJ SPISAK !!!!!!!!!!!!!!
MNOGO LJUDI TI OVO ODAVNO TRAZI A TI IH ZA..S !!!!!!!!!
J...TE TELEFON. NEMAM NI JA VREMENA DA TEBE ZOVEM !!!!
 

Back
Top