alkohol

Vino moze svaki dan po casa (crno ili belo), opusta me.

Tekila na zurkama, mogu dosta da popijem, zato sto djuskam.

Generalno, alkohol me uspavljuje.

Al' volim zestoko, pre nego neka lagana pica.
 
divlja u srcu:
Generalno, alkohol me uspavljuje.
Mešaj votku i guaranu ili nešto slično. Votka ti diže raspoloženje, a guarana ne da da zaspiš. Savršena kombinacija ja je praktikujem svaki vikend od nove godine. Ne obaziri se na to što na limenKi piše da se sadržaj ne meša sa alkoholom. i na cigarama piše da su štetne po zdravlje! :mrgreen:
 
Hm... Tequilla... Mogu i rum, votka, viski.... Rakija samo ako je domaća i samo ako je dobra (ne one od 70% alkohola)... I to vrlo retko... Crno vino. Belo samo odličnog kvaliteta... Koktele i likere u principu ne pijem... Mada volim Margaritu.

Da... Naravno i pivo... No, volim da uživam u pivu... Istina, brzo pijem. Ali, nikad ne pijem zato da bi se napio. Volim Heineken i Pilsner Urquell... Od domaćih, u principu ne volim da izdvajam (dosta toga je palo u kvalitetu)... Ali u poslednje vreme Weifert (od kad ih uzeše Turci, poboljšaše kvalitet)...
 
AntunTun:
neshto se mislim...verovatno ima ova tema...al me mrzi da kopam...stoga

ja ne pijem...mislim bash retko kad...ove godine sam se jednom napio...kad pijem volim pijem vinjak il viskijeeee zavisi od nivoaaaa...od vina mi je muka...od rakije kad se napijem tad mi tek nije dobro zato je i ne pijem...a i smrdi mi...sad tje me zhigoshu al jbga...shpricer sam pio mozhda 2 x skorz mi je gadan...vodq kad pomirishem muka mi...kokteli normalno mogu u svakoj kombinaciji al retko sam u prilici da pijem iste...shta pijete?...i kako ragujete na pojedina pitja?....taram
ti ne pijes:?: :!: hm,meni delujes kao notorni alkos:lol: ...mi se prepoznajemo po senzibilitetu!:wink:

e,ja pijem!8-) crno vino-uvek & bilokad!:razz:
od ostalog:poneki keglevich,carolans,bailey's
pre sam tukla po finlandiji,onoj "cranberries"-al' mi se bljak smucila:mad:
vino rulz...bambus...borovnica+vino...moze i to;-)
 
U chemu je trip kad meshash guaranu i alkohol?Dosta ljudi koji su meshali preporuchili su mi da to nikako ne radim...Znam da ne sme...ali zashto?
A ja sam vishe zavisna o guranu nego o alkohol....
 
IvAnA:):
U chemu je trip kad meshash guaranu i alkohol?Dosta ljudi koji su meshali preporuchili su mi da to nikako ne radim...Znam da ne sme...ali zashto?
A ja sam vishe zavisna o guranu nego o alkohol....
a,kao:mo's dobiti infarkt i te fore...
ja sam mesala svojevremeno (u tinejdzesko doba:D )sticajem cudnih okolnosti red bull,vodku i baralgin-i jos sam ziva! luda,ali-ziva!
 
IvAnA:):
U chemu je trip kad meshash guaranu i alkohol?Dosta ljudi koji su meshali preporuchili su mi da to nikako ne radim...Znam da ne sme...ali zashto?
A ja sam vishe zavisna o guranu nego o alkohol....

Heh,ja i moja ortakinja smo na jednoj zurci mesale vodku i guaranu {mozda i malo ili umesto guarane i red bull,ali ne secam se :D }....pa pazi,bilo je VEEEOOOMAAAA veselo :) moz' da zamislis i nije me strefio infarkt...mislim ono,ne fali mi nista,ali ti je bas veselo.... :lol:
 

Back
Top