Lud/a....

:):) lepa temica.Kada ti nikada ne dosadi vecito ti zanimljivo sa tom osobom,zanimljivo i kad cutite,i kad pricate i kada ti je sve u vezi te osobe super i savrseno,i cak i mane.Vidis te mane ali ih svejedno volis,i ne bi menjao tu osobu niposto.I stalno ti nedostaje ma koliko vremena provodili zajedno.I kada vidis tu osobu momentalni kez ti se stvori,moze da ti podigne raspolozenje ma kako neraspolozen da si i tako..:)

:heart:
Znam sta pricas. Ja bas imam problem sa bivsim deckom. On je svima dosadan, ali je meni sladak. Ima glupe fore, ali su meni smesne. Kada ode u goste sa zenom, ona ga baci u kuhinju da im nesto kuva da ih ne bi smarao, ali je meni i takav sladak.:heart:
 
Ma da...sta moze jedan covek sa tri ....sto je malo, malo je:whistling:

Mom dedi je na sahranu doslo 14 nepoznatih bakica,pa ti vidi
Ghelyon.gif

A te su mu se verovatno zatekle u poslednjem deljenju:lol:
 
...za njom/njim.



Kada znate da ste totalno zaludjeni koji su to simptomi...ili tad vise ne znate nista, samo drugi konstatuju?

Ili ste od onih sto ne gube glavu vec jednom nogom drze odstupnicu?

Bio nekad,sad se borim svim silama protiv toga...prilično sam na zemlji,nemam više taj luksuz...ali bilo je lijepo dok je trajalo:aha:
 
Raspojasam se prilično ali negde u pozadini mozga postoji jedan čuvar koji će reagovati kad krenem da padam preko crvene linije,
zato se slobodno prepustim i skakućem po ivici.
 
...za njom/njim.



Kada znate da ste totalno zaludjeni koji su to simptomi...ili tad vise ne znate nista, samo drugi konstatuju?

Ili ste od onih sto ne gube glavu vec jednom nogom drze odstupnicu?

kad ne znam nista i sve znam...msm da ces me ti sigurno razumeti o cemu pricam :heart:

ps greskom sam ukucala odgovor u rtvom postu, nisam nista menjala :rumenko:
 
...za njom/njim.



Kada znate da ste totalno zaludjeni koji su to simptomi...ili tad vise ne znate nista, samo drugi konstatuju?

Ili ste od onih sto ne gube glavu vec jednom nogom drze odstupnicu?
Teško da bih sada mogla da odlepim, to me asocira na adolescenciju, ne znam-možda grešim.
Ne mogu više ni ključ od kuće da izgubim, eto kakav sam lik :lol:
 
Ludiolo je ono što sam ja nekada radio. A ja sam to radio jer sam se borio sa haluscinacijama, ja sam mislio da su zapravo te devojke opsednute samnom na neki čudan način, i da zbog njih nemogu da nadjem novu ili nove devojke.

Hodao sam ulicama Novog Sada, psovao neke devojke. Čak i hodnicima fakulteta, pokušavao da dokažem da su one ovakve i onakve.
Neznam dal su one ikada saznale za to, ali jednom od poslednjih puteva kad sam to radio, zvao me je neki skriveni broj na telefon (jedina osoba koja me u celom životu zvala sa skrivenog broja bio je dečko jedne Tihane, nju tada nisam spominjao, ali jesam njene, tj naše zajedničke drugarice, pretpostaljam da je on bio i tada, ja se nisam javio jer mi je telefon bio na terasi-gde sam pokušavao da snimim te haluscinacije za koje sam ja verovao da ih stvarno čujem)
 
...za njom/njim.



Kada znate da ste totalno zaludjeni koji su to simptomi...ili tad vise ne znate nista, samo drugi konstatuju?

Ili ste od onih sto ne gube glavu vec jednom nogom drze odstupnicu?

ko balavac sam bio lud, gubio glavu, po ceo dan mislio na njih i to...al mi je više puta izašlo na nos, te sam najzad shvatio da ne treba tako, da ako nije obostrano uglavnom počne da se zloupotrebljava...****** ga...ne kažem da sam nalećivao na najgore primere, nego jednostavno takva je priroda čoveka...kad oseti mekano počne da gazi
sada sam jednom nogom na čvrstom terenu...strogo pažljivo i racionalno...nedopustivo je da neko mojih godina gubi glavu tek tako...prošlo je to vreme za nas
 
kad ne znam nista i sve znam...msm da ces me ti sigurno razumeti o cemu pricam :heart:

ps greskom sam ukucala odgovor u rtvom postu, nisam nista menjala :rumenko:

naravno da te razumem....a sa ovom zbunjenoscu sad.....sumnjiva si mi zabice :heart:

Teško da bih sada mogla da odlepim, to me asocira na adolescenciju, ne znam-možda grešim.
Ne mogu više ni ključ od kuće da izgubim, eto kakav sam lik :lol:

Zanimljivo...jer uopste ne delujes hladno
 

Back
Top