Tema br.1

dejan_MB

Zainteresovan član
Poruka
276
Definitivno sam zakljucio da su ovo ljudi koji su zasluzni sto ovaj forum postoji.Dan bez njih nije isti,kad se malo bolje pogleda,pogotovo iz pticje perspektive to je ustvari ljubav ali i sex.Gledajuci prepucavanja,izlivi neznosti,romantika,podyebavanje,zayebavanje...itd.itd.
esperanca137,raindog,Vragolasta Amfibija,iluzionista,Chernobill,Kad_LupimLupim,Divlja u srcu,Antun Tun,Aleksej_BASO,krvolok,kucka,Gazdarica,stuttgart,dejan_MB,Blu Eyes,Lucky Luck,worm,Nestasna Ameba,shiba,Veca vestica,Bajkovidac,Jugoslovenka,Buntovnik_Bez_Razloga,Snosaj efendija,punisher,TOM@X,etokako,LePiaf,incognito,Nara Yan.....itd.itd.
Elem!Kad budu krenula pitanja,odgovori ce sami doci!
 
a shta si tachno hteo sa ovom temom, malo da se shlihtash ili da te neko malo pomazi po glavi/zayebava ?

u svakom sluchaju forum ne bi postojao da nema ovoliko dokonih ljudi na jednom mestu :?
 
Iscimao sam se sad,tipovao sam na krvoloka da ce da udari prvi,ti si mi bio na trecem mestu.Shvati kako hoces,meni je ovo sad uzivanje,polako,da se svi nadju...
 
dejan_MB:
Iscimao sam se sad,tipovao sam na krvoloka da ce da udari prvi,ti si mi bio na trecem mestu.Shvati kako hoces,meni je ovo sad uzivanje,polako,da se svi nadju...

Kao prvo raindog je female, a generalno nije losh pokushaj, samo nije za lj&s a mozda ovaj topic dozivi i kljuch ili pomeranje. Yebesh ga... who knows :roll:

@ raindog:

Da znash da smo dokoni i zavisnici. :)
 
NaraYan:
dejan_MB:
Iscimao sam se sad,tipovao sam na krvoloka da ce da udari prvi,ti si mi bio na trecem mestu.Shvati kako hoces,meni je ovo sad uzivanje,polako,da se svi nadju...

Kao prvo raindog je female, a generalno nije losh pokushaj, samo nije za lj&s a mozda ovaj topic dozivi i kljuch ili pomeranje. Yebesh ga... who knows :roll:

@ raindog:

Da znash da smo dokoni i zavisnici. :)
Ide ovo putem koji ce pokazati ljubav izmedju svih,mozda i sex ko zna.
 
dejan_MB:
NaraYan:
Za sada je i dalje pokushaj.
Kakvih sve pokusaja ima na forumu,rekao bih to ovako;cinjenica je da svi navedeni su srce ovog foruma a niko mi na slavu nece doci,cemu cimanje!

hahahahaha

Ok, frajeru, ajde videcemo kako ce se situacija odviti. :wink:

Kad_LupimLupim:
Preskocio si ti ovde mnogo nickova... istini za volju nekih nema u zadnje vreme, al jbga to ti je forum.



Da, da...
To ti je... :mrgreen:
 
dejan_MB:
Definitivno sam zakljucio da su ovo ljudi koji su zasluzni sto ovaj forum postoji.Dan bez njih nije isti,kad se malo bolje pogleda,pogotovo iz pticje perspektive to je ustvari ljubav ali i sex.Gledajuci prepucavanja,izlivi neznosti,romantika,podyebavanje,zayebavanje...itd.itd.
esperanca137,raindog,Vragolasta Amfibija,iluzionista,Chernobill,Kad_LupimLupim,Divlja u srcu,Antun Tun,Aleksej_BASO,krvolok,kucka,Gazdarica,stuttgart,dejan_MB,Blu Eyes,Lucky Luck,worm,Nestasna Ameba,shiba,Veca vestica,Bajkovidac,Jugoslovenka,Buntovnik_Bez_Razloga,Snosaj efendija,punisher,TOM@X,etokako,LePiaf,incognito,Nara Yan.....itd.itd.
Elem!Kad budu krenula pitanja,odgovori ce sami doci!
Kako sta je cilj ove teme??? :shock:
Pa, evo, istaknuto je!!! :lol:
:wink:
 
dejan_MB:
Definitivno sam zakljucio da su ovo ljudi koji su zasluzni sto ovaj forum postoji.Dan bez njih nije isti,kad se malo bolje pogleda,pogotovo iz pticje perspektive to je ustvari ljubav ali i sex.Gledajuci prepucavanja,izlivi neznosti,romantika,podyebavanje,zayebavanje...itd.itd.
esperanca137,raindog,Vragolasta Amfibija,iluzionista,Chernobill,Kad_LupimLupim,Divlja u srcu,Antun Tun,Aleksej_BASO[/b],krvolok,kucka,Gazdarica,stuttgart,dejan_MB,Blu Eyes,Lucky Luck,worm,Nestasna Ameba,shiba,Veca vestica,Bajkovidac,Jugoslovenka,Buntovnik_Bez_Razloga,Snosaj efendija,punisher,TOM@X,etokako,LePiaf,incognito,Nara Yan.....itd.itd.
Elem!Kad budu krenula pitanja,odgovori ce sami doci!


Jao... Sad si me raznezio...

Meni nije radio net 10ak dana ali vratio sam se jaci nego ikad!!!
 
dejan_MB:
Definitivno sam zakljucio da su ovo ljudi koji su zasluzni sto ovaj forum postoji.Dan bez njih nije isti,kad se malo bolje pogleda,pogotovo iz pticje perspektive to je ustvari ljubav ali i sex.Gledajuci prepucavanja,izlivi neznosti,romantika,podyebavanje,zayebavanje...itd.itd.
esperanca137,raindog,Vragolasta Amfibija,iluzionista,Chernobill,Kad_LupimLupim,Divlja u srcu,Antun Tun,Aleksej_BASO[/b],krvolok,kucka,Gazdarica,stuttgart,dejan_MB,Blu Eyes,Lucky Luck,worm,Nestasna Ameba,shiba,Veca vestica,Bajkovidac,Jugoslovenka,Buntovnik_Bez_Razloga,Snosaj efendija,punisher,TOM@X,etokako,LePiaf,incognito,Nara Yan.....itd.itd.
Elem!Kad budu krenula pitanja,odgovori ce sami doci!


Jao... Sad si me raznezio...

Meni nije radio net 10ak dana ali vratio sam se jaci nego ikad!!!
 
Snezna_kraljica:
dejan_MB:
Definitivno sam zakljucio da su ovo ljudi koji su zasluzni sto ovaj forum postoji.Dan bez njih nije isti,kad se malo bolje pogleda,pogotovo iz pticje perspektive to je ustvari ljubav ali i sex.Gledajuci prepucavanja,izlivi neznosti,romantika,podyebavanje,zayebavanje...itd.itd.
esperanca137,raindog,Vragolasta Amfibija,iluzionista,Chernobill,Kad_LupimLupim,Divlja u srcu,Antun Tun,Aleksej_BASO,krvolok,kucka,Gazdarica,stuttgart,dejan_MB,Blu Eyes,Lucky Luck,worm,Nestasna Ameba,shiba,Veca vestica,Bajkovidac,Jugoslovenka,Buntovnik_Bez_Razloga,Snosaj efendija,punisher,TOM@X,etokako,LePiaf,incognito,Nara Yan.....itd.itd.
Elem!Kad budu krenula pitanja,odgovori ce sami doci!
Kako sta je cilj ove teme??? :shock:
Pa, evo, istaknuto je!!! :lol:
:wink:
Udaras po reklami!He!He!U istom sam kosu kao i vi,glupo je da sam sebe izostavio....
 

Back
Top