kao deca

AntunTun:
da li ste vishe voleli sanke...il neki alternativni vid spushtanja...na nogama dypetu nekoj plastici il chemu vetj ne...?
he,alternativni vid spustanja,najalternativniji vid spustanja u mom zivotu bilo je kada smo ucili kristijanu na Kopu,samo tad i nikad vise a sankanje i tako to uvek,jedva cekam zimu :lol: :lol:
 
Od vrha staze za sankanje uvek bilo takmičenje ko će prvi do podnožja, onako ležećki, porebarke, futj, futj, futj, rotirajući! :P
Uvek sam bila među prvima.
01.gif
 
sanke

ima neka jama tu iza kuće, bilo močilo za konoplju...e tu je bila turbo zabava...
(ja sam iz malo ravnijih krajeva pa nema baš puno mesta odakle se možeš spuštati...)
 
A KRADJA GAJBICA...
PA ONDA USEREŠ KEVI LONAC, DA BI NAPRAVIO SKIJICE OD RUČKI ISTE...E TO SU BILA VREMENA...NAJBOLJE SU BILE OD LITARSKE KOKA-KOLE!
PA PIČI PO CELI BOŽIJI DAN :P
 
ovo za gajbice mi novo...dzak mi je poznata i rado korishtjena varijanta...a ovo za mochilo za konoplju...to nisam nikad vido...al kod sam vido brdo onih za pravljenje tjumura...ja sm iz planinskih krajeva

e ste znali foru da kad sanke po onim shinama namazhesh slaninom da pishe ko lude?...to im dodje ko turbo
 
na dzak nikad nisam seo....ali sam zato video svasta...(burazer se zabio par metara u neko zbunje pod brdom, i upao u potok par puta)

ali bogami ove zime...ako bude snega....samo dok nadjem neku njivu gde je bla detelina, da je ravno......joj gde ce mi kraj biti :D

a za slaninu - pa to je nesto normalno. primenite je na skije. pichi ko ludo (iz iskustva)

i naravno pre sankanja prvo utabajte putanju. bolje pichi nego po mekom...
 
Jednom davno...sam voleo sneg...a i on mene...
Pa smo(nazhalost)raskinuli..pa ga nevolem toliko... :D


____________________
Studije su zakon,samo
ako studirash <5god.
 
Suzy:
sanke.....i dan danas.....hi, hi..... :wink:

Moje su se slomile odavno... Ali jedan dečko iz kraja je imao BOBA e to mi je bio životni san da imam... Ako sam ikada bila ljubomorna u svom životu - bila sam na njega tada.

Bob zimi i onaj sladoled na dva štapića koji su mu stalno kupovali leti... Ne znam da'l se neko seća tog sladoleda.
 
Jaoooo...jest vala da je bio kao rumenko...al je imao 2 shtapitja..
Ja sam uvek razdelio pa kao imam 2 sladoleda... :D :D :D :D
Evo smeshak od uva do uva....eeeeee.....to su bili dani... :D
 
jess....setjam se jedan deo bio zhut a drugi crven...pojavio se jedne godine...setjam se ja tad bio na moru s kevom i tetkom...heheh...imo saaaam pa recimo 7 god...i jeo sam tog sladole preterano mnogo...zaragio anginu...primo neke ludilo injekcije...temperatura ludila...ma haos bio
 

Back
Top