problem sa skenerom

limunada

Buduća legenda
Poruka
32.302
Ne znam da li ovo treba da ide na hardver ili softver,ali cini mi se da bi trebalo ovde... :roll:
Imam skener hp scanjet 3500c i odjednom je u sred skeniranja prestao da radi,...kao da je nestalo struje,a nije :) ...a nestala je i njegova ikonica iz control panela,tj. kao da ga nema uopste... :roll: Da li neko mozda zna u cemu je stvar? :roll:
 
Reinstalisala sam drajvere...i opet isto...:? ,tj.nema ga u cotrol panelu-scanner and camera...a ima u programs...Ne znam sta je ovo Device Manager...:roll: i gdje treba da vidim...
:? I kako mogu da provjerim taj USB port je li ispravan?:roll:
Nemojte da se smijete mojim pitanjima...:)
 
Pokusaj da skener prikljucis na neki drugi USB, ako ti ne prijavi da je pronasao novi hardver definitivno ti je neispravan skener. malo verovatno, ali pogledaj da li su ti ukljuceni USB u BIOS-u. Meni se desavalo da skener ne moze da komunicira sa racunarom na portu koji mu dodeli OS ali rucna promena porta mi je pomagala, ovo je nesto cudno...
 
limunada:
Reinstalisala sam drajvere...i opet isto...:? ,tj.nema ga u cotrol panelu-scanner and camera...a ima u programs...Ne znam sta je ovo Device Manager...:roll: i gdje treba da vidim...
:? I kako mogu da provjerim taj USB port je li ispravan?:roll:
Nemojte da se smijete mojim pitanjima...:)

1.Desni klik na my computer>properties

2.Hardware

3.Device manager

i onda proveri to sto su ti rekli
 

Back
Top