MOLBA

Suzy:
divlja u srcu:
Jel' zna neko kako se pisu molbe za posao?
Mislim, jel' ima nekih posebnih pravila?

poslacu ti sutra par primera...najnovijih....begam... :wink:
posalji i meni na PP,pleeeeease! :cry:
gde god posaljem molbu-kazu:daj CV,ovo ti je nepregledno! kad napisem CV-kazu:daj,bre,molbu,mi smo Srbija,man'te nas ovih zapadnjackih gluposti! :( i sad sta ja da radim :?: :!: :idea: :roll:
 
jel' tebi treba cv ili motivaciono pismo?
nije isto. cv ti je poslovna biografija (ukljucujuci obrazovanje) a motivaciono pismo je pismo u kojem navodis zasto zelis bas tamo da radis i kojim svojim sposobnostima bi mogla da doprineses razvoju te firme.
 
Koliko sam ja shvatila, ovde kod nas najbolji utisak ostavlja papazjanija :wink: . Napišeš CV po obrascu, ali izbaciš tabelu, da se ne vidi, i da ne deluje porazno poslovno perfekcionistički :P , a u propratnom tekstu akcenat baciš na mogućnosti firme, a ne na svoje. :lol:
Već menjaš posao, Divlja? :? Tako brzo te prošla ona euforija?
 
Vala bas papazjanija. :evil:
Nemate pojma sta se ovde desava.
Pola neduznih podobijalo otkaze. :(
Mislila sam da ce otici oni koji to zasluzuju, ali ispalo je obrnuto. :(
Nama novima je receno da sacekamo otkaze, da bi konacno poceli da dobijamo platu.
E, necu pisem molbu, idem sutra kod glavnog urednika.
A za sad radim iz yebene ljubavi, da vidite kako mi bilo lepo veceras. :) :? :(
Al stvarno zaboravim da sam na poslu. :)
 
Eh, ma videcemo sta ce biti sutra, al' u svakom slucaju ce se sve razresiti za koji dan. Vec sam mislila da ce situacija da traje beskonacno.
Nego da ja izmuvam da ostanem da radim uvece.
Mnoooogo mi odgovara ovaj trip. :)
 
peach:
Suzy:
divlja u srcu:
Jel' zna neko kako se pisu molbe za posao?
Mislim, jel' ima nekih posebnih pravila?

poslacu ti sutra par primera...najnovijih....begam... :wink:
posalji i meni na PP,pleeeeease! :cry:
gde god posaljem molbu-kazu:daj CV,ovo ti je nepregledno! kad napisem CV-kazu:daj,bre,molbu,mi smo Srbija,man'te nas ovih zapadnjackih gluposti! :( i sad sta ja da radim :?: :!: :idea: :roll:

Divlja i Peach.....na pp mi posaljite e-mail adresu..pa vam saljem.... :wink:
 

Back
Top