PITANJE ZA DEVOJKE???

bojank

Početnik
Poruka
31
Devojka kad odbije seks sa deckom ili drugom nista specijalno se ne desava...
A kad momak odbije seks sa devojkom ili drugaricom odmah je konstatacija da nije normalan ili je *****...

DA CUJEM ODGOVORE OD DEVOJAKA!!!!!
 
mozda decko postuje tu drugaricu, mozda ga ne privlaci...ili sl. Ali postoje predrasude jer su muskarci u globalu svi isti, i na sve pristaju, i onda kad se desi nesto suprotno normalno da se zapitas sta je?
svakako je veci blam da te decko odbije, jer se to retko desava...
 
paaa,ja sam pre kad bi me decko odbio pomisljala svasta...te da meni nesto fali ili on nije normalan...ali sad kapiram da je to totalno ok,naravno kad me odbije jednom ili dvaput....tamo oko petog puta bi ga proglasila pederom...cisto da bi meni bilo lakse
:D :D :D
salim se malo...
 
Muškarcima je malo teže da nabace sebi kombinaciju jer se treba iscimati, a da se ne izbedačiš...
Ja kad bih rekao ortakinji ajde da se k...
Ona bi me napušila na keca...
A kad bi ona mene pitala, ja bih pristao na KECA...

E u tome je razlika - ZATO MUŠKARAC NIKAD NE ODBIJA SEX JER SE PLAŠI AKO ODBIJE DA ĆE MU SE OBITI O GLAVU
 
ja sam dva puta imala priliku da chujem to NE
jednom pre 11 godina uz rechenicu " Mislim da zasluzhujesh mnogo vishe "
a tad nisam nishta pomislila poshto ionako nisam imala pojma ni o chemu

i sad nedavno posle 5 sati najstrashnijeg lozhenja
" mislim da prvo treba bolje da se upoznamo "

na shta sam ja rekla :shock: wtf ?
i nisam opet pomislila nishta sem "ko ovde koga zayebava?"

al mislim da je to skroz ok i cool i da je skroz slatko :D
najzad sam shvatila zashto neko popizdi kad ga lozhish satima i onda nishta
:lol:
 
mene su u zhivotu...devojke odbile...paaaaa reciiiimooooo...dva put...od reeeeciiiimmoooooo pet poqshaja...shto i nije losh skor...s jednom sam visio pa jeeeednoooo 3 meseca...i na kraju nikom nishta...al sad disqtabilno kolko se sve to mozhe staviti pod startovanje...a i ja nisam zhensko shta koji moj jajnik trazhim na ovoj temi.....
 
jbg..ko gubi ima pravo da se ljuti..i da lupa gluposti...
ali..ako se ja pitam, radije cu biti odbijena od nekog koga cenim, nego prihvacena od nekog koga ne cenim...mislim, jebaca ima kolko oces..ali dobrih..malooooo
 
Normalno je da se svakm neka osoba svidja neka ne. Ne mogu svi suprotnih polova po defoltu odgovarati jedno drugom....daleko od toga. Zasto je to tesko nekima da prihvate?

Na ovom forumu sam vise puta doziveo da sam ovakav onakav u najnegativnijoj konotaciju...zato sto nisam pojedinu hteo. Al bas me briga sta pricaju, jer ih pomalo i razumem...te povredjene sujete...pa desavalo se to i meni...

Ljudi imaju dvostuke standarde...kad ona kaze "gde su tipovi koji prvo zele da se upoznaju, idu u bioskop, setaju, izlaze, peku palacinke, gledaju filmove pre sexa" i kad neko to isto njoj kaze "trebalo bi prvo malo bolje da se upoznamo".

Ovo mi sve lici na onu drustvenu igru "covece ne ljuti se" i na par likova iz tih decijih dana koji nikad nisu umeli da pretrpe poraz...rusenje sahovskih figura, svadjanje u riziku i nabedjivanje na varanje u monopolu. :))) (gde su bre smajliji sada?)
 
SINDI:
jbg..ko gubi ima pravo da se ljuti..i da lupa gluposti...
ali..ako se ja pitam, radije cu biti odbijena od nekog koga cenim, nego prihvacena od nekog koga ne cenim...mislim, jebaca ima kolko oces..ali dobrih..malooooo

Da, ali kod dobrih jebaca nema seksa za djabe. Tu se mora dati gotovina. Svako ko je dobar je toga svestan i zna da je raritet.
 
Aleksej_BASO:
:shock: :shock: :shock:

Kako to mislis...

Ja odma' skacem, ne pitam....

Zavisi koliko nisi dugo. Mada ja i kad dugo samaram desanku ne skacem odmah.
Treba znati ceniti sebe, isto kao i one. Jos ako se neka primi na tebe odmah trazi lovu.
Ja sam to radio i mogu ti reci da placaju. I one su lude isto kao i mi.
 

Back
Top