Zamislite... ;-)

# zamisli #

Zainteresovan član
Poruka
467
Zamislite ovako pojavi se neki baja ("haker" po hobiju) i provali u sve vaše privatne prepiske sa drugim forumašima, podatke, telefone,dogovaranja...itd a onda otvori novi nik( ili se ušunja na tuđi) i krene da vas pljuje jer zna ko ste, gde ste i šta ste... Ili naprotiv krene da vas hvali.
 
Od: # zamisli # Za: hanibal77 Poslato: Pon, 29. avgust 2005 10:47
Naslov: o lalla ...sesua Citirajte privatnu poruku
Šta misliš da li mogu da ti pošaljem ili pročitam mail iako ga nema u tvom profilu.

Živeo Paris Živeo grand radio
 
hanibal77:
Od: # zamisli # Za: hanibal77 Poslato: Pon, 29. avgust 2005 10:47
Naslov: o lalla ...sesua Citirajte privatnu poruku
Šta misliš da li mogu da ti pošaljem ili pročitam mail iako ga nema u tvom profilu.

Živeo Paris Živeo grand radio

nema potrebe za tim plavojko ti si bezazlena i ovde si provoda radi ,A ovo nije tema za to :twisted:
 
e ne bi mi verovo....al bilo bi mi bash svejedno....nisam do sad imo neki extra nit pozitivan nit negativan kontakt sa ljudima s foruma...sem klete jagodice koja me prozivala jedno vreme al je izgleda i ona digla ruke...heh...kaki sam ko gubav
 
# zamisli #:
tačno rodjače ili da si sam haker ili dovoljno para za jake veze 8)

Sta ce mi lova....ucitelj mi je jedan od najboljih....a ja ga u nekim stvarima i prevazilazim vec....da li to znaci da sam i ja jedan od najboljih?


A inace ako bi mi neko provalio u pp video bi moju adresu, adresu jednog lika ovde i to da mu jos nisam poslao lovu za cd divlje jagode, i da jedan treba da mi posalje tabove za saxon na mail kad ih pokupi...i tako
nista posebno....
i video bi link ka onoj snajkinoj slichici

to me podseti - trazio sam ti neku normalnu sliku, a ne onu iz predsoblja :D
 
Peruzzi:
# zamisli #:
tačno rodjače ili da si sam haker ili dovoljno para za jake veze 8)

Sta ce mi lova....ucitelj mi je jedan od najboljih....a ja ga u nekim stvarima i prevazilazim vec....da li to znaci da sam i ja jedan od najboljih?


A inace ako bi mi neko provalio u pp video bi moju adresu, adresu jednog lika ovde i to da mu jos nisam poslao lovu za cd divlje jagode, i da jedan treba da mi posalje tabove za saxon na mail kad ih pokupi...i tako
nista posebno....
i video bi link ka onoj snajkinoj slichici

to me podseti - trazio sam ti neku normalnu sliku, a ne onu iz predsoblja :D

"Nema učenika nad učitelja svojega, nego i sasvijem kad se izuči, biće kao i učitelj."
Jevanđelje po Luci VI:40
 

Back
Top