cak ni da izadjem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

ami

Gost
Ljudi da li se nekada toliko smarate da vam ne pada na pamet sta da radite :?: Drustvo vas zove da izadjete ali vi ste u bedaku bez razloga :!: :!: Meni nije jasno zasto ali nekada jednostavno nemam volju
 
ami:
Ljudi da li se nekada toliko smarate da vam ne pada na pamet sta da radite :?: Drustvo vas zove da izadjete ali vi ste u bedaku bez razloga :!: :!: Meni nije jasno zasto ali nekada jednostavno nemam volju
Auuuuuu,pa koliko puta... :lol: Samo se zavuci u sobu,ugasi svetlo i pusti neku muzikicu...(u takvim situacijama je najbolja neka rock-metal balada,npr. Fade to black,Nothing else matters,One,The unforgiven,ma bilo koja Metallicina malo laganija pesma,Estranged,Don't cry,pa cak i Sweet child o'mine (sve GNR naravno),Here I go again-White snake itd.)Nadam se da sam pomogla :D
 
Bedak??? Evo kao ja sad. Inace, izlazim samo da bih ispunila svoju gradjansku duznost i pojavila se na zapazenim mestima u zapazeno vreme. A ovako...

Znas sta ti je moj savet: legnes u krevet i prespavas bedak. Ako on duze traje, recimo kao ovaj moj oko dve nedelje i duze, onda se posvetis strebanju. To je jedini posao koji iskljucuje emocije a donosi uspeh, trust me! Zato najbolje ocene imam kad sam nacisto sj_ebana. However, to ne radi akd si sj_ebana sa razlogom (decko, porodica, itd.), to radi samo kod nasih adolescentnih kriza...
 
guitarrr_babe:
Bedak??? Evo kao ja sad. Inace, izlazim samo da bih ispunila svoju gradjansku duznost i pojavila se na zapazenim mestima u zapazeno vreme. A ovako...

Znas sta ti je moj savet: legnes u krevet i prespavas bedak. Ako on duze traje, recimo kao ovaj moj oko dve nedelje i duze, onda se posvetis strebanju. To je jedini posao koji iskljucuje emocije a donosi uspeh, trust me! Zato najbolje ocene imam kad sam nacisto sj_ebana. However, to ne radi akd si sj_ebana sa razlogom (decko, porodica, itd.), to radi samo kod nasih adolescentnih kriza...
Jesi na zici? :lol: zica=.... :lol:
 
guitarrr_babe:
Bedak??? Evo kao ja sad. Inace, izlazim samo da bih ispunila svoju gradjansku duznost i pojavila se na zapazenim mestima u zapazeno vreme.

e pa svasta od tebe ...... gradjanska duznost :?
pa ne bih ni mrdnuo iz kuce samo da bi me neko video u zapazeno mesto u zapazeno vreme. pa sta bi ti bilo da to ne uradis ??? :roll:
 
To mi je jedina sansa da se za dva sata izbacim iz "sama sebi najgora" tripa, ili da, mozda, pustim necemu lepom da se dogodi. Ili, evo sta se desilo skoro: odaaaaaaaaaavno planiramo neki maskenbal na rodjendanu kod jednog drugara, i kad je taj dan konacno dosao, nisam valjda toliko skrenula da ga propustim? Ali, u pravu si. Pokusacu da vise kuliram ceo svet. Mozda ce me tada vise voleti, taj ceo svet...
 
... ovakav svet gde te znaju i cene jedino ako se pojavljujes na odredjenim mestima u odredjeno vreme trebao bi svako da coolira ...
al' sta ces, ne mogu svi da se non-stop gnjave sobom ocigledno :roll: pa onda odlaze na vidjena mesta u odredjeno vreme da ih drugi malo gnjave.
a ideja za maskenbal fino zvuci ..... 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top