Koji znak nista ne baca...

Staska

Početnik
Poruka
17
...nego sve cuva jer ce mu mozda zatrebati:
plasicna casa od jogurta, karton od proslogodisnjeg kalendara, i sl. shvatate poentu.
Da mi se Rakovi u znaku i podznaku ne naljute, ali ja mislim da takvih ima dosta medju njima...
Mozda neki drugi znak?
 
Ima mozda istine u tome, imala sam drugaricu, raka, koja je cuvala na milione nekih stvarcica i papirica, spomenara i sl.
Ja sam vodolija, i ja imam obicaj da ostavljam takve neke bespotrebne stvari ali mi nekad pukne i sve pobacam, i onda iznova. :D
 
Staska:
...nego sve cuva jer ce mu mozda zatrebati:
plasicna casa od jogurta, karton od proslogodisnjeg kalendara, i sl. shvatate poentu.
Da mi se Rakovi u znaku i podznaku ne naljute, ali ja mislim da takvih ima dosta medju njima...
Mozda neki drugi znak?

Moja mama je devica...ako vam slučajno zatrebaju neke čaše, raznih veličina, kutije od svega i svačega i još mnoštvo takvih stvarčica slobodno mi se obratite.. :lol: :lol: :lol:
 
Jugoslovenka:
Staska:
...nego sve cuva jer ce mu mozda zatrebati:
plasicna casa od jogurta, karton od proslogodisnjeg kalendara, i sl. shvatate poentu.
Da mi se Rakovi u znaku i podznaku ne naljute, ali ja mislim da takvih ima dosta medju njima...
Mozda neki drugi znak?

Moja mama je devica...ako vam slučajno zatrebaju neke čaše, raznih veličina, kutije od svega i svačega i još mnoštvo takvih stvarčica slobodno mi se obratite.. :lol: :lol: :lol:

To je tacno, mozda je znak Raka u kombinaciji sa Devicom u tome neprevazidjen...
 
Moja najbolja drugarica je rak i stvarno chuva gomilu gluposti...I to ima kutiju gde sve to drzi...
Ja sam strelac i imam obichaj da isto chuvam gluposti ali kad krenem da bacam ne moz' me zaustaviti...Pobacam i shta treba i shta ne treba...
 
Ja sam racic koji sve cuva,od autobuskih karata sa putovanja do papirica od bonbona - pod uslovom da imaju neku sentimentalnu vrednost.I PP sam sav sacuvala,mislim od odredjenih osoba i sad se desilo da je izbrisan.Smrc,kakvo razocarenje.A bas sam volela da citam pojedine porukice.Ovo me je bas potreslo.
 
devicaaaaa!cuvaju sve zivo,a sto je najgore-pamte kao slonovi!!!!
mada ponekada naletis i na cuvarne vodolije,npr. moja koleginica cuva svakojake gluposti-ona je vodolija,a i ja imam obisaj da radim isto,a ascedent mi je vodolija....
 
Ja sam rak u horoskopu i mnogo se vezujem kako za ljude tako i za stvari, pocev od malih papirica, ceduljica, spomenara koje sam pisala jos u osnovnoj skoli.
Ne znam koliko to ima veze sa znakom, mozda jer su rakovi vrlo emotivni, pa im se pridaje ta osobina, mada ja vise mislim da to cuvanje raznih bitnih i nebitnih stvari ne zavisi toliko od horoskopskog znaka. Jer ne cuvaju samo rakovi, vec i drugi znaci( sto se vidi i iz prethodnih postova)
 
esperanca137:
Ja sam racic koji sve cuva,od autobuskih karata sa putovanja do papirica od bonbona - pod uslovom da imaju neku sentimentalnu vrednost.I PP sam sav sacuvala,mislim od odredjenih osoba i sad se desilo da je izbrisan.Smrc,kakvo razocarenje.A bas sam volela da citam pojedine porukice.Ovo me je bas potreslo.

Tacno. I ja tako radim. I ako nesto sto ima za mene neprocenjivu vrednost izgubim, onda je .... strasno! Ponekad me i nervira ta moja osobina. Jer sta cu ja za nekoliko godina raditi sa svim tim stvarima?
 
esperanca137:
Ja sam racic koji sve cuva,od autobuskih karata sa putovanja do papirica od bonbona - pod uslovom da imaju neku sentimentalnu vrednost.I PP sam sav sacuvala,mislim od odredjenih osoba i sad se desilo da je izbrisan.Smrc,kakvo razocarenje.A bas sam volela da citam pojedine porukice.Ovo me je bas potreslo.
Da te malo obradujem, neko od administratora na onoj temi o novom forumu rece da ce sve snimljene poruke iz pp biti vracene, tj. moci ce se naci na starom forumu koji ce se moci citati, ali se na njemu nece moci pisati. :)
 
ja mislim bikovi... ja sam bik i da mi nije sestre (shkorpija) koja sve to po kratkom postuku, moja soba bi lichila na jedno veliko skladishte neupotrebljivih stvari od kojih vetjina nema nikakvu sentimentalnu vrednost, ali chisto ko zna mozda tje mi jednom zatrebati... :roll:
 

Back
Top