Ribe !!!!

=RODMAN=

Zainteresovan član
Poruka
198
Vec sam nekoliko puta izlazio u NS. a inace sam iz Bg. i primetio sam da su mnogo LEPSE i otvorenije ribe u NS. nego u BG. :roll: I mnogo mi se vise svidja NS. BG mi se sSMUCIOOOOOOOO :? ! oce neko u Bg a ja u Ns da se menjamo :P
 
J*bes 021 ( pozivni ) - ne daj bre ribe !! :lol:

Prica mi drug :

U HN , spopali oni ( drustvo )neke ribe , a one pitaju ...odakle ste momci ... :D , kaze on iz NS , a one : ... nema sanse - momci iz NS , ne muvaju ribe !!! :shock:
Eto Palacinka , sta nam zene rade ! :)
 
Bio sam bas preksinoc u Ns.Svi su fensi,devojke mnogooooo lepe,uobrazene....
Sve sto smo nasli u Ns su tri malo komunikativije lezbejke :lol:
E da i jednu debelu napaljenu cicu :roll:
 
Ju sto me nervirate vi pametnjakovici koji samo kenjate o Novosadjankama! Da mi je da vas pratim jedno vece pa da vidim gde izlazite, i kako se ponasate... Nisu Trcika, Modena i Efika jedina mesta na koja se izlazi!
Idite u Laze Teleckog, u Irish... e nek mi se onda neko javi! :roll:
 
Maxy:
Bio sam bas preksinoc u Ns.Svi su fensi,devojke mnogooooo lepe,uobrazene....
Sve sto smo nasli u Ns su tri malo komunikativije lezbejke :lol:
E da i jednu debelu napaljenu cicu :roll:


kazi, jel imas brojeve telefona tih lezbejki ( ako imas baci na pp, molim te!)...mislim, bas me interesuje sta imaju da "kazu".... :wink:
 
HEMI 426:
Maxy:
Bio sam bas preksinoc u Ns.Svi su fensi,devojke mnogooooo lepe,uobrazene....
Sve sto smo nasli u Ns su tri malo komunikativije lezbejke :lol:
E da i jednu debelu napaljenu cicu :roll:


kazi, jel imas brojeve telefona tih lezbejki ( ako imas baci na pp, molim te!)...mislim, bas me interesuje sta imaju da "kazu".... :wink:
A ti ih "forvarduj" dalje ka meni i ja bi ih "saslušao" 8)
 
nema frke, ionako ih ima tri, kapiram da je to puno dobrog i kvalitetnog "razgovora"... :wink:

a sto se tice one debele i napaljene cice, daj i njen broj, nece da ce baci...dobro dodje kao predjelo... :wink:
 
nsbee:
Ju sto me nervirate vi pametnjakovici koji samo kenjate o Novosadjankama! Da mi je da vas pratim jedno vece pa da vidim gde izlazite, i kako se ponasate... Nisu Trcika, Modena i Efika jedina mesta na koja se izlazi!
Idite u Laze Teleckog, u Irish... e nek mi se onda neko javi! :roll:

A ti si ta sto prati ljude po pasazima u zmaj jovinoj i onda posle sedis u cosku u Irishu i zapisujes podatke...primetijo sam te samo da znash...

E vala dobro si im rekla...ja bi jos nabrojao i Big Mamu,al' samo zbog muzike,ribe iskreno i nisu neke...
 
nsbee:
Ju sto me nervirate vi pametnjakovici koji samo kenjate o Novosadjankama! Da mi je da vas pratim jedno vece pa da vidim gde izlazite, i kako se ponasate... Nisu Trcika, Modena i Efika jedina mesta na koja se izlazi!
Idite u Laze Teleckog, u Irish... e nek mi se onda neko javi! :roll:

Ne... ne ja necu postati novi
ja cu uvek biti ko pre
ja svoj ponos prodati necu
ja cu uvek reci ne (Ritam nereda) :lol:
 
GoldenLady:
nsbee:
Ju sto me nervirate vi pametnjakovici koji samo kenjate o Novosadjankama! Da mi je da vas pratim jedno vece pa da vidim gde izlazite, i kako se ponasate... Nisu Trcika, Modena i Efika jedina mesta na koja se izlazi!
Idite u Laze Teleckog, u Irish... e nek mi se onda neko javi! :roll:

Ne... ne ja necu postati novi
ja cu uvek biti ko pre
ja svoj ponos prodati necu
ja cu uvek reci ne (Ritam nereda) :lol:

...Sa tim ljudima ti nemaš ništa
Jer prodali su svoj svet
Svi su on prerasli tebe
A ti si ostao isti k'o pre
I dok sediš sa vlašom u ruci
Lome ti se misli sve
Ipak shvataš da oni ne žele
Da budu isti kao pre!

ANTIFANCY4EVER
 
=RODMAN=:
Vec sam nekoliko puta izlazio u NS. a inace sam iz Bg. i primetio sam da su mnogo LEPSE i otvorenije ribe u NS. nego u BG. :roll: I mnogo mi se vise svidja NS. BG mi se sSMUCIOOOOOOOO :? ! oce neko u Bg a ja u Ns da se menjamo :P


Hocu ja, ribe sa se pale na tipve iz BG jer su cule da je to in, dakle, srcno, kada ne mozemo mi da ih imamo bar vi navalite!
 
Aleksej_BASO:
Hocu ja, ribe sa se pale na tipve iz BG jer su cule da je to in, dakle, srcno, kada ne mozemo mi da ih imamo bar vi navalite!

Koji "MI"? Mozda je problem samo u tebi... Probaj da nabacish 187-VIP naglasak i koristi rech "TEBRA" shto vishekad sledeci pu odesh u "Modenu" , mozda ta fora prodje ;)
 

Back
Top