Pas u krevetu?

Ne mogu reći da sam oduševljena tom idejom, ali čim je imao priliku - ovako je to izgledalo ... :wink: :lol:

ukrevetu18cu.jpg
 
Jao, presladak je!!! Ili ona :)

Jednom smo se uvece kasno vratili, i kad smo upalili svetlo u sobi - srecica samo trepce na sred kreveta, komplet ususkan... E, imao je izraz lica- What the...???
 
ja sam psa naucila kad je bio mali da se ne penje po namestaju i da ne ulazi u krevete,mada mi uopste ne smeta...to mi je vise higijenski.
inace,kada je bio mali,pokusao je u par navrata da se uvuce u krevet ali svaki put bi zavrsio u svom krevetu,ne njegovo razocaranje :lol:
jedno vreme je stalno svalico prekrivace i cebad sa kreveta i pravio sebi neki trlog na podu.
sada prezire bilo kakvo dizanje na ruke ili u krevete,i gotovo da mi dodje zao...:(
 
Super su vam slikice, jedino što moram da vas zamolim da ih, ipak, malo smanjite kako nam se pri, uglavnom, lošim vezama stranica ne bi otvarala po pola sata.
Hvala na saradnji, pozdrav!
 
gile ima svoj krevet :) mislim nije pravi krevet nego dva veelika debela jastuka, kad mu dosadi ima i mesto na trosedu, a kad mu dune da bude blizu nas spava ispred vrata spavace sobe. kad je bio mladji uvek bi poslednjeg ispratio i odremao malo ispred vrata, nekad i celu noc... sad redje.

a nasa spavaca mu je jedina soba u koju nema pristup... prosto volim izuzetno cistu posteljinu :D o on je retko kad izuzetno cist ;)
 
mona obozava da skoci na krevet, naravno moj dragi je tera, ali bezuspesno
frka mi je samo zbog dlaka, inace mi ne smeta
a ona ima svoj krevetic od velike plasticne korpe za ves, kao da je pravljena za nju, pa sam tu ubacija stari prekrivac i jastuk i milina
 
nema nista lepse od zivotinja u krevetu. Moj pas retko spava kod mene (uglavnom je kod brata) a i samo zimi spava na krevetu, leti nece da se gura. Ali moj brat muku muci sa njim da legne tako da obojica imaju mesta. Ali ni ja nisam usamljena, mene je macka izabrala za spavnaje (posto jedina u kuci nemam srca da je oteram) a ona malo spava a mnogo se mazi!!!!!!!!!!
 

Back
Top