LASERSKI ABORTUS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dr:
Ova dr ne zna o tome nista, znam da se laser koristi za razlicite intervencije u ginekologiji ali za abortus nisam cula.
Zao mi je.

Puno hvala dr.
I tako je drugarica moja odradila juce na klasican nacin, jer nista o tome ne zna ni jedan dr u bgd. A ja cekam moju koleginicu koja je izgleda izvor drzinformacija- da je priupitam....poslednjih dana je bila nedostupna.
Jos jednom hvala.
 
Поновићу оно што сам написао пре неколико недеља када ми је администратор избрисао поруку.

АБОРТУС ЈЕ УБИСТВО!

Да ли ћете бебу убити ласером, или на неки други начин, потпуно је небитно.

Нека вам Бог, у кога сигурно не верујте, опрости сва убиства која сте до сада починили, али нека вас и спречи да у будућности убијате још нерођену децу.

П.С. Надам се да администратор неће бити толико тврдоглав да ми поново брише поруку.
 
Pobunjenik:
Поновићу оно што сам написао пре неколико недеља када ми је администратор избрисао поруку.

АБОРТУС ЈЕ УБИСТВО!

Да ли ћете бебу убити ласером, или на неки други начин, потпуно је небитно.

Нека вам Бог, у кога сигурно не верујте, опрости сва убиства која сте до сада починили, али нека вас и спречи да у будућности убијате још нерођену децу.

П.С. Надам се да администратор неће бити толико тврдоглав да ми поново брише поруку.


Gore je podariti nekom život pa ga kroz život ubijati .... ako čovek nije spreman da postane roditelj, abortus je jedino rešenje. Ja nisam imala ni jedan do sada, ali nemam ništa protiv njih.
 
O ja itekako imam - ako su u svrsi kontraceptivnog sredstva! Dakle, praktikujte siguran seks, koristite metode kontracepcije, i najzad - KORISTITE KONDOM: sprecite sirenje seksualno prenosivih bolesti i AIDSa, smanjite broj abortusa na apsolutno neophodni minimum!
 
NatasaNatasa:
Gore je podariti nekom život pa ga kroz život ubijati .... ako čovek nije spreman da postane roditelj, abortus je jedino rešenje. Ja nisam imala ni jedan do sada, ali nemam ništa protiv njih.


А ко си ти да о томе судиш? Свако људско биће, па и оно које није рођено али је ЗАЧЕТО, има неотуђиво право на живот. Нема ничег горег него кад људи почну да се играју Бога, и да пресуђују ко заслужује да живи.

Ако неко није спреман да постане родитељ, онда има два решења:

1) Да не упражњава секс;

2) Да нађе начин како да упражњава ПРИРОДАН секс, а да не дође до зачећа. Постоје одређене технике старе хиљадама година, али то није сада тема.

Нсбее, свако има свој стил писања и обраћања. Не можемо сви бити исти.

Узгред, ако су из твоје свести успели да избришу Бога, из моје нису, и нећу престати да се позивам на Бога и Његове Заповести ма колико то теби сметало.
 
Опет истрошене флоскуле. Мржњу и шовинизам шире они који се залажу за убиство, а не ја који подржавам основно људско право - право на живот.

Видим, смета ти мој аватар. Управо то ми је и био циљ - иритирање љубитеља лика и дела Џорџа Сороша и његове телевизије.

Ако будеш наставила са увредама типа зоо врт, немој мислите да ћеш остати без одговора.
 
uja ...svpski vadikalu...
nisma imala namere da te uvredim sa idejom o zoo vrtu... sada vidim da sam te zapravo tom idejom precenila...
nisi ti ni za zoo vrt...
ali nemoj da se vredjash poshto ti podrzavash ideju o zivotu...a zivotinje su dragocene...
zapravo vishe od ljudi...
recimo meni je draza jedna kokoshka od tebe...
vishe vredi...
realno...
i nemoj da se zestish...nishta lichno...
volim ja vas svpske vadikale... ali u terminu Proces Tv-a u Scheveningenu
:lol:
 
Pobunjenik:
Опет истрошене флоскуле. Мржњу и шовинизам шире они који се залажу за убиство, а не ја који подржавам основно људско право - право на живот.

Видим, смета ти мој аватар. Управо то ми је и био циљ - иритирање љубитеља лика и дела Џорџа Сороша и његове телевизије.

Ако будеш наставила са увредама типа зоо врт, немој мислите да ћеш остати без одговора.
Zivi i pusti druge da zive, to da li ce neko da prekine trudnocu ili ne nije tvoja stvar.
Ovo je forum zdravlje a ne religija pa bih te zamolila da ubuduce ovakve postove ne ostavljas na ovom forumu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top