da li predaja hagu uopste zavisi od volje BEGUNACA?

Petar_FPN:
ma ja mislim na "glavne"-karadzica i mladica..evo i amfilohije je veceras indirektno pozvao na predaju...ali neko bi time izgubio..
vidis decak ti si u naponu snage i ides u skolu i pretpostavljam da si u svojoj glavici vec izvrsio proracun po kojem te sleduje pet$
taman toliko bi ti dobio da se mladic preda i jos po pet$ za rashu
pa decak ti bi fasovao punih deset$ pa jel ti znas koliko se pertli za tu crkavicu moze kupiti
ali moram te razocarati od toga nema nista
ako hoces nove pertle moraces da ih odsljakas kapiras nema nista za dzabaka
i zato u cetvrtak trk na faks i pitaj profu da ti to malo pojasni ali je*i ga ti si na fpn tamo ne vrede zakoni prirode e onda skoci negde na vezbe na neki normalniji fakultet
 
AntunTun:
i po karadzitju i mladitju tje da snime film....ono ludilo neko ko oni ratni iz vijetnama....kao bezhe oni kroz shume...preko reka...mokri...iscepani...kriju se u zemunicama...silaze u selo preko notji da kradu kokoshke i sitnu zhivinu...ja tipujem da su pustili brade...videste sadama...a on chovek zna znanje

Kad me nasmejes moram da priznam. Neki put ubodes pravi trip. :lol:
 
ево, више не морате да лупате главу 8)

Pročitajte još o...




LUKA KARADŽIĆ: RADOVAN BI MOGAO DA BUDE UHVAĆEN
DRUŠTVO - AKTUELNO - Subota, Avgust 27, 2005 10:17

Luka Karadžić, brat najtraženijeg haškog begunca Radovana Karadžića, izjavio je danas da bi njegov brat mogao da bude uhvaćen ili bi mogao da se preda zbog ogromnog domaćeg i međunarodnog pritiska. 'Pritisak je ogroman', rekao je Karadžić agenciji AP. 'Ne želim ništa da predviđam, ali sve je moguće. Poznajući brata, on ne želi da se dobrovoljno preda', istakao je Luka Karadžić.

Luka Karadžić je rekao da nema informaciju koju su neki lokalni mediji preneli da zvaničnici pregovaraju sa njegovim bratom o predaji. Luka Karadžić ne želi ništa da sugeriše bratu u vezi predaje, jer je ta odluka 'isključivo njegova[Radovanova]'.

Haški tužitelji veruju da se Radovan krije u delu Bosne koji kontrolišu Srbi i da često prelazi granicu sa Srbijom i Crnom Gorom koristeći planinske granične oblasti
 
3.gif
 

Back
Top