Marko Nastic car ili sta?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
on vam je nash najplacjeniji DJ (Disk Joka).
nisam bash da uzor bude bilo ko nekome, a posebno ne tak'i..... yebote, dzabalebarish, pushtash ploche i bole te, a kad dajesh intervju ne umesh ni dve prostoproshirene da sklopish.
 
Keeper:
on vam je nash najplacjeniji DJ (Disk Joka).
nisam bash da uzor bude bilo ko nekome, a posebno ne tak'i..... yebote, dzabalebarish, pushtash ploche i bole te, a kad dajesh intervju ne umesh ni dve prostoproshirene da sklopish.

Ajooooooooj,pa reci onda koji pevac/pevacica zna da progovori vise od onoga sto peva u pesmi tipa "otiso si,umrla sam" :? jooooj ala se*em
 
Keeper:
on vam je nash najplacjeniji DJ (Disk Joka).
nisam bash da uzor bude bilo ko nekome, a posebno ne tak'i..... yebote, dzabalebarish, pushtash ploche i bole te, a kad dajesh intervju ne umesh ni dve prostoproshirene da sklopish.

Trziste odredjuje sta vredi a sta ne vredi.
Inace,on pravi i muziku.Najbolji svetski dj imaju. njegove ploce.

Svidja mi se tema.Uspesan covek i posteno zaradjuje.
 
pa kad MN onakav kakav je ume to da radi vala umeo bih i ja, svashta. yebo zanat u danashnje vreme kad je i PR kao neka profesija, mo'sh misliti ;-)
no, siguran sam da je dobar lik, vidi se kad pricha.
nego, sad sam se setio, al mislim da on nije ni zavrshio srednju shkolu.
 
Keeper:
pa kad MN onakav kakav je ume to da radi vala umeo bih i ja, svashta. yebo zanat u danashnje vreme kad je i PR kao neka profesija, mo'sh misliti ;-)
no, siguran sam da je dobar lik, vidi se kad pricha.
nego, sad sam se setio, al mislim da on nije ni zavrshio srednju shkolu.

Eeeee,ala si ti uporan....

Bez obzira,covek dobro radi svoj posao
 
Jako je jadno kada nekome postane uzor neko bez trunke obrazovanja! Treba pucati na visoko, mada sam ja zbog svojih ambicija cesto bio sputavan, upravo od ovakvih osoba koje bi u normalnim zemljama zauzele dno drustvene lestvice, no izborio sam se protiv njih :wink:
 
od sutra krecjem da se penjem uz planinu uspeha na chiji se on vrh popeo. samo da nabavim opremu - konopce i takoj to. (8
valjda mogu da se nadam da cje on biti humanista i pruzhicje mi ruku kad budem jako blizu i podelicje sa mnom tron ideala.
 
aaaaaaaaahahah :lol: slushaj ovu milenu :mrgreen: hiihihihihihihiih. e al si mu rekla ;-)

uzgred, ja bih pre bio propalitet ko sada, kuckao na forumu i pokushavao da dam ispite za josh jednu godinu agonije na fakultetu, sa (chekajte da izbrojim moj novchani fond)...... tachno 2.5 dinara u dzepu, nego bio tip bez srednje shkole koji ne ume ni da pricha, a verovatno ni da razmishlja, i koji po ceo dan vrti ploche marvi na ekserima.
 
Keeper:
aaaaaaaaahahah :lol: slushaj ovu milenu :mrgreen: hiihihihihihihiih. e al si mu rekla ;-)

uzgred, ja bih pre bio propalitet ko sada, kuckao na forumu i pokushavao da dam ispite za josh jednu godinu agonije na fakultetu, sa (chekajte da izbrojim moj novchani fond)...... tachno 2.5 dinara u dzepu, nego bio tip bez srednje shkole koji ne ume ni da pricha, a verovatno ni da razmishlja, i koji po ceo dan vrti ploche marvi na ekserima.

Ti si dečko mnogo površan.
Prvo,vređaš nepoznate osobe.Drugo,što ne ceniš tuđi rad.

Fakultet je zanat,a ne titula
 
Keeper:
aaaaaaaaahahah :lol: slushaj ovu milenu :mrgreen: hiihihihihihihiih. e al si mu rekla ;-)

uzgred, ja bih pre bio propalitet ko sada, kuckao na forumu i pokushavao da dam ispite za josh jednu godinu agonije na fakultetu, sa (chekajte da izbrojim moj novchani fond)...... tachno 2.5 dinara u dzepu, nego bio tip bez srednje shkole koji ne ume ni da pricha, a verovatno ni da razmishlja, i koji po ceo dan vrti ploche marvi na ekserima.

Ti si dečko mnogo površan.
Prvo,vređaš nepoznate osobe.Drugo,što ne ceniš tuđi rad.

Fakultet je zanat,a ne titula
 
shta ima da ga poznajem, choveche, prochitam njegov intervju i o'ladim se. naravno, nije on nishta specijalno losh, obichan prosek koji nema ni srednju shkolu, imash na estradi i gorih od njega. al kakav je to njegov 'rad' molim te........ svaka shusha danas mozhe biti DJ ili PR i te fore. i onda se to prodaje kao 'rad' ili 'zanat'. ej bre. pitaj Gerija Mura shta je pravi muzichki zanat i kako treba dushu ostaviti na instrumentu da bi se to ispeklo. a ne to DJ-isanje.
mislim, kesicu nes kafe razmutiti u toploj vodi i dobijesh kao 'kafu'. e ta fora, ako me razumesh.

mislim, ako to tebi nije jasno nema shta dalje da ti se razglaba ;-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top