Pauza

Jesam ja...super je! (nije super uzdrzavanje vec sta nakon toga slijedi :oops: )
15 dana planiranog i dogovorenog uzdrzavanja
Dodjete do USIJANJA strasti!
 
mammy:
Jesam ja...super je! (nije super uzdrzavanje vec sta nakon toga slijedi :oops: )
15 dana planiranog i dogovorenog uzdrzavanja
Dodjete do USIJANJA strasti!

Zato i pitam :wink: Tek nedavno mi se desilo nesto slicno :P Bas je dobro :roll: A tek prskanje :roll: :wink: :P
 
jagodica se plasi da ne zatrudni zato se ne sexa.

jagodo,bolesti se prenose i pushenjem,treba da znas.
nadam se da koristish kondom
 
Vragolasta Amfibija:
jagodica se plasi da ne zatrudni zato se ne sexa.

jagodo,bolesti se prenose i pushenjem,treba da znas.
nadam se da koristish kondom

Kakav kondom. Kad bi mi neka rekla to ja bi od nje trazio da stavi najlon kesu sebi unutra.
 
sinnke:
Vragolasta Amfibija:
jagodica se plasi da ne zatrudni zato se ne sexa.

jagodo,bolesti se prenose i pushenjem,treba da znas.
nadam se da koristish kondom

Kakav kondom. Kad bi mi neka rekla to ja bi od nje trazio da stavi najlon kesu sebi unutra.
mislim da je to neizvodljivo.

e da...sto si ti tako opasan frajer,a...uuuuuuuuuuuu...poplasio si jadne ribe ovde na forumu,,,drhtimo kakvog frajercinu imamo pred sobom.

osecam da ces za oko 300 postova da cvilis ovde i da se zalis kako su zene kucke a mi cemo te pljuvati jer si takva pic.hkica i mekushac.

dakle...smiri dozivljaj...napalice se neka stvarno pa sta ces posle???????
 
e pa da...mozda to i zeli...nas da zgrozi i odbije ali zato da pridobije veci deo forumasha slicnog kova...tako se prepoznaju valjda.

sad ce da rade pp-ovi.al ce da se obraduje ruska mafija !
 
Pa oko godinu dana.Bila sam okupirana poslom i nekim drugim stvarima,pa nisam mislila na sex,nisam imala vremena - mada sam ga po nekad sanjala nocu. :lol: A i nisam bila sa odgovarajucom osobom - ni jedan me nije privukao.Ne mogu da budem sa nekim prema kome ne osecam nista.Mora da bude makar sex.privlacnost :wink:
 
Ma ne mislim na izgled,nego na hemiju.Moze on da izgleda extra,ali ako nema hemije,ako se meni ne stegne nesto u stomaku i ne osetim leptirice dzaba mu i izgled i 20cm :wink:
 
vidis espi...to je greska=da se stisne !

u onoj knjizi kaze da kad se zena uzbudi gornji deo vagine se prosiri tako da bi mogla da primi u sebe !

e sad..znaci kad osetis da ti se prosiri ! onda znas da je TAJ !!!!
 

Back
Top