Beogradjanke...

sexy lady2005

Aktivan član
Poruka
1.033
Nesto mi na ovim temama nije jasno, pa molim sve beogradjanke koje se ovde zadese da daju svoj doprinos, tj. da napisu svoje stavove.
Cini mi se da devojke koje ostavljaju svoja misljenja na ovoj temi ne vole da se sredjuju i da vole da se "nose" onako kako im najvise prija, tj. opustena i lezerna varijanta, verovatno vezane ili kratke kose, sa milimalnom sminkom.
Medjutim, kad izadjem napolje,potpuno je drugacija slika: beogradjanke su skockane: imaju sredjene frizure, nasminkane su, minici, elegantne pantalone (cak i odelca), stiklice...sto bi se reklo: full oprema, kao iz modnih magazina.
Uopste mi nije jasno: da li devojke koje setaju ulicama naseg glavnog grada nisu na internetu ili ...?
 
Ja se retko šminkam, mrzim frizera, nosim najčešće farmerke, patike i rančić.

Ali zato obožavam da idem na masaže, da ispraznim bojler do kraja, volim da kupujem i isprobavam kremice, kupke, šampone, pakovanja, maske, pilinge, lakove za nokte i sl, imam pravi mini market toga u kući.

Često šetam, sedim po lokalnim baštama i radim sve ono što me opušta. Ne osećam se prijatno u stvarima koje mi spadaju sa ramena, žuljaju ili stežu, farmerkama sa niskim strukom i sl.

Ne volim drečave boje.... Šta znam, to ti je to kad je o meni reč.
 
ma njih vidjas zato sto vise bodu oci.
ili ne koriste internet... :shock:
ja sam uvek za opustenu varijantu,ali pritom ne mislim na neku kinesku trenerku,nego nesto sto mogu da obucem i danju i uvece,neki moj stil...
ne volim roze,ne volim drecavo,ne volim sljokice,ne volim dijamante,ne volim platinastu kosu,ne volim i ne trebaju mi stikle,uglavnom nosim tamniju odecu.naravno da me neces primetiti na ulici.to mi i nije cilj.
 
i da dodam...sminka su mi labelo i kreon,kosu redovno perem,retko posecujem frizere,vec sam rekla da se cesto sisam sama,nikad nisam peglala kosu...
nokte ne lakiram,ali su mi uredno podseceni jer mrzim duge napadne nokte,kupam se dva tri puta dnevno...
i ja volim da kupujem parfeme,i to mnogo...
ali jednostavno smatram da ne moras sve to napadno da pokazes na ulici...meni to dodje nekako neukusno.
 
Ja se recimo ne sminkam uopste, idem kod frizera jedanput u dva meseca, nokte ne odrzavam, vec ih samo secem.
Ma ipak dobre ribe ne dolaze na forum, jer kad je trebalo da se postavi slika, one postavljaju neke macke i slicno.
 
jel to znachi da da bi bio dobra riba morash da shljashtish svom parom, svim dijamantima, shljokicama i drechavim bojama da oslepish, sa ochima 15 cm vishim nego prirodno???? ne kontam...


inache, devojka moze da obuche farmerke i majichicu i da izgleda savrsheno... bitno je samo da li zna da nosi ono shto nosi, koliko je zenstvena, i koliko vodi rachuna o lichnoj higijeni to je to...

a opet nije ni odbachena teorija da tzv. ribe koje zapadaju za ochi na ulici previshe vremana posvetjuju spremanju svog 'super style look'-a, pa nemaju vremena za neke druge stvari (shto u nekim situacijama moze biti i pozitivno) ili su jednostavno tek izmanikirale i izpedikirale svoje kandze pa nemaju chime da kuckaju...
 
I sta sad?
:)
Izgleda da sam bila u pravu, te skockane cice ne posecuju net!
Ima li bar neke koja je danas na poslu, a: ima stikle, bluzu koja nije obicna majicica, neku suknjicu bilo koje duzine ili mozda elegance pantalone, sminku u skladu sa dobom dana i sredjenu kosu (tj. ne samo vezanu nekom trakom ili pustenu...), duge nalakirane nokte (bilo koje boje) i mozda po neki uskladjeni komad nakita????
 
Ti si loooda - pa što ti je sve to toliko bitno?

Ja sam na poslu da radim (i da ovako, malo hvatam krivinu) a ne da flertujem sa okolinom - da izbacujem nožice iz visokih šliceva i sisiće iz dekoltea :roll:
 

Back
Top