ТЕОРИЈА ЗАВЕРЕ

js75

Obećava
Banovan
Poruka
92
ШТА ЗНАМО А НИКОМЕ НЕСМЕМО ,РЕЧИ НИ РЕЧ!!!
-БИА(СРПСКА ТАЈНА ПОЛИЦИЈА)ЗА КОГА РАДИ?
-ЖАНДАРМЕРИЈА(БОГАТАШКА ЗАШТИТА,СИРОТИНЈСКИ ЗЛОТВОРИ)
-ЦЕНТРИ ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД(ЗВАНИЧНИ ПЕДОФИЛИ)!!!
-БИЗНИСМЕНИ(ЛОПОВИ,ЛАЖОВИ,ЉУДСКИ ШЉАМ)!!!
-МИНИСТАРСТВА(НА ЈЕДНОГ СРБИНА 10МИНИСТАРА)!!!
ЧУТАЊЕ ЈЕ ВЕЋИ ЗЛОЧИН!!!
ОНИ СЕ ХРАНЕ И РАСТУ ОД ВАШЕГ СТРАХА!!!
javascript:emoticon(':?:')
 
iz svega sto se danas desava stoje jevreji ali o tome je zabranjeno govoriti jer u vecini drzava svjeta je to krivicno djelo,antisemitizam,
obavezno procitajte Sionske protokole ,knjiga je zabranjena u svim zemljama ali se moze ako se potrudi naci neka predratna stampana izdanja ali hvala bogu da je izmisljen internet tako da mozete slobodno vidjeti knjigu u elektronskom izdanju
 
scot:
iz svega sto se danas desava stoje jevreji ali o tome je zabranjeno govoriti jer u vecini drzava svjeta je to krivicno djelo,antisemitizam,
obavezno procitajte Sionske protokole ,knjiga je zabranjena u svim zemljama ali se moze ako se potrudi naci neka predratna stampana izdanja ali hvala bogu da je izmisljen internet tako da mozete slobodno vidjeti knjigu u elektronskom izdanju
ПРОТОКОЛ СИОНСКИХ МУДРАЦА ЈЕ ЗАИСТА ПОСТОЈАО,КЊИГА НИЈЕ ДЕЛО РУСКЕ ПРОПАГАНДЕ,ЈЕВРЕЈИ НИКОМЕ НИСУ НИШТА ДОБРО ДОНЕЛИ!
 
24.gif
 
js75:
Бл:
Иза тога стоје и друга багра, изроди, нису само чивути.
СТОЈИ АЛИ СУ ОНИ ПОКРЕТАЧИУНИШТЕЊА СРПСКОГ НАРОДА.А СРБИ ИХ СПАШАВАЛИ У 2 СВЕТСКОМ РАТУ,СРАМОТА!!!

Мене боле ови наши демонократи и комуништи.
Чивути фурају свој фазона. Али наши издајници су проблем. Без њих Јевреји би отишли на други терен и мирна БАЧКА.
 
Слажем се да разни изроди стоје иза светске политике, али нису они без педигреа. Искористићу то да питам да ли је неко чуо за "Koмитет 300"-у Политици је јако дуго био фељтон о томе!
 
Бл:
js75:
Бл:
Иза тога стоје и друга багра, изроди, нису само чивути.
СТОЈИ АЛИ СУ ОНИ ПОКРЕТАЧИУНИШТЕЊА СРПСКОГ НАРОДА.А СРБИ ИХ СПАШАВАЛИ У 2 СВЕТСКОМ РАТУ,СРАМОТА!!!

Мене боле ови наши демонократи и комуништи.
Чивути фурају свој фазона. Али наши издајници су проблем. Без њих Јевреји би отишли на други терен и мирна БАЧКА.


Uvek je BL problem u tome. Nemamo samo mi izdajnike. To je svetska kategorija. Naci ces ih svuda. Kao sto rece G.B. Shaw svi su potkuplivi, samo je pitanje cene. Uzmi primer. Madlen Allbright je zivela ovde, skolovala se imala gomilu prijatelja, uvek je govorila da je Srbija najgostoljubivija zemlja i odjednom... kvrc u glavi ili u tasni. To je pitanje za psihologa ili bogme cak i za psihijatra. I tu ne bi pomogao ni Velja ni bilo ko...

Sa druge strane jako je vazan interes velikih sila. Kada se oni namere na nesto, tu trava ne raste. Tako je i sa nama.
 
marlon:
Бл:
js75:
Бл:
Иза тога стоје и друга багра, изроди, нису само чивути.
СТОЈИ АЛИ СУ ОНИ ПОКРЕТАЧИУНИШТЕЊА СРПСКОГ НАРОДА.А СРБИ ИХ СПАШАВАЛИ У 2 СВЕТСКОМ РАТУ,СРАМОТА!!!

Мене боле ови наши демонократи и комуништи.
Чивути фурају свој фазона. Али наши издајници су проблем. Без њих Јевреји би отишли на други терен и мирна БАЧКА.


Uvek je BL problem u tome. Nemamo samo mi izdajnike. To je svetska kategorija. Naci ces ih svuda. Kao sto rece G.B. Shaw svi su potkuplivi, samo je pitanje cene. Uzmi primer. Madlen Allbright je zivela ovde, skolovala se imala gomilu prijatelja, uvek je govorila da je Srbija najgostoljubivija zemlja i odjednom... kvrc u glavi ili u tasni. To je pitanje za psihologa ili bogme cak i za psihijatra. I tu ne bi pomogao ni Velja ni bilo ko...

Sa druge strane jako je vazan interes velikih sila. Kada se oni namere na nesto, tu trava ne raste. Tako je i sa nama.

МА ЗАЈ*БИ ВЕЛИКЕ СИЛЕ. МИ СМО СИЛА.
ПРАВОСЛАВЉЕ,МОЛИТВА И БОГ И ДА ВИДИШ СИЛУ. САМО ТРЕБА ВЕРОВАТИ БРАЋО.
 
Dust:
Слажем се да разни изроди стоје иза светске политике, али нису они без педигреа. Искористићу то да питам да ли је неко чуо за "Koмитет 300"-у Политици је јако дуго био фељтон о томе!

Јок???????
Знаш ли ишта о њима
 
Dust:
Слажем се да разни изроди стоје иза светске политике, али нису они без педигреа. Искористићу то да питам да ли је неко чуо за "Koмитет 300"-у Политици је јако дуго био фељтон о томе!

Они су скоро у врху масонске пирамиде, изнад њих
мислим да има само 13 (тринаесторица) и онда
одвојени врх пирамиде са "свевидећим" оком... они
су тренутно газде Планете...
у старом хебрејском језику иста је реч са значењем ДРЖАВА и ПЛАНЕТА...
... а код нас можеш рећи ДРЖАВА или ЗЕМЉА... хм,
има неке сличности... :shock:
 
Dust:
Слажем се да разни изроди стоје иза светске политике, али нису они без педигреа. Искористићу то да питам да ли је неко чуо за "Koмитет 300"-у Политици је јако дуго био фељтон о томе!
КОМИТЕТЕ 300 ЈЕ НАСТАО 1947 У ЊУЈОРКУ КАО ПРОТИВ ТЕЖА СССР-У,ТО ЈЕ СКУП СВИХ МАСОНСКИХ ЛОЖА,ЊИХОВА ЕЛИТА.ДВА ПУТА ЈЕ ПОКУШАНО ИЗВРШЕЊЕ НАПАДА НА ЊИХОВЕ ЧЛАНОВЕ.ОБА НАПАДА СУ БИЛА УСПЕШНА,УБИЈЕН ЈЕ ЈФ КЕНЕДИ,И ЊЕГОВ БРАТ РОБЕРТ. ПОЗДРАВ!
 
Бл:
js75:
Бл:
Иза тога стоје и друга багра, изроди, нису само чивути.
СТОЈИ АЛИ СУ ОНИ ПОКРЕТАЧИУНИШТЕЊА СРПСКОГ НАРОДА.А СРБИ ИХ СПАШАВАЛИ У 2 СВЕТСКОМ РАТУ,СРАМОТА!!!

Мене боле ови наши демонократи и комуништи.
Чивути фурају свој фазона. Али наши издајници су проблем. Без њих Јевреји би отишли на други терен и мирна БАЧКА.
ДЕМОКРАТЕ???ОНИ СЕ САМО ВАДЕ
НА ДЕМОКРАТИЈУ,А ШТА РАДЕ,ЈЕБУ НАС У МОЗАК СА
ДЕМОКРАТИЈОМ ПО ЊИХОВОМ РЕЦЕПТУ. ДЕМОКРАТИЈА ВАМ ЈЕ
КАД ЗАКОНИ НЕ ОГРАНИЧАВАЈУ ТВОЈУ СЛОБОДУ МИШЉЕЊА.
НАВЕДИ ПРИМЕР КОД НАС КАД ЈЕ БИЛО ДЕМОКРАТИЈЕ???
 
Nexus 6:
a koji zakon ti ogranicava slobodu misljenja???
ЗАКОН О ИНФОРМИСАЊУ,НАТАША КАНДИЋ(ДРОЉА )МОЖЕ ДА ПРОМОВИШЕ СВОЈЕ БОЛЕСНЕ
ИДЕЈЕ ПРЕКО СВИХ ЗВАНИЧНИХ И НЕЗВАНИЧНИХ МЕДИЈА,А ДРУГИ НЕМОГУ НИ ДА ДЕМАНТУЈУ ТЕ ЊЕНЕ БЉУВОТИНЕ!!!
 
js75:
Бл:
js75:
Бл:
Иза тога стоје и друга багра, изроди, нису само чивути.
СТОЈИ АЛИ СУ ОНИ ПОКРЕТАЧИУНИШТЕЊА СРПСКОГ НАРОДА.А СРБИ ИХ СПАШАВАЛИ У 2 СВЕТСКОМ РАТУ,СРАМОТА!!!

Мене боле ови наши демонократи и комуништи.
Чивути фурају свој фазона. Али наши издајници су проблем. Без њих Јевреји би отишли на други терен и мирна БАЧКА.
ДЕМОКРАТЕ???ОНИ СЕ САМО ВАДЕ
НА ДЕМОКРАТИЈУ,А ШТА РАДЕ,ЈЕБУ НАС У МОЗАК СА
ДЕМОКРАТИЈОМ ПО ЊИХОВОМ РЕЦЕПТУ. ДЕМОКРАТИЈА ВАМ ЈЕ
КАД ЗАКОНИ НЕ ОГРАНИЧАВАЈУ ТВОЈУ СЛОБОДУ МИШЉЕЊА.
НАВЕДИ ПРИМЕР КОД НАС КАД ЈЕ БИЛО ДЕМОКРАТИЈЕ???

Неће ни њихово још дуго.
Ево нам Расимових јарана

http://www.islambosna.ba/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=8396

"Срби јесу мали народ, али већег између Беча и Цариграда немамо".

Никола Пашић
 
Nexus 6:
sta je ona to promovisala sto niko nije mogao da demantuje?
ИЗЛЕПИ БЕОГРАД СА
ОНИМ СВОЈИМ(ИЗМИШЉЕНИМ)ПОСТЕРИМА МРТВИХ ТУРАКА!!!
ПРЕ РАТА У СРЕБРЕНИЦИ ЈЕ ЖИВЕЛО:3456 СРБА,4567 ТУРАКА
231 ХРВАТ,1678 ЈУГОСЛОВЕНА!1995 ГОДИНЕ КАД СУ СРБИ ОСЛОБОДИЛИ СРЕБРЕНИЦУ ЗАТЕКЛИ СУ :289 ЗАРОБЉЕНИКА СРБА,300 ПРИПАДНИКА УН,И 3562 ТУРАКА!САМО ТА КУРВЕТИНА КАНДИЧКА МОЖЕ ДА ИЗМИСЛИ 8000 МРТВИХ ТУРАКА
КАД ОНИ САМИ ТВРДЕ ДА ЈЕ У СРАБРЕНИЦИ ЗА ВРЕМЕ ЦЕЛОГ РАТА УБИЈЕНО ИЛИ НЕСТАЛО 1367 ТУРАКА!
 
Бл:
js75:
Бл:
js75:
Бл:
Иза тога стоје и друга багра, изроди, нису само чивути.
СТОЈИ АЛИ СУ ОНИ ПОКРЕТАЧИУНИШТЕЊА СРПСКОГ НАРОДА.А СРБИ ИХ СПАШАВАЛИ У 2 СВЕТСКОМ РАТУ,СРАМОТА!!!

Мене боле ови наши демонократи и комуништи.
Чивути фурају свој фазона. Али наши издајници су проблем. Без њих Јевреји би отишли на други терен и мирна БАЧКА.
ДЕМОКРАТЕ???ОНИ СЕ САМО ВАДЕ
НА ДЕМОКРАТИЈУ,А ШТА РАДЕ,ЈЕБУ НАС У МОЗАК СА
ДЕМОКРАТИЈОМ ПО ЊИХОВОМ РЕЦЕПТУ. ДЕМОКРАТИЈА ВАМ ЈЕ
КАД ЗАКОНИ НЕ ОГРАНИЧАВАЈУ ТВОЈУ СЛОБОДУ МИШЉЕЊА.
НАВЕДИ ПРИМЕР КОД НАС КАД ЈЕ БИЛО ДЕМОКРАТИЈЕ???

Неће ни њихово још дуго.
Ево нам Расимових јарана

http://www.islambosna.ba/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=8396

"Срби јесу мали народ, али већег између Беча и Цариграда немамо".

Никола Пашић
***** РАСИМА! ТУРЧИН ЈЕ НАЈБОЉИ КАД ЈЕ БЕЗ ГЛАВЕ ОНДА О ТВОЈОЈ НЕ РАЗМИШЉА! СТЕВАН СИНЂЕЛИЋ ПРЕ БОЈА НА МИШАРУ!
 
js75:
Бл:
js75:
Бл:
js75:
Бл:
Иза тога стоје и друга багра, изроди, нису само чивути.
СТОЈИ АЛИ СУ ОНИ ПОКРЕТАЧИУНИШТЕЊА СРПСКОГ НАРОДА.А СРБИ ИХ СПАШАВАЛИ У 2 СВЕТСКОМ РАТУ,СРАМОТА!!!

Мене боле ови наши демонократи и комуништи.
Чивути фурају свој фазона. Али наши издајници су проблем. Без њих Јевреји би отишли на други терен и мирна БАЧКА.
ДЕМОКРАТЕ???ОНИ СЕ САМО ВАДЕ
НА ДЕМОКРАТИЈУ,А ШТА РАДЕ,ЈЕБУ НАС У МОЗАК СА
ДЕМОКРАТИЈОМ ПО ЊИХОВОМ РЕЦЕПТУ. ДЕМОКРАТИЈА ВАМ ЈЕ
КАД ЗАКОНИ НЕ ОГРАНИЧАВАЈУ ТВОЈУ СЛОБОДУ МИШЉЕЊА.
НАВЕДИ ПРИМЕР КОД НАС КАД ЈЕ БИЛО ДЕМОКРАТИЈЕ???

Неће ни њихово још дуго.
Ево нам Расимових јарана

http://www.islambosna.ba/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=8396

"Срби јесу мали народ, али већег између Беча и Цариграда немамо".

Никола Пашић
***** РАСИМА! ТУРЧИН ЈЕ НАЈБОЉИ КАД ЈЕ БЕЗ ГЛАВЕ ОНДА О ТВОЈОЈ НЕ РАЗМИШЉА! СТЕВАН СИНЂЕЛИЋ ПРЕ БОЈА НА МИШАРУ!

Ово је добро

Дођи вамо да се бијемо са балијаћима

http://www.islambosna.ba/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=65402#65402
 
Ne poznajem bas najbolje pojmove kao sto je "balija" i sl, ali znam sta bi trebalo da bude Turcin.

Mozda je ovo malo udaljavanje od teme, ali me bas zanima da li ovo moze da podpadne pod vase shvatanje teorije zavere...vest glasi (skraceno) ovako:

24. avgusta 2005. godine odrzani su zajednicki trodnevni vojni manevri (mozda bolje reci vezbe) turskih i grckih bataljona na Kosovu. Grcki vojnici su bili gosti u turskom vojnom kampu "Sultan Murat Prvi".

Naravno, ne treba ni pominjati da su vezbe zavrsene uspesno...
 
Tex707:
Ne poznajem bas najbolje pojmove kao sto je "balija" i sl, ali znam sta bi trebalo da bude Turcin.

Mozda je ovo malo udaljavanje od teme, ali me bas zanima da li ovo moze da podpadne pod vase shvatanje teorije zavere...vest glasi (skraceno) ovako:

24. avgusta 2005. godine odrzani su zajednicki trodnevni vojni manevri (mozda bolje reci vezbe) turskih i grckih bataljona na Kosovu. Grcki vojnici su bili gosti u turskom vojnom kampu "Sultan Murat Prvi".

Naravno, ne treba ni pominjati da su vezbe zavrsene uspesno...

Да и код нас у Р.СРБСКОЈ има муслимана у полицији и војсци.
То ти се зове НУЖНО ЗЛО.
 

Back
Top