Kako se slazu dva Strelca koja su u vezi?

Iskreno, sumnjam da bi veza između dva vatrena Strelca (ukoliko su tipični predstavnici svog znaka) mogla da opstane zbog njihovog načina života. Oboje uglavnom vode brz život ispunjen obavezama i verovatno bi veza najviše zbog toga trpela.

Međutim, svi dobro znamo da izuzeci postoje i da su za jednu vezu mnogo važnije neke druge stvari u natalnoj karti pojedinca, tako da moje mišljenje automatski može da bućne u vodu :wink:

Pročešljaj po astrološkim sajtovima, tamo ćeš naći objašnjenja kako se pripadnici dva znaka, ista ili različita, mogu slagati. I moj savet, nemoj se previše oslanjati na astrologiju, pogotovo ako je u pitanju samo znak jer mnogo toga više zavisi od položaja planeta u natalnoj karti.

Srećno! :D
 
Ja mogu da kazem iz mog iskustva da se dva strelca super slazu,i ja i moj partner smo strelci,rodjeni istog dana,e sad sve zavisi kad ste rodjeni kog datuma,ali uopsteno dva strelca je odlicna kombinacija.Malo cudno,roditelji su mi skorpioni rodjeni istog dana,a ja i moj muz istog dana ali strelci.Znam da je veza izmedju skorpiona i strelca jako teska.
 

Back
Top