Henderson

malena_nbg

Obećava
Poruka
86
Ljudi sta je na kraju bilo sa Hendersonom. Prvo se pricalo da ide iz Zvezde, pa da ostaje... Onda sam ja otisla na more i sada ne znam sta je bilo. Ali na svim mogucim spiskovima igraca koji su otisli na pripreme i sl. njega nema?....
 
malena_nbg:
Ljudi sta je na kraju bilo sa Hendersonom. Prvo se pricalo da ide iz Zvezde, pa da ostaje... Onda sam ja otisla na more i sada ne znam sta je bilo. Ali na svim mogucim spiskovima igraca koji su otisli na pripreme i sl. njega nema?....
Posle povrede nabacio 20 kg i sada je na posebnom tretmanu za mršavljenje.
 
pa dzi je otisao ... ali je dosao larry o'bennon koji je nekih 3 puta bolji od njega . nemoj si sikiras tim ce biti mnogo jaci nego ove sezone , cak i za titulu !!!
 
shalle87:
pa dzi je otisao ... ali je dosao larry o'bennon koji je nekih 3 puta bolji od njega . nemoj si sikiras tim ce biti mnogo jaci nego ove sezone , cak i za titulu !!!
Hvala za "utehu"... Meni je zao sto je otisao Stefanovic, ali kad je idiot... Jel znas mozda kada pocinju da se prodaju sezonske ulaznice za zvezdine tekme, i koliko ce kostati ove sezone?
 
Pa to ne znam ali ja provereno ove sezone necu kupiti sezonku zas kosarku jer su me razocarali prosle i pretprosle godine... vise me to ne interesuje toliko kao fudbal.Od sada pratim redovno fucu a basket... prema zaslugama . Odakle si ti?
 
Sorry nisam provalio da si nbg. Pa znaci komshije smo! Mogla bi da mi poshaljes neku privatnu poruku , par reci o sebi... odavno nisam sreo osobu zensku osobu toliko zainteresovanu i toliko zagrizenog deliju!!! Mozda bi smo mogli da idemo na tekme jednom ...
 

Back
Top