Preporuka

bojance

Zainteresovan član
Poruka
265
Preporucite mi kvalitetnu strategiju u kojoj moze da se trguje,ratuje i sklapaju dogovori izmedju vise zemalja.hteo bi da igram nesto kao Knights of honor ali mi je ona previse zahtevna za komp koji trenutno posedujem.Znaci nesto sto bi vise tezilo trgovini a ne ratovanju,mada oze da bude i mesavina.Hvala unapred!
 
Evo upravo sam instalirao Stronghold:Crusader bez prvog dela i cini mi se da je odlican.E sad da li bi neko mogao da mi pojasni osnovne taktike u igri?sta cemu sluzi,sta prvo treba da se gradi,kako se stvara vojska,kako se ide u bitke...i tako to.hvala unapred!
 
najbolje je prvo da igrash tamo gde samo treba da izgradish grad/selo bez ikakvih borbi...najvaznije je da obezbedish drvo i hranu,to je prvo,ali nemoj da gradish mnogo kutja da ti ne bude vetja populacija nego shto se moze hrane nabaviti,vrlo je pozitivno ako imash vishe vrsta hrane,ljudi tje te vishe voleti i mozesh im staviti vetje takse da se ne pobune...skupish zlato i onda im izgradish crkvu,nemoj zaboraviti bunare zbog pozara...
 
bojance:
a kako da to izgradim?detaljnije.
pa nadjesh tamo,pochni da igrash pa istrazuj...najbolje je prvo da postavish 4-5 kutjica za sechu drveta,njih postavish u shumu,takodje nemoj da zaboravish da napravish vetji "stockpile" to jest onaj plochnik na kome stoji roba ispred zamka.Za hranu je najbolje ili da postavish lovce ili votjnjak s jabukama.
 
predji tutorial brate.
36_17_6.gif
 

Back
Top