AU PAIR U SVEDSKOJ
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: AU PAIR U SVEDSKOJ

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano AU PAIR U SVEDSKOJ

Koliko mi je potrebno novca(fickpengar)za normalno funkcionisanje u Stokholmu? Porodica placa stan, hranu, prevoz. Hvala unapred.

Zaslužan član
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    191

Podrazumevano

ne znam za svedsku,zivim u francuskoj ali me zanima za koju si platu i uslove pristala.kako to sve ide,gde si ih nasla i tako...naime ja sam mama i jos nisam nasla stalno resenje za cuvanje deteta,a ne smem da se upustim u sve to jer ne sve mislim da je skupo,za mene.

Aktivan član ZILOT IZ CACKA (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio hanibal77
    ne znam za svedsku,zivim u francuskoj ali me zanima za koju si platu i uslove pristala.kako to sve ide,gde si ih nasla i tako...naime ja sam mama i jos nisam nasla stalno resenje za cuvanje deteta,a ne smem da se upustim u sve to jer ne sve mislim da je skupo,za mene.
    HE HE HEdrago mi je da smo se upoznali,ako je sin mozemo se sprijateljit

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano

Citat Original postavio ZILOT IZ CACKA
    Citat Original postavio hanibal77
    HE HE HEdrago mi je da smo se upoznali,ako je sin mozemo se sprijateljit
    Sve sto zelis mozes saznati na www.greataupair.com . Mozes i da ponudis uslove koji tebi odgovaraju pa da prema njima trazis odgovarajucu osobu.

Zaslužan član
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    191

Podrazumevano

merci :wink:

Nov član
    Učlanjen
    31.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: AU PAIR U SVEDSKOJ

Oko tri hiljade kruna, posto sam ziveo u norveskoj, cesto sam prelazio u Svedsku.Samo da ti kazem da je taj Au-pair program cisto izrabljivanje ljudi

Početnik
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Preporucujem ti da se sa tom porodicom dogovoris detaljno oko svega: kakve ces obaveze imati, koliko ces sati dnevno raditi, kakvo ce ti biti radno vreme, kakav ce ti biti smestaj, da ne bi imala neprijatnih iznenadjenja kad odes.

Početnik
    Učlanjen
    09.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio IvanaZ
    Koliko mi je potrebno novca(fickpengar)za normalno funkcionisanje u Stokholmu? Porodica placa stan, hranu, prevoz. Hvala unapred.
    Taj novac mjesecno koji dobijes od porodice kao "platu" obezbjedjuje ti da mozes sebi da kupis one najosnovnije stvari koje su ti potrebne, svakodnevno....ako imas neku kintu sa strane cool, a ako ne, ma prezivjeces, nije tako strasno samo da te ne izrabljuju ovi kod kojih radis, srecno.

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

"Taj novac mjesecno koji dobijes od porodice kao "platu" obezbjedjuje ti da mozes sebi da kupis one najosnovnije stvari koje su ti potrebne, svakodnevno....ako imas neku kintu sa strane cool, a ako ne, ma prezivjeces, nije tako strasno samo da te ne izrabljuju ovi kod kojih radis, srecno."

To je, znaci oko 100kr dnevno. Sta mogu KONKRETNO da kupim za te pare svakodnevno? Pa jel svima toliko tesko da napisu PRIMER?!!! Ljudi zanima me SVE! Necu da budem ko bacena s Marsa kad odem! Ili se svi vi pravite da ste mnogo pametni i sve znate, a ustvari ste samo culi od drugarice kumine rodjake kako joj je bilo u Svedskoj!

Obećava
    Učlanjen
    19.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: AU PAIR U SVEDSKOJ

za sto kruna mozes da kupis i nista i nesto,zavisi sta bi da kupis,to ti je negde oko 12,5 evra ili oko 7 litra benzina ili oko 12 hleba(obican beli)ili oko 3 kutije cigareta ili oko 3,5 kile mesa,ili oko 3 nivea mleka za telo,oko 4 dove sampona,oko 3 pakovanja ulozaka(ne razumem se koji su ali su oni sa krilcima ).ili oko 11 litra mleka,kilo nes kafee....ili oko 15 piva 0,33 ili oko flase osrednjeg vina......sve zavisi od tebe u vezi potrosnje ali ne zaboravi onu staru sto vise para vise se trosi,nekad mozes da prodjes dan i sa 100 kr a nekad je malo i 1000 kr )

eto malo sam hteo da ti pomognem,najbitnije je da dodjes do swe pa ces onda naci sama svoj put kao i sto smo nas vecina koji smo dosli u svett na boom

pozdrav i srecno

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

HVALA TI!

Početnik
    Učlanjen
    09.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

"Taj novac mjesecno koji dobijes od porodice kao "platu" obezbjedjuje ti da mozes sebi da kupis one najosnovnije stvari koje su ti potrebne, svakodnevno....ako imas neku kintu sa strane cool, a ako ne, ma prezivjeces, nije tako strasno samo da te ne izrabljuju ovi kod kojih radis, srecno."

To je, znaci oko 100kr dnevno. Sta mogu KONKRETNO da kupim za te pare svakodnevno? Pa jel svima toliko tesko da napisu PRIMER?!!! Ljudi zanima me SVE! Necu da budem ko bacena s Marsa kad odem! Ili se svi vi pravite da ste mnogo pametni i sve znate, a ustvari ste samo culi od drugarice kumine rodjake kako joj je bilo u Svedskoj!
    Radim godinu dana kao au pair u Norveskoj i nemam pojma kakav si tip zene....mozda tebi i ostane koja krunica.....npr. pusis?, meni licno plata nije dovoljna!!! i nemoj da se stresas, koliko god da se pripremas...sve je ipak novo, i cool je

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Ne pusim. Ali sam na primer luda za kremicama, pomadicama, pakovanjima, maskama. A kako se snalazis kad ti plata nije dovoljna?

Obećava
    Učlanjen
    19.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

kozmetika je u skandinaviji jeftina,za to nebrini bas puno a imas i stalno nekih rasprodaja

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

hanibal, jesi li pronasla au-pair? Ako nisi- javi se, ima zainteresovanih!

Zaslužan član
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    191

nisam,al iskreno nisam bas ni aktivno trazila,posto imam jos nekoliko meseci jednu zenu.
    ali posto dolazim u oktobru u yugu mogu i da se vidim sa tim osobama radi eventualnog dogovora.
    zainteresovana sam

Legenda Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    150

Ne pusim. Ali sam na primer luda za kremicama, pomadicama, pakovanjima, maskama. A kako se snalazis kad ti plata nije dovoljna?
    ma verovatno radi na crno,upoznash se sa nashima,odnosno bosancima,oni tje te upute tamo gde ima posla na crno...
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Ljudi, ovo uopste nije lose( bar meni)! Mada sam upoznala jos neke devojke koje crnce...

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Sve je to u redu,izgleda samo da sam ja radio ono sto volim u Luleå i cela severna Finska i Finnmark u Norveskoj. Uostalom severnije jeste barem meni mnogo lepse za zivot jer prosto se oseti na pravi nacin sta znaci Skandiavija.
    Lokk dine øya å tænk, sommeren fall så fort, det virka så laingt oinna, eller va det i går, da tida itt betydd nokka.
    Og da du møtt din vinter, dansandes me hænnes døtra, te du trøitt og kaild vi e mytti smartar einn modi, du vente te imorra me å ring.

Aktivan član alexandrra (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Ovde u Nemackoj krece se oko 200 Eu mesecno.

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

a stan i hrana? Jer to je malo a jos ako sam\a placas hranu-kako prezivljavas?

Obećava Zvek_Zivi_Cetinjanin (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Dodji kod mene, samo ako si sexsi i lijepa ,visoka dobro dupe grudi itd itd mlada od 20 do 39 g ,i imas stan namjesten posa u moju firmu ,feste izlasci itd itd. sve regulisano, dozvola za zivot-rad ,sexs obavezan :wink: Stoces bolje a ??
    Grad je poslije Stokholma najveci u SWERIGE ! :wink:

Aktivan član alexandrra (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Koliko znam (a poznajem ih nekoliko) Au Pair devojke zive kod tih porodica ciju decu cuvaju. Naravno, stan i hrana su besplatni, atu 200 Eu je za neke sopstvene potrebe. Takodje, porodica placa i kurs jezika ukoliko devojka slabo zna jezik.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    22

Jel zna neko da mi kaze koje agencije iz srbije sprovode program au pair u svedskoj?

Obećava
    Učlanjen
    28.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    23

Citat Original postavio apolostar Pogledaj poruku
    Oko tri hiljade kruna, posto sam ziveo u norveskoj, cesto sam prelazio u Svedsku.Samo da ti kazem da je taj Au-pair program cisto izrabljivanje ljudi
    Taj tip odlazka u inostranstvo u Norveskoj je prosek 4 000 kr,ali se u potpunostislazem sa komentarem koji citiram.Imala sam i ja ponuda za au pair ali kad bolje razmislim ti si 24h,nekome na usluzi bez obzira sto je tvoje radno vreme od tad' do tad'.A onda krecu sitne stvari,e uradi jos ovo e pocisti ono...Ma i da odem negde i nadjem posao u ustanovi,a imam samo jedan krevet,pre bih to prihvatila nego au pair.A jos ni ne znas sta te ceka kad' odes Bogu iza kicme.

Svakoj devojci zelim puno srece ali mislim da mi nismo bas toliko ugrosene da bi isle u tudje zemlje kao au pair i Srbija ima bogatijih koji traze isto.Uvek je bolje otici u svoju struku pa makar imala i jedan krevet samo.
    Sve najbolje.

Slične teme

1. AU PAIR u USA
    Autor ****Honey_Girl**** u forumu Severna Amerika
    Odgovora: 7779
    Poslednja poruka: danas, 08:37
  2. Au Pair ???
    Autor ivka u forumu Severna Amerika
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 03.03.2012., 03:10
  3. Au-Pair
    Autor boko-boko u forumu Svaštara