Fetiš

krejzi_dajmond

Zainteresovan član
Poruka
189
Znam da svi imate neki bolestan fetis samo vas je sramota da pricate. Ajde ovde se ne vidimo pa nema razloga da nam je glupo. Ja necu prvi da pocnem posto moze da se ispostavi da sam jedini pa da mi je glupo pred sobom... :wink:
Dakle vasi fetiši:
 
latex,vinyl,rubber,leather,pvc......hmmmm....
mislim uglavnom na uniforme,cak su mi i maske kinky.
bruneta sekretarica u crnim hulahopkama.3some sa crnkinjom i japankom koje su medicinske sestre.*******,sado-mado,ne mogu svega sad da se setim...otidjite na marquis.de
 
krejzi_dajmond:
Znam da svi imate neki bolestan fetis samo vas je sramota da pricate. Ajde ovde se ne vidimo pa nema razloga da nam je glupo. Ja necu prvi da pocnem posto moze da se ispostavi da sam jedini pa da mi je glupo pred sobom... :wink:
Dakle vasi fetiši:


:lol: :lol: :lol:
СВИ имамо БОЛЕСТАН фетиш?! :? (Има ли здравих овде?)
...Али се сви стидимо да причамо о томе, за разлику од тебе који си слободно написао о свом фетишу јер се не стидиш! :lol:
 
nisu bash bolesni....
al...sve sve...al halteri and podvezice rulz....
par puta sam probao pred kamerom....home video 3p....extra fora..ne znam kolko je to fetish al je dobro
zatim....hhhmmm...

ma dosta je...mozhda nalete pero il nemanja il gocha pa prochitaju...ne bi me ni morava oprala...ako chitate ......ANUSIIIIII (:
 
krejzi_dajmond:
Znam da svi imate neki bolestan fetis samo vas je sramota da pricate. Ajde ovde se ne vidimo pa nema razloga da nam je glupo. Ja necu prvi da pocnem posto moze da se ispostavi da sam jedini pa da mi je glupo pred sobom... :wink:
Dakle vasi fetiši:
brada :oops:
 
pero , pero pa shto ne chitas shta pishe


TI si MOJ bolesni fetish :D

ono ljudi se pale na PVC,*******, kozhu, ronilachka odela, a ja jednostavno na dzaranje tebe :lol:
 
mozda nije neki fetis ali mi imponuje komunikacija sa devojkama u uniformama, na polozajima, cesto u voznji salutiram policajkama a i one otpozdravljaju osmesima. imam tu neku potrebu da im se javim.
u poslednje vreme me privlaci i naziv forumasice, ali me prosla faza da gledam njihove slike po profilima.
Sada zelim da ih pipam.
 
ja sam primetila da ima dosta tipova koji se loze na uniforme...
iz perioda mog intenzivnog chata izmedju ostalog sam bila i zla poruchnica... :twisted: po filmu zli porucnik.. tada me je najvise tipova startovalo...ubedljivo.. ...
 

Back
Top