Sta radite kada...

nsbee

Aktivan član
Poruka
1.757
...vam na vrata pozvone raznorazni likovi koji traze novac- bilo da skupljaju za bolesnu devojcicu iz kraja, za siromasnu romsku decu, ili jednostavno prose bez nekog posebnog objasnjenja (razloga, izgovora, sta li vec...)?

beggars_bu.jpg


Da li jednostavno zalupite vrata, kazete "Drugi put", ili date nesto novca?
 
pa, dosta cesto dam - ali ako su dobro odglumuli i bili "uverljivi" , a onim "previse skrnavim" i glupim - ne dam nista !
Mrzim i one sto prodaju kojekakve drangulije , i sto hoce da vrse prezentaciju u mojoj kuci ...mislim ..
 
ako su u pitanju sitni cigancici ( na semaforu, kod spensa, ili ispred vrata ) ja ih onda teram da repuju za pare! spremim 50 digera i kad ih pokazem, odmah se raspevaju! moram da kazem da sam odusevljen repertoarom, znaju C-ya, znaju Džganija i sve narodnjake....


Ovom prilikom bi hteo da pozdravim Rodžu, Srečka i Fatmira, moje drugare kojima dajem pare ali ih ne zayebavam!
 
HEMI 426:
ako su u pitanju sitni cigancici ( na semaforu, kod spensa, ili ispred vrata ) ja ih onda teram da repuju za pare! spremim 50 digera i kad ih pokazem, odmah se raspevaju! moram da kazem da sam odusevljen repertoarom, znaju C-ya, znaju Džganija i sve narodnjake....


Ovom prilikom bi hteo da pozdravim Rodžu, Srečka i Fatmira, moje drugare kojima dajem pare ali ih ne zayebavam!

Video sam neke slicne tebi - kako sa novcanicom u ruci , odvozaju ceo krug po dolini silikona , a "mali" ciguligusi , trce za kolima i pevaju neke narodnjake !! :lol:
Zna da bude smesno , ali i jadno -za ove u kolima !
 
ipak nisam toliki zlotvor...teram ih da pevaju samo kad stojim na semaforu u guzvi a oni mi pritrce do prozora...po dolini nikad nisam to radio jer mi je cela ekipa tamo "zaposlena" pa to ne bi bilo fer... :wink:
 
A sta je sa onim "gluvonemim" sto celog zivota ide po kaficima? Ja sam mu dao kintu 3-4 puta ali posle nikako... JBT gari zivi od toga i izgleda da mu bas ide. Gde god sednem, tu je! Jel znate kako ga zovu... Klonirani, jer ga ima po celom gradu kao da ih je 10orica :D :D :D
 
PALACINKA:
A sta je sa onim "gluvonemim" sto celog zivota ide po kaficima? Ja sam mu dao kintu 3-4 puta ali posle nikako... JBT gari zivi od toga i izgleda da mu bas ide. Gde god sednem, tu je! Jel znate kako ga zovu... Klonirani, jer ga ima po celom gradu kao da ih je 10orica :D :D :D
:arrow: temu "NS marginalci"
 
Sabrija je digla tarifu! Na pocetku srednje nam je trazila 5 din, i bogami, tako par godina :D Al eto ti nje u cetvrtj- "Imas 10 din?" :D
Ma svasta-nesto s njom, pustali smo je i na casove, i tako... Lepe uspomene :D
 
nsbee:
...vam na vrata pozvone raznorazni likovi koji traze novac- bilo da skupljaju za bolesnu devojcicu iz kraja, za siromasnu romsku decu, ili jednostavno prose bez nekog posebnog objasnjenja (razloga, izgovora, sta li vec...)?

beggars_bu.jpg


Da li jednostavno zalupite vrata, kazete "Drugi put", ili date nesto novca?
Kada sakupljau za nekog onda zavisi od raspolozenja, ako sam raspolozen dam ako nisam ne. A ako dodju i prose onda dam. . .
 

Back
Top