Da li se zbog necega kajete ...

Da sam nekom napakostila - nisam. Bas nikada. Ali jednom sam precutala nesto jako vazno i jos uvek se kajem sto nisam imala petlju da kazem. Naravno, nisam to bila samo ja. Jedan drug iz razreda je uradio nesto jako jako jako glupo sto nema svrhe ni pominjati ... svi smo znali ali nismo imali petlju da kazemo nikome - ni njegovoj mami, ni razrednoj ni nikome. Kao fora, mi smo odrasli, mi smo najpametniji, mi mozemo sami sve da resimo. Naravno, nista nismo postigli tim cutanjem. Sad mi je zao sto se nisam suprotstavila svima i rekla tu pricu nekome ko bi znao da odreaguje na vreme ... Zavrsili smo gimnaziju i tek sad (kada je kasno) svi shvatamo da nismo smeli to da krijemo ... unistili smo par zivota jer smo mislili da smo genijalni :cry: [/b]
 
IvAnA:):
Ne kajem se zbog vecine gluposti koje sam napravila, kajem se samo sto sam zbog nekih izgubila par prijatelja...Mislila sam da sam najpametnija, a da je ceo svet protiv mene..

Ej ja to i sad mislim, mada kad malo bolje razmislis ipak svako misli prvo na sebe, pa onda na druge.
Kada dodje do sukoba interesa, zelja i sl. sa najboljim drugom/drugaricom onda mislis da si usamljen i kako kazes sam protiv svih.

Nazalost i ako mislim da nisam takav, cesto nesvesno postupam onako kako nikad ne bih voleo.
 
Kad smo kod prijatelja, meni je bzvz shto sam pokushala pomocji drugarici koja ima skotinu od dechka.

Zabrinula sam se u jednom trenu za njeno zdravlje, napi*kala je jer nikako nije htela prihvatiti to da bi mogla oticji kod lekara... i pap... vishe mi se ne javlja.

ebiga. /:
 
wild_child:
love_girl:
wild_child:
Kajem se zbog jednog raskida ...ponekad.Ali onda shvatim da je to moralo tako biti i srecna sam zbog onog sto imam danas :wink:

Daaaa,i meni se ponekad desava,ali sada sam delom srecna sto je sve tako ispalo zato sto sam sada mnogo srecnija nego tada ;)

Pa da :D

E,sta bi sa onim koktelom sa dzinom? :lol: :lol: :lol:
 
Kajanje ponekad moze da preraste u jedan chudan vid samosazaljevanja a i ne mora. Zbog onih stvari i situacija kojih sam se kajala, ispravila sam ih koliko sam mogla i sad je sve ok. Jednostavno vishe ne dozvoljavam da dodje do nechega zbog chega cu se kasnije kajati, izuzev situacija koje se tichu samo mene a to je vec posebna pricha...
 

Back
Top