Top 3 najgora auta koje ste vozili

Kod mene buba jeste na prvom mestu i to ubedljivo!
U stvari, ni ne znam ko bi joj se mogao približiti... i ako nisam vozila neke jako dobre autiće...
I sad se naježim kad se setim: zima, napolju sneg, u bubi em hladno ( da li se nekad neko zagrejao u bubi?), em smrdi... bilo je važno da stignemo, kolega nije imao dozvolu i morala sam čak i da vozim to! I ne znaš šta je na njoj gore: menjač, volan, gas, kočnica... Strašno!
"Fića" je za to limuzina ipo!
 
HEMI 426:
menjac je na bubi jedna od boljih strana! veoma precizan i lak,cak ni najgori pocetnik nece promasiti brzinu! sve ostalo je jezivo ali ipak ima vise prostora od fice... :wink:
Vozila samo jednu (i nemam nameru nikad da ponovim tu avanturu - daleko bilo!)... pojma nemam kakav je menjač generalno - ovaj je bio jeziv! Ili sam ja tako zapamtila :? :roll: ?
Bilo je stvarno davno... :wink:
 
1. Ивеко камиончић (службено возило телекома које иде одлично, али час иде лево, час десно, фарови скоро да не раде.Вожња је била као на филму, час волан лево, час десно..али није ни чудо како се он и вози, по рупама, по лежећим, по свему!)
2. Аскона (иначе добар ауто, али је власник оправља као онај накупац из мајсторске радионице..када се кочница стисне до краја полако али несигурно кочи. У десну кривину мора баш полако да се уђе, јер се из необјашњивог разлога ауто гаси (дизел).проблем је касније решио тако што је уместо резервоара ставио канту од 20л)
3. Пеглица, фића, пезејац.. (они у ствари и нису лоши, нису имали ни једну ману).
 
yugo 45:
jomini:
Aleko, grob neopevani, kompletna zastavina gama, Vartburg....
Biće još, samo da se setim.
ne moj molim te da plujes po cvajcikama to je neunistiv auto jeste ruzan do smrti ali vuce ko lud zamisli moj rodjak je sam njim vukao odlivke( lije samostalno gus) i prodavao sirom srbije i dok ga je imao svugde je stigao i nikad ga nije ostavio
Ma onaj što sam ga ja vozio je bio čudo neviđeno! Nema šanse da pogodiš brzinu, takav mu je menjač. Ona mlitava ručica pored volana se njihala i na promaji...
 
Jedan Fica koji je isao na trik, tockovi su mu isli levo desno bez obzira na koju stranu smotas volan, neznam kako je to radio, ali je bio pravo cudo, medjutim najludji "auto", ma bio je sve samo ne auto, 123,240, i dok ga nisam doslovno sahranio. Metalik zelena koja se samo na krovu nazirala da je to mozda nekad bila, ostalo je bila neka slicna nemetalik cetkom zafarbavana i cela ko' cekicem izlupana, jedan me trapadzija pitao jel' sam na trke sa njim isao jer je bila skroz do zemlje sabijena, a prednji trap skroz otvoren jer je pukao i nije mogao da se nasteluje.Nijedan prozor mu se nije otvarao, a grejanje nije moglo da se iskljuci, vrhunac svega je da sam po kisi morao da vezujem noge u kese jer sam direktno gledao u tocak i cesto bio umivan od istog, sa druge strane od pocetka patosa dozadnjeg sedista je bila rupa koju je pokrivala plasticna patosnica, koju sam sklanjao da bi se ladio kad je toplo a stavljao po kisi. Zenama koje su ulazile u kola sam voleo da kazem:kad udjes u ovo vozilo moras da podignes noge i da ih rasiris", kad zapanjeno :shock: pitaju zasto?"Zato sto imas rupu izmedju nogu" :lol: :lol: :lol: Sahranio sam ga kod Stedionice,razvalio sam jednog taksistu sa zadovoljstvom jer je pokusao da me isece, a btw imao sam 600 kg stamparskog papira u njemu i onako razvaljenog doterao do ofkinog stadiona tri dana pred istek registracije. to mu je bilo poslednja voznja, a mnogo sam ga voleo.Udavih, sorry :oops:
 
draganov jugo! ( da znate dragana, sve bi vam bilo jasno :D )

toyota prius ( ali to i nije auto nego usisivac sa farovima, cd playerom, klimom i mestom za 5 osoba, znaci do yaya usisivac ali sran*je auto!!! :D )

jeep willys, prolazi gde hoce ali pod uslovom da uspete da ostanete u sedistu... :wink:
 
HEMI 426:
draganov jugo! ( da znate dragana, sve bi vam bilo jasno :D )
Cek, cek... let me guess:
lik razlikuje samo dva polozaja gasa, pushten i pritisnut do daske, ruchicu menjacha kad drkne u brzinu ona se blago savije, leziste iste je proshireno za 50%, sajle ruchne menja ko gitarista zice, obraduje se ko kuche kad vidi neki jump, potpisao se na svim semaforima shirom zemlje, a limarija mu izgleda kao da je presvuchene folijom od chokolade, jel? I uvek ga mozete namirisati po potpaljenoj lameli :mrgreen:
 
:lol: :lol: :lol: :lol:

svaka cast na opisu, brate! ali dragan nije takav, naprotiv! rec je o liku ( mom dobrom drugaru ) koji nema pojma, nema interesovanja i zelje da ista nauci oko kola i prezire sve sto je za njih vezano. auto mu je potreban jer je suvise lenj da bi isao peske, bajsom a bus je ipak najlosija varijata.
pazi ovako, rec je o yugicu 45 iz neke 88-89 ( nekad crvene boje ) koji ima ubacen plin. auto je potpuno truo a na desnom c stubu ima rupu od rdje velicine pesnice koja je popunjena najlonom. gume su celave i to vec sad prelazi u opasnost jer mu je kocioni put duplo veci od normalnog ( i kocnice su mu slabe ), spolja izgleda kao i svaki ugazeni jugo ali je enterijer posebna prica! iz sedista vire zice, zadnje klupe nema, volan je jednim delom ogoljen a tabla je posle nekog udara ostala nakrivo. cajgeri nerade a muzika se ne moze iskljuciti, samo utisati, prozori ne rade pa je leti jako toplo, ceo auto smrdi kao svlacionica a na podu ima:obuce, hrane, novina, cak sam nasao i njegov index jednom a lik je mislio da ga je izgubio!!! posto sad zurim, to bi bio ukratko draganov jugo, pokusacu i da ga slikam pa da bacim slike... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top