Greskom sam izbrisao 20-ak fajlova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

genio_ms

Obećava
Poruka
83
imam XP home edition. Greskom sam izbrisao 20-ak fajlova danas. Kako da ih vratim? Bio bih veoma zahvalan ako neko moze da mi objasni tacno jer sam na netu nasao par programa ali njihova objasnjenja mi nisu skroz jasna. Zbunjuje me nesto kao ne smes da vracas izbrisane fajlove na istu particiju bla bla...
 
Ovi ljudi ne postavljaju prava pitanja,cuj,jesi li vidio u Recycle Bin,pravo pitanje je koji se tip partijice,Fat ili Ntfs,iako ni to nema veze ovaj program podrzava oba!
Ama ljudi,Mislim,Mislim,Zar bi momak stvarno pitao kako da vrati obrisane fajlove iz Recycle Bin,SMJESNO,jednom davno meni je otislo 10GB muzike,i slika,i mnogo cega,trazio sam pomocu u radnji ,Tacnije Media Market,oni nisu imali pojma,odnosno rekli su da takav program ne postoji.E pa prevarili su se,Windows cuva izbrisane fajlove na posljednoj poznatoj lokaciji,sve dok drugi podatci se ne snime preko,ili dok se ne napravi Defragment disk...
Program GetDataBack http://rapidshare.de/files/4336612/GetDataBack_Data_Recovery_2.31.zip.html ce da uradi posao.Smori ja
malo sa ovim svojim postom,nema veze sredi stvar pa javi sta bilo!!Poz..
Samo instaliraj i vozi!!!! :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top