Mr.Beckam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

MArijako

Gost
Dugo sam bila zaljubljena u jednog decka....e onda sam slucajno primetila jednu FACU iz moje skole....Problem je to sto pusi...Mislim necu i ja da pusim ako pusi i on ali mozda ce drugi da steknu lose misljenje o meni...Sta vi mislite....Mi smo bas dobri prijatelji,javlja mi se,pricamo,znate vec muva me.....mislim svi kazu da je on los...ali po meni nije...a opet...mozda to kazem zato sto sam zaljubljena u njega...sta vi mislite???Da li trebam da obracam paznju na druge...ili ne...Molim vas pomozite!!!!!!!!
Unapred hvala.CAO!!!! :wink: :o :D
 
JAO DETE KOLIKO TI IMAS GODINA?ON PUSI,PA?IZVINI ALI SMESNO MI JE!NISAM ZNALA DA JE NEKO LOS KADA PUSI...MANI SE GLUPOSTI I SMUVAJ SE SA TIM DECKOM!!!
 
MArijako:
Dugo sam bila zaljubljena u jednog decka....e onda sam slucajno primetila jednu FACU iz moje skole....Problem je to sto pusi...Mislim necu i ja da pusim ako pusi i on ali mozda ce drugi da steknu lose misljenje o meni...Sta vi mislite....Mi smo bas dobri prijatelji,javlja mi se,pricamo,znate vec muva me.....mislim svi kazu da je on los...ali po meni nije...a opet...mozda to kazem zato sto sam zaljubljena u njega...sta vi mislite???Da li trebam da obracam paznju na druge...ili ne...Molim vas pomozite!!!!!!!!
Unapred hvala.CAO!!!! :wink: :o :D
O,draga... :lol: Pa moj decko i pije i pusi i duvao je...to je stvarno odvratno,probaj da ga odviknes,ali se naravno pre toga smuvaj s njim :wink: :lol:
 
MArijako:
Dugo sam bila zaljubljena u jednog decka....e onda sam slucajno primetila jednu FACU iz moje skole....Problem je to sto pusi...Mislim necu i ja da pusim ako pusi i on ali mozda ce drugi da steknu lose misljenje o meni...Sta vi mislite....Mi smo bas dobri prijatelji,javlja mi se,pricamo,znate vec muva me.....mislim svi kazu da je on los...ali po meni nije...a opet...mozda to kazem zato sto sam zaljubljena u njega...sta vi mislite???Da li trebam da obracam paznju na druge...ili ne...Molim vas pomozite!!!!!!!!
Unapred hvala.CAO!!!! :wink: :o :D
E dete,dete....
 
Courtney:
MArijako:
Dugo sam bila zaljubljena u jednog decka....e onda sam slucajno primetila jednu FACU iz moje skole....Problem je to sto pusi...Mislim necu i ja da pusim ako pusi i on ali mozda ce drugi da steknu lose misljenje o meni...Sta vi mislite....Mi smo bas dobri prijatelji,javlja mi se,pricamo,znate vec muva me.....mislim svi kazu da je on los...ali po meni nije...a opet...mozda to kazem zato sto sam zaljubljena u njega...sta vi mislite???Da li trebam da obracam paznju na druge...ili ne...Molim vas pomozite!!!!!!!!
Unapred hvala.CAO!!!! :wink: :o :D
O,draga... :lol: Pa moj decko i pije i pusi i duvao je...to je stvarno odvratno,probaj da ga odviknes,ali se naravno pre toga smuvaj s njim :wink: :lol:
Sta sam ja ovo pisala? :shock: :?: :!: :shock:
 
CAO!! TO STO PUSI NE MORA DA ZNACI DA JE DECKO LOS!!
AKO SI BAS JAKO ZATRESKANA U NJEGA SMUVAJ SE I NE SLUSAJ DRUGE!! A AKO TI BAS DECKO NIJE PRIRASTO SRCU NEMOJ NADJI NEKOG DRUGOG DASU!!! SRETNO! :shock:
 
Courtney:
Alexxandar:
Curtney got High :lol: :lol: :lol:
Au,izgleda... :shock:
Ja sam misio da metalke ne duvaju :wink:
___________________________________________
rege.gif
Keep it real !
respecta.gif
 
MArijako:
Dugo sam bila zaljubljena u jednog decka....e onda sam slucajno primetila jednu FACU iz moje skole....Problem je to sto pusi...Mislim necu i ja da pusim ako pusi i on ali mozda ce drugi da steknu lose misljenje o meni...Sta vi mislite....Mi smo bas dobri prijatelji,javlja mi se,pricamo,znate vec muva me.....mislim svi kazu da je on los...ali po meni nije...a opet...mozda to kazem zato sto sam zaljubljena u njega...sta vi mislite???Da li trebam da obracam paznju na druge...ili ne...Molim vas pomozite!!!!!!!!
Unapred hvala.CAO!!!! :wink: :o :D
blago tebi dete...
 
eeeeee kakve veze ima sto pusi. i svio moji drugovi puse sto ne znaci da sam ja los. muvaj decka dok mozes, i nemoj puno da slusas ove "visoke" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Svi frajeri u koje sam ikada bila zaljubljena su ili u proslosti pusili ili i dalje puse. Sad je doslo do toga da volim (je_bi ga, bolest...) da prosto volim kad mi ruke uhvate miris dima kad sedim u kaficu jer se (bolest!) osecam sigurno. Ovaj, nisam to htela da kazem...


Ma, nije on los lik ako pusi. Mozda je malo nesiguran ili nervozan (zavisi od toga koliko ima godina). Nista, draga, nista se ne brini. Nece ti nista biti, ako ti neces, i ako neces da probas pljuge pred njim i sa njim - ne moras! Drustvo te sigurno zbog cigara tvog decka nece smatrati olosem, ali ako ima jos neku frku (tipa kreten je, zeza sve redom, pljuje po hodniku, itd.) onda se zapitaj... Ali, ako je OK kao sto kazes... MA, MUVAJ TO!!!
 
guitarrr_babe:
Svi frajeri u koje sam ikada bila zaljubljena su ili u proslosti pusili ili i dalje puse. Sad je doslo do toga da volim (je_bi ga, bolest...) da prosto volim kad mi ruke uhvate miris dima kad sedim u kaficu jer se (bolest!) osecam sigurno. Ovaj, nisam to htela da kazem...


Ma, nije on los lik ako pusi. Mozda je malo nesiguran ili nervozan (zavisi od toga koliko ima godina). Nista, draga, nista se ne brini. Nece ti nista biti, ako ti neces, i ako neces da probas pljuge pred njim i sa njim - ne moras! Drustvo te sigurno zbog cigara tvog decka nece smatrati olosem, ali ako ima jos neku frku (tipa kreten je, zeza sve redom, pljuje po hodniku, itd.) onda se zapitaj... Ali, ako je OK kao sto kazes... MA, MUVAJ TO!!!
O,boze imam identican "problem". Ja,koja sam mrzela cigare vise od svega,pocela sam da obozavam taj miris...strasno :lol:
 
guitarrr_babe:
Ma ne, kazem da sam namerno upotrebila diskriminaciju kao sredstvo represije protivu citave muske populacije.

nije ti citava muska populacija kriva ... :lol:
salim se. ovo sto cu reci nije usmereno protiv tebe, generalizujem. ako ste vi zenske bolje onda ne bi smele da diskriminisete poput muskaraca. recimo, da neko stalno primenjuje nacin koji si ti sad primenila (to cudno sredstvo represije) onda bukvalno opravdavas muskarce jer radis isto oni. i tu upadamo u krug ... :roll:
 
Potpuno te razumem,bila sam u istoj situaciji.Ako je taj decko zaista dobar i ako ti se bas svidja smuvaj se s njim,mislim,to sto on pusi ne mora da znaci da ces i ti,zar ne?A,ako ti smeta pusenje pokusaj da ga odviknes mada nece biti lako.Srecno!
 
Ako on pusi ne treba da znadi da je los. Smuvaj se s njim ali probaj da ga odviknes od toga i nemoj da dozvolis da te nagovori da i ti propusis.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top