Analni sex

ja sam definitivno plavusha... i ove komentare ne razumem... ili ja to neznam da opredelim uzitke hm...?!?

mislim ... i odakle vam te teorije generalizacije populacije uffff... ako neko ne uziva onda nek to tako i napise - nemora da se javlja i u ime drugih... lOOdilo

znaci... JA (zena) ali ipak uzivam u analnom sexu!!!
 
Meni se cini da ovde vise zena uziva u analnom seksu. Jer vi najvise o tome raspravljate.
Takodje mi se cini da ovde ima mnogo vise zena koje uzivaju u tome nego onih koje ne uzivaju u tome
 
STRAJDER:
Meni se cini da ovde vise zena uziva u analnom seksu. Jer vi najvise o tome raspravljate.
Takodje mi se cini da ovde ima mnogo vise zena koje uzivaju u tome nego onih koje ne uzivaju u tome
Strajderu, zene (cak ne sve) se ne stide da pricaju o tome, za razliku od muskaraca (cast izuzecima). Zamisli kako bi gledao npr. svog druga koji je bisex i koji ti se poverio da voli analni sex. Ne mozes ni da pretpostavis koliko je to cesto kod vas, ali ovo je Balkan i to je pravo objasnjenje. Kad budes razmislio o tome, javi se.
 
Tamara:
STRAJDER:
Meni se cini da ovde vise zena uziva u analnom seksu. Jer vi najvise o tome raspravljate.
Takodje mi se cini da ovde ima mnogo vise zena koje uzivaju u tome nego onih koje ne uzivaju u tome
Strajderu, zene (cak ne sve) se ne stide da pricaju o tome, za razliku od muskaraca (cast izuzecima). Zamisli kako bi gledao npr. svog druga koji je bisex i koji ti se poverio da voli analni sex. Ne mozes ni da pretpostavis koliko je to cesto kod vas, ali ovo je Balkan i to je pravo objasnjenje. Kad budes razmislio o tome, javi se.

Tamarice, obozavam te!!!

Strajderu, da prodjes pored mene ne bi ti nikada palo na pamet da sam ja bisex - jednostavno ne izlgedam pederasto (iliti u gay slengu - "tetkasto").

Oko 10% populacije je gay/lesbian/bisex - sto ce reci oko 10% ljudi koje poznajes je imalo homoseksualna iskustva. Za koliko njih tiz nas da su bisex ili gay? Verovatno za jako mali broj ili nikoga - zato sto su prinudjeni da se kriju.
 
Njuskalo:
Tamara:
STRAJDER:
Meni se cini da ovde vise zena uziva u analnom seksu. Jer vi najvise o tome raspravljate.
Takodje mi se cini da ovde ima mnogo vise zena koje uzivaju u tome nego onih koje ne uzivaju u tome
Strajderu, zene (cak ne sve) se ne stide da pricaju o tome, za razliku od muskaraca (cast izuzecima). Zamisli kako bi gledao npr. svog druga koji je bisex i koji ti se poverio da voli analni sex. Ne mozes ni da pretpostavis koliko je to cesto kod vas, ali ovo je Balkan i to je pravo objasnjenje. Kad budes razmislio o tome, javi se.

Tamarice, obozavam te!!!

Strajderu, da prodjes pored mene ne bi ti nikada palo na pamet da sam ja bisex - jednostavno ne izlgedam pederasto (iliti u gay slengu - "tetkasto").

Oko 10% populacije je gay/lesbian/bisex - sto ce reci oko 10% ljudi koje poznajes je imalo homoseksualna iskustva. Za koliko njih tiz nas da su bisex ili gay? Verovatno za jako mali broj ili nikoga - zato sto su prinudjeni da se kriju.
Poljubac za Njuskala!
 
hm, ne bih se slozio sa tobom lavice, mozda je to tebi odvratno, ali to je tako individualno i smesno je tako odsecno davati izjave o tome. Uostalom, vidis i sama da se devojke ne slazu sa tobom :)) Na kraju krajeva, sex sam po sebi je sirok front za eksperimetisanje i kao takav, pruza ti mogucnosti da se opustis i istrazujes do maximuma...opusti se lavice i probaj, videces da je u stvari mnogo dobro :)
Pozdrav
 
blondi:
ja sam definitivno plavusha... i ove komentare ne razumem... ili ja to neznam da opredelim uzitke hm...?!?

mislim ... i odakle vam te teorije generalizacije populacije uffff... ako neko ne uziva onda nek to tako i napise - nemora da se javlja i u ime drugih... lOOdilo

znaci... JA (zena) ali ipak uzivam u analnom sexu!!!
Blondi da li ti je sad jasno zasto je 8 mart dan zena. :lol:
 
Gazdarica:
Hmm, znaci ja sam musko...
Hvala, lavice sto si mi razbila visegodisnju iluziju...
Gazdarice postavio sam pitanje Blondiki ali joj nisam odgovorio.Tebi cu odgovoriti 8 mart je dan zena zato sto jedino one imaju rupu do rupe.Prema tome muskarcima ostaje da sami biraju. 8)
 
Usama Bin Shafting:
blondi:
ja sam definitivno plavusha... i ove komentare ne razumem... ili ja to neznam da opredelim uzitke hm...?!?

mislim ... i odakle vam te teorije generalizacije populacije uffff... ako neko ne uziva onda nek to tako i napise - nemora da se javlja i u ime drugih... lOOdilo

znaci... JA (zena) ali ipak uzivam u analnom sexu!!!
Blondi da li ti je sad jasno zasto je 8 mart dan zena. :lol:

/me *** sets mode + češka se po glavi :? :?: :shock:

/me je plavusha :roll: :roll: :roll:
 

Back
Top