Danas na TV

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Zamislio sam da na ovoj temi pisemo koji dobar film ima danas ili sutra na TV da bi mogli i mi sto ne pratimo TV da budemo informisani.

Nadam se da ce te je podrzati.
Hvala :D
 
loop:
Zamislio sam da na ovoj temi pisemo koji dobar film ima danas ili sutra na TV da bi mogli i mi sto ne pratimo TV da budemo informisani.

Nadam se da ce te je podrzati.
Hvala :D

Slažem se i podržavam tvoju ideju.
Više puta sam na raznim temama
obaveštavala ljude o filmovima na
TV-u koje treba neizostavno da pogledaju.
 
O.K.

Hajde onda ako Vam nije tesko, napisite ovde kad ima neki dobar film na TV i malo ga opisite, ne treba referal nego cisto neki mali uvod ako ste vec gledali film, ili naculi nesto o njemu a ja (verujem i neki drugi ljudi ) cemo redovno posecivati ovu temu.

Hvala
 
Veceras, Pink, 21.00
igraju Robert de Niro i Marlon Brando
De Niro je profesionalni lopov, koji, kao i u vecini filmova zeli da se penzionise, ali dobija jos jednu ponudu koju ne moze da odbije..bla bla...A to je i poslednji Brandov film..
Ja sam ga gledao i film je odlican..
Preporucujem ga svima..
 
Za oko sat vremena, u 21:50 na prvom programu RTS-a :arrow: Divlji u srcu (Wild at Heart (1990))
R : David Lynch, U : Nicolas Cage, Laura Dern

58m.jpg
 
Večeras u 0.40 minuta na TV PINKU film - ZEMLJA SENKI - u režiji Ričarda Atenboroa, glavne uloge: Entoni Hopkins, Debra Vinger, Džulijan Felouz...
OBAVEZNO POGLEDATI!
 
Scorsese:
Veceras, 21:50 (RTS 1) :arrow: Fahrenheit 9/11
Svi znamo o cemu je rec, tako da nema potrebe detaljnije opisivati ovaj film.
Prijatno!

28m.jpg

Bolje da nisam gledala, strasno.

Veceras na RTS 2 u 00:50 Anastazija sa Ingrid Bergman i Julom Brinerom, klasika, davno sam ga gledala, pa ako ne zaspim opet cu... Naravno, rec je o nestaloj ruskoj princezi, znate vec pricu...

U petak posle ponoci, negde blize jedan, na RTS 1 (?) SF film Ekvilibrijum; ovde ga je dosta ljudi hvalilo, pa vredi pogledati...
 
evo da vratimo temu...
sutra...
edvard makazoruki-rts1 10h
pasje popodne -pink 23.00h
poslednji mohinakanc-rts2 23.00h
kendimen-b92 23.00h

ajde komentarisite sta ste gledali i sta treba pogledati...kakav je kendimen...?znam samo da je horor,pasje popodne nisam gledao,ali sam cuo da je dobar...i sta sada gledati?hm...:)verovatno pasje popodne...a poslednji mohikanac...aaaaaaaaaaa:)
 

Back
Top