a

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Midnight Rambler

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
456
Ja sam jedan neopisivi kreten... Najzad sam smogao snage da priznam to! Koristim ovu priliku da se izvinim svim chlanovima ovog foruma zbog mog i vise nego idiotskog ponasanja... :cry:

Takodje, zelim da se izvinem moderatorima zbog svojih kretenskih postova... MaRe, Sasha... Izvinite... Ja sam idiot... i zasluzujem da budem kaznjen!

Znam da sam neizivljan, i da je sve to produkt toga sto me svi stalno zayebavaju sto sam ruzan i glup... ali sta da se radi, svet bi bez nas budala bio dosadno mesto... jos jednom izvinite svi :cry: necu vise...
 
xaxaxaxa koji god moderator da je ovo uradio svaka mu cast, tako sam se smejao, da sam usput morao da sacuvam stranicu! :lol: :lol: :lol:
Vidim da imate pune ruke posla...keep up with the good work! :wink:
 
s'a je uradio?
jadan. :wink:
________________________
isn't it ironic?
don't you think?
it's like rain on your wedding day,
it's a free ride when you've already paid,
it's a good advice that you just didn't take,
who would've thought, it figures...
[alanis morissette, ironic]

ylflower.gif
 
Midnight Rambler:
Ja sam jedan neopisivi kreten... Najzad sam smogao snage da priznam to! Koristim ovu priliku da se izvinim svim chlanovima ovog foruma zbog mog i vise nego idiotskog ponasanja... :cry:

Takodje, zelim da se izvinem moderatorima zbog svojih kretenskih postova... MaRe, Sasha... Izvinite... Ja sam idiot... i zasluzujem da budem kaznjen!

Znam da sam neizivljan, i da je sve to produkt toga sto me svi stalno zayebavaju sto sam ruzan i glup... ali sta da se radi, svet bi bez nas budala bio dosadno mesto... jos jednom izvinite svi :cry: necu vise...

izvinjenje prihvacjeno, i ja se izvinjavam zbog svojih poyebavanja ;-)
ne verujem ti da te svi zayebavaju da si ruzhan i glup, al kako ti kazhesh.
nadam se daljoj iskrenoj i normalnoj komunikaciji, pozdrav ;-)
 
spring_storm:
:shock: :lol:
Je l' ovo ozbiljno, ili je neko od moderatora ovako izmenio njegove postove ?

pa mi smo povrshni, ne bavimo se sushtinom, zanima nas samo slika. a mozhe se lako desiti i da nam se i ti 'izvinesh' i da ti mi oprostimo ;-)
 
Midnight Rambler:
Ja sam jedan neopisivi kreten... Najzad sam smogao snage da priznam to! Koristim ovu priliku da se izvinim svim chlanovima ovog foruma zbog mog i vise nego idiotskog ponasanja... :cry:

Takodje, zelim da se izvinem moderatorima zbog svojih kretenskih postova... MaRe, Sasha... Izvinite... Ja sam idiot... i zasluzujem da budem kaznjen!

Znam da sam neizivljan, i da je sve to produkt toga sto me svi stalno zayebavaju sto sam ruzan i glup... ali sta da se radi, svet bi bez nas budala bio dosadno mesto... jos jednom izvinite svi :cry: necu vise...
hvala bogu sto ti je konachno doslo iz doopeta u glavu...

ali opet mi je sumnjivo sve ovo,mislim da je neko uspeo da mu pronadje password...neko se poigrao.
 
Master_Chief:
Midnight Rambler:
Ja sam jedan neopisivi kreten... Najzad sam smogao snage da priznam to! Koristim ovu priliku da se izvinim svim chlanovima ovog foruma zbog mog i vise nego idiotskog ponasanja... :cry:

Takodje, zelim da se izvinem moderatorima zbog svojih kretenskih postova... MaRe, Sasha... Izvinite... Ja sam idiot... i zasluzujem da budem kaznjen!

Znam da sam neizivljan, i da je sve to produkt toga sto me svi stalno zayebavaju sto sam ruzan i glup... ali sta da se radi, svet bi bez nas budala bio dosadno mesto... jos jednom izvinite svi :cry: necu vise...
hvala bogu sto ti je konachno doslo iz doopeta u glavu...

ali opet mi je sumnjivo sve ovo,mislim da je neko uspeo da mu pronadje password...neko se poigrao.

ma neee, sam je to napisao... :lol:
ma sigurno neki mod.:)
nego staaa....
_____________________
isn't it ironic?
don't you think?
it's like rain on your wedding day,
it's a free ride when you've already paid,
it's a good advice that you just didn't take,
who would've thought, it figures...
[alanis morissette, ironic]

ylflower.gif
 
Midnight Rambler:
Nema potrebe da se meni izvinjavas, ja to i ne trazim od tebe... Jednostavno, meni je mnogo lakse da ti brisem postove nego da se nosim sa tvojim budalastinama svaki dan...

A to sto mislis da si iznad svih ovde, a pogotovu iznad moderatora, to ti je greska koja ce ti se svakako obiti o glavu; Pa ti vidi sta ti je ciniti...

Kao sto rekoh, ja sam strasno strpljiv, i kulirao sam tvoje gluposti svo ovo vreme misleci da ces se mozda urazumiti, ali sada je dosta, dok se admin ne vrati i najzad te banuje kao sto smo mu trazili, ja ti garantujem da se ni jedan tvoj uvredljivo-idiotski post nece naci na ovom podforumu, pa makar ga ne brisao, nego prepravljao kao sto sam juce uradio...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top