Jel ima neka da joj nije hitno da nadje decka?

Evo..meni nije...imam vec jednog...hi, hi.... :wink:
Pitaj to one koje traze -devojku-.....pa ce ti odgovoriti pozitivno...Inace nikada nisam trazila.....cak nekoliko godina nisam ni imala....nije mi to bilo bitno....vaznije mi je bilo studiranje, posao....ali da.....ima i onih koje BAS traze....i jure.....tu si u pravu.... :wink: ..ali ne daj se.... :wink:
 
VANJA 011:
sinnke:
To pitam zato sto danas ima puno udavaca.
Ima ih puno iz razloga što u Beogradu na jednog muškarca dodje mislim oko sedam žena!
Naravno da je uvek hitno jer niko ne voli da bude sam.

Болдовано је невиђена глупост. Све ми се чини да је то бува неких искомплексираних типова који су можда доживели неку непријатност од стране жена у прошлости. Однос је 52:48 у корист жена...што је уобичајена ситуација у свету ( 7:1 је вероватно однос у неком одређеном годишту, тј. једној јединој години).

А да има удавача...брате има...и то све више увиђам што сам старији (треба бити пажљивији :wink: ). Али то нема везе са односом М и Ж, него са биолошким сатом.
 
Ako ima udavaca ima i " zenika " ! Logicno, zar ne?

Neke devojke se udaju, zato sto su pronasle osobu koju vole i koja njih voli, a druge se udaju samo zato da bi se udale! Licno smatram da je to bolesno! Jel se tu dobija neki status u drustvu,ako ste udate, pa makar odvukle nekog tipa pred oltar? A on jadnik, grebe li grebe!

Ima i onih,( ta sam ), koje ni ne razmisljaju o tome, cak sta vise, nije im frka i ako se nikad ne udaju!
 
Neva:
a druge se udaju samo zato da bi se udale! Licno smatram da je to bolesno! Jel se tu dobija neki status u drustvu,ako ste udate, pa makar odvukle nekog tipa pred oltar? A on jadnik, grebe li grebe!

hehe Kakav opis. :lol: Ali, slažem se sa tobom. I ja mislim da je to bolesno i stalno pričam o tome.

Udati se samo zato da bi se udale?! Mislim, da to nema veze sa mozgom... Valjda je tu važna i ljubav... Mislim, ne poklanja se pažnja izboru partnera, već se juri ka udadbi kao cilju. On je samo sredstvo ka dostizanju njenog cilja. Ali kad ona ostvari taj cilj, ona shvati da to nije to... Da time nije dobila ništa... Možda se razočara. Možda vidi da je ta osoba budaletina i nasilnik, ali tada je pomalo kasno. Uvek je tu kao opcija razvod. Ali se kod nas (uključujući u to i mišljenje crkve) na razvod ne gleda baš blagonaklono (pogotovo u malim mestima i sredinama - Bg je ipak nešto drugo)... Posle dolaze deca i one ostaju sa nekompatibilnim osobama za ceo život koristeći kao izgovor decu: "Šta ću ja sama? Njima je potreban otac. Kako da zaradim za njihovo izdržavanje?"... Deca često najviše trpe zbog ovoga i u takvom okruženju i ne mogu da se razviju u normalne i zdrave jedinke. Stalne svađe ili nedostatak ljubavi u braku najjače osećaju baš deca. Zato je u nekim slučajevima, baš zbog dece i potrebno završiti celu priču.

Za ulazak u brak su vrlo važni preduslovi ljubav, poverenje i zrelost.
 
Koliko god zelela da verujem, da ti ugovoreni brakovi ne postoje, toliko me stvarnost ubedjuje u suprotno. Desavalo se da to i nije losa pogodba. Neki brakovi su bili lepi i dugo funkcionisali, ali ima i onih drugih.
Nova kategorija braka je i bezanje od svog licnog porodicnog zivota. Npr. devojka zivi u ne bas tako dobroj porodici, ima problema ( a ko ih nema? ), i misli da udajom i odlaskom iz svoje kuce ona resava taj problem! Najgore je to, sto ni u svom novom domu ne nalazi nista bolje. Opet su tu odgovornost, obaveze, deca, nestasica para, i neko i nesto mora da pukne.
Mada, sve zavisi i od karaktera. Koliko smo spremni da se borimo, ako tu borba postoji ili su to vetrenjace?
Udati se da ne bi ostala " usedelica " je najveca glupost koju devojka moze da uradi!
 

Back
Top