Kondomi

Groucho_Marx

Zainteresovan član
Poruka
460
Nešto sam razmišljao o onome što kažu za oružje. Kažu da je bolje da imaš pištolj a da ti ne treba, nego da ga nemaš a da ti treba. Pa sam hteo da pitam, jel može da se kaže 'Bolje je da imaš kondom a da ti ne treba, nego da ga nemaš a da ti treba' :?: :) A? Glavolomka :?

E, i zanima me koji su vam omiljeni proizvodjači i omiljene vrste, kakve su mane i vrline, zbog čega koristite te koje koristite i tako to... I da ne zaboravim, kad ih perete, jel ih kačite na žicu sa plastičnim ili drvenim štipaljkama? :D
 
znash kako...npr....upoznash devojq pravljenu za blud...znachi savrshenu...i sve ok...i skinete se...i ona kazhe da ne bi ni pod razno bez kondoma...a nalazite se 50km daleko od nichega...stoga....bolje je da imash kondom...mada je ovaj sluchaj teshko izvoljiv jerbo u novije vreme kondoma ima skoro svuda...ja sm peshachio jednom prilikom od 1 do 3 po notji u potrazi za istima...al se nadje nije frka....


durex onaj plavi.....tanan ko crevce za kobasitze....
 
E ja bas gotivim kondome!
Koristili smo ih prve 4 godine ( zesce su mi se cudili zbog ovoga), sad vise ne.
Bilo je tu raznih vrsta, al' pucao je i Durex!
To mi nikad nije bilo jasno.
 
Groucho_Marx:
Nešto sam razmišljao o onome što kažu za oružje. Kažu da je bolje da imaš pištolj a da ti ne treba, nego da ga nemaš a da ti treba. Pa sam hteo da pitam, jel može da se kaže 'Bolje je da imaš kondom a da ti ne treba, nego da ga nemaš a da ti treba' :?: :) A? Glavolomka :?

E, i zanima me koji su vam omiljeni proizvodjači i omiljene vrste, kakve su mane i vrline, zbog čega koristite te koje koristite i tako to... I da ne zaboravim, kad ih perete, jel ih kačite na žicu sa plastičnim ili drvenim štipaljkama? :D

a kolko ti cesto ***** i koga
 
Groucho_Marx:
Nešto sam razmišljao o onome što kažu za oružje. Kažu da je bolje da imaš pištolj a da ti ne treba, nego da ga nemaš a da ti treba. Pa sam hteo da pitam, jel može da se kaže 'Bolje je da imaš kondom a da ti ne treba, nego da ga nemaš a da ti treba' :?: :) A? Glavolomka :?...
Nije ti to nikakva glavolomka, jer takvu analogiju ne mozes da pravish. Evo i zasto: Kad kazes bolje da imas pistolj, a da ti ne treba - to je ono sto se kaze ZLU NE TREBALO! A to ne vazi i za kurtone, jer isti u principu ne sprecavaju ZLO, nego problem, od koga glavu btw neces izgubiti.



A sto se tice izbora... najjachi adrenalin je kao i na kolima - kad palish gume :mrgreen:
 
Romed i Iris nikada ne pucaju. Narocito "ako ste muskarac koji voli muskarce". Za str8 ljude su ti takdje najbolji, a imaju i varijante ultra thin i extra safe, Durex-ovi. Prvi su tanusni, drugi imaju spermicidni sloj, pa kao smanjuju opasnost od nezeljene trudnoce.

Ipak, j... seks sa kondomom. Meso rulez.
 
....ja sam malo neiskusan..........ono kada stavim xxl kondom i skroz razvucem i odvijem kako da ga prebacim da bude preko pola qrtza??? ako je na malo manje od pola jel nece da spadne tokom odnosa????

i drugo pitanje> jel tacno da neke devojke to koriste umesto zvaka jer je jeftinije i ukusi su bolji???
 
Betty:
Gazdarica:
Da, Romed je dobar za analni seks... 8)

jel može i tako da se zatrudni :roll:
juj.
ONA - Jul 11, 2002 23:45 (*.cogeco.net)
ZA SVE VAS KOJI MISLITE DA NISAM UPRAVU JOS JEDNOM VAM KAZEM:ORALNI SEX MOZE DA DOVEDE DO
TRUDNOCE JER SPERMATOZOIDI PUTUJU KROZ ORGANIZAM.KADA IDE NA USTA ONDA JE SPORIJE, ZATO STO
TREBA VISE VREMENA DA SE STIGNE DO POLNOG ORGANA NEGO KADA IDE DIREKTNO, ALI MOZE!

DA SAM JA UPRAVU LEPO SE MOZE VIDETI JER STARIJE ZENE KOJE NISU DAVALE ORLANOGA SEXSA NISU
OSTAJALE U DRUGOM STANJU KAO DANAS I NIJE BILO ABORTUSA.DALI VI STVARNO MISLITE DA SVAKI PUT
KADA JE ZENA TRUDNA DA JE TO ODOLE?
SAD,NE OSTANE SE UVEK U DRUGOM STANJU I KADA SE SVRSI U USTA JER KOD MUSKARCA SPERMA NIJE UVEK
ISTA NEGO KAD MU JE GUSCA ONDA LAKSE MOZE DA PRODJE JER JE IMA VISE I VISE SPERMATOZOIDA A KADA
JE REDJE(KO ONA VODICA) UVEK ZNAMO DA JE TADA MANJA SANSA DA ZAGLAVIM.

JEDINO JE ANALNI SEXS SIGURAN AL JE MNOGO RUZAN. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Nije mi jasno... Je l' i ono boldovano njena izjava? Slozio bih se svime, ali mislim da i tako putuju spermatozoidi... Mislim ono, apsorbuju se, pa preko krvi...
I nije mi jasno, zasto vice? Nije valjda, da je bilo drugacijih misljenja, pa se iznervirala?
 
znači, ako ih razmažem na sendviče i poslužim gostima, ne morami sama da rađam jer će moj dragi tako zadovoljiti potrebu za naslednicima :P
Jel može sa kobajom? Kako utiču feferone na začeće? Možda je bolje s puterom i medom? :D
A jel treba posle nešto i popiti da brže skliznu do DOLE? Sigurno ne sme vruće, jel? :lol:
 

Back
Top