Odbrana i poslednji dani

marlon:
Samo jedan odgovor. Koji je najveci zlocin Slobodana Milosevica?
To sto je za 10g. unazadio zemlju za narednih 100.
A najgore je to sto njegovo "djubre iz naseg dvorista" jos nije pocisceno, a kako stvari stoje nikad i nece.
Kad kazem "djubre", mislim na sve one njegove bivse i sadasnje saradnike, simpatizere, kriminalce, koji su se obogatili kradjom i otimachinom, pa sada mashu milionima evra i kupuju sve po Srbiji, sklapaju dil sa politicharima iz vlasti. Kupuju i sudije, policiju, grade pozicije za naredno stogodisnje vladanje Srbijom.
To su sada ugledni biznismeni, cisti kao suza, sa ispeglanim biografijama, sa bisernim osmesima(kad gostuju na TV-u).
Najgore je sto se mi navikavamo polako na taj smrad(nekima mirishe dobro), nemocni da bilo sta promenimo, jer ne moze se sam protiv sistema.
Lakse nam je pokazivati prstom na komsijino djubre.
Da li neko od vas uopste ima ideju, kako se izboriti sa kriminalom u Srbiji, kad su nam sve moguce institucije zarazene korupcijom.
 
marlon:
Samo jedan odgovor. Koji je najveci zlocin Slobodana Milosevica?
Brate marlon:teshko je reci, jer za sve zlocine u proshlom ratu koji se pripisuju njemu,krivi,su USA i NATO, jer su imali pod kontrolu Jugoslavenski komuniza,iz cega je izishla ova nesreca.Po moju ocenu, najvish je kriv sto se pre tog rata ,nije osvrnuo na Kraljevini Jugoslavije...
 
vzeoy7y9:
marlon:
Samo jedan odgovor. Koji je najveci zlocin Slobodana Milosevica?
Brate marlon:teshko je reci, jer za sve zlocine u proshlom ratu koji se pripisuju njemu,krivi,su USA i NATO, jer su imali pod kontrolu Jugoslavenski komuniza,iz cega je izishla ova nesreca.Po moju ocenu, najvish je kriv sto se pre tog rata ,nije osvrnuo na Kraljevini Jugslavije...

Ako mene pitas vzeoy, za mene je kriv to sto se rodio. Samo toliko.
 
marlon:
vzeoy7y9:
marlon:
Samo jedan odgovor. Koji je najveci zlocin Slobodana Milosevica?
Brate marlon:teshko je reci, jer za sve zlocine u proshlom ratu koji se pripisuju njemu,krivi,su USA i NATO, jer su imali pod kontrolu Jugoslavenski komuniza,iz cega je izishla ova nesreca.Po moju ocenu, najvish je kriv sto se pre tog rata ,nije osvrnuo na Kraljevini Jugslavije...

Ako mene pitas vzeoy, za mene je kriv to sto se rodio. Samo toliko.

mudro zborish mudri covece
 
kriv je sto se rodio,mamicu ...
sve bi bilo drugacije da je pobedio,recimo stambolic,markovic,da je uspeo 9.mart..
taj covek nije imao osecaj za realnost,polozaj sila,a njegov je posao,ako je vec na tom mestu bio,da to provali,a ne da se qrci na nas racun,i uz to bogati..
 
vzeoy7y9:
marlon:
Samo jedan odgovor. Koji je najveci zlocin Slobodana Milosevica?
Brate marlon:teshko je reci, jer za sve zlocine u proshlom ratu koji se pripisuju njemu,krivi,su USA i NATO, jer su imali pod kontrolu Jugoslavenski komuniza,iz cega je izishla ova nesreca.Po moju ocenu, najvish je kriv sto se pre tog rata ,nije osvrnuo na Kraljevini Jugoslavije...

Е, взеоу7у9 ја мислим да је
ствар у томе што СМ у САД никада не би могао бити
банкар као што је био - да није на неки начин
њихов... верујем ДА ЈЕ ОН БИО УМИШЉЕН И ДА ЈЕ
ВЕРОВАО ДА ЈЕ ВЕЋИ МАНГУП ОД ЊИХ И ДА ЋЕ ДА ИХ
ИЗДРИБЛА... а издрибло је и сје*о Србију...
 
eremita:
vzeoy7y9:
marlon:
Samo jedan odgovor. Koji je najveci zlocin Slobodana Milosevica?
Brate marlon:teshko je reci, jer za sve zlocine u proshlom ratu koji se pripisuju njemu,krivi,su USA i NATO, jer su imali pod kontrolu Jugoslavenski komuniza,iz cega je izishla ova nesreca.Po moju ocenu, najvish je kriv sto se pre tog rata ,nije osvrnuo na Kraljevini Jugoslavije...

Е, взеоу7у9 ја мислим да је
ствар у томе што СМ у САД никада не би могао бити
банкар као што је био - да није на неки начин
њихов... верујем ДА ЈЕ ОН БИО УМИШЉЕН И ДА ЈЕ
ВЕРОВАО ДА ЈЕ ВЕЋИ МАНГУП ОД ЊИХ И ДА ЋЕ ДА ИХ
ИЗДРИБЛА... а издрибло је и сје*о Србију...
eremita,licno sam ih upozori u Daytonu-Ohio, ako se sa Bosanskim pregovorima ne osvrnu na Kraljevinu, sve ce da izgube...naj interesantnije je bilo kad su ga na TV show pitali! ,sta najvishe zeli da ima u New Yorku... Milosevicev ogovor (najbolji hotel) prekonoc je, bez mnogo od njih-znanje,kako su muje hteli, potpisao ugovor o podelu Bosne...
 
Petar_FPN:
kriv je sto se rodio,mamicu ...
sve bi bilo drugacije da je pobedio,recimo stambolic,markovic,da je uspeo 9.mart..
taj covek nije imao osecaj za realnost,polozaj sila,a njegov je posao,ako je vec na tom mestu bio,da to provali,a ne da se qrci na nas racun,i uz to bogati..

Da ti slučajno ne pišeš za JEŽ?
Čovek ima očiti smisao za crni humor!
 
nazhalost...ima i onih koji ne pishu za jezh...al se chovek najezhi kad im prochita post...pa tako i ova vesela strela iznad mene...shteta....sva ta glupost protratjena...mogla si da budesh zapazhena u tretjem oq...il chudu....bash shteta
 
jomini:
marlon:
jomini:
Ima 4 kuće, dve u BG i dve u Požarevcu. Cena 4000000e zajedno! Otkud??? :twisted:

Moze pomoc iz publike, pitanje za 1.000.000 dinara.
Ma svima je jasno kako, ali kakvo bi bilo njihovo opravdanje? Poput onog da je Marko raznosio gajbe i zaradio prvi milion...? :lol:

Da si mu video ferrari smrzo bi se. Kao u Monacu. Menjac na volanu dugmici, picici...
 

Back
Top