DAP

maya_sd

Početnik
Poruka
2
juce sam skinula novi Download akcelerator 7.5 i zamenila stari.Medjutim sada nece nista da mi downloduje.Je l treba nesto da podesim posebno ili..?
Starija verzija npr kada kliknem na neki fail za skidanje muzike ili sl. on odmah pocinje da skida a sada nece..
pozz
 
Zashto menjash neshto ako OK radi :?: Podesi parametre DAP-a da sam aktivira download,ne znam sada tachno kako ide,provericu pa cu da ti javim.A ti probaj da nadjesh,ne mozesh zeznuti nishta..... :wink:
 
Leka:
Jel moze to malo preciznije?!!! :-?
Proizvodjach kazhe da nema nishta u novijim verzijama (LINK), u starijim verzijama je bilo i u licence agreementu lepo je stojalo da prikuplja informacije.
Spybot ipak i dalje prijavljuje da je sumnjiv...
 
Ma znam ja sta je DAP imao,jedan baner i dva unosa u registriju,kao i anketu,par puta sam objasnjavao i polemisao...Ali uvek ce doci neko ko prica gluposti.
Jednostavo kad neki ljudi koriste po prvi put Adaware ili slican software,paranoja sve vise raste. I
pocinje da im se prividja svasta.
 
verovatno je ovo?
pazi pretpostavka je da si imao-la crackovan DAP starija verzija? Sad kad si ubacio-la novu verziju crack ne vazi vise i potreban je novi crack za verziju 7.5
 

Back
Top