Fudbalska reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
И ја мислим да ови наши фудбалери НЕЋЕ да играју. И оно што могу да пруже из неког разлога једноставно не желе.Не знам разлог.
Да не поверује човек кад гледа како се шетају (буквално) по терену.
 
vode mladi

dok nema muvanja ima i fudbala.

tv bi trebalo da prenosi mlade a seniori kad budu usli u neko polufinale da budu prenoseni

Treba ovim mladim više pažnje davati pogotovo sada kada su ovi naši seniori dotakli dno života. Da se malo vrati želja za fudbalom u ovoj državi, da se ljudi imaju čemu radovati što se fuzbala tiče. Onda će se možda i ovi naši seniori aktivirati...
 
Stvarno ovi mladi pobediše žabare. Treba njih pustiti da odigraju ove kvalifikacije do kraja, da vide ovi iz A selekcije kako se bori, pa makar izgubili svaku utakmicu

Prešišali bi oni Portugal lake šale. U to se mogu kladiti u svoj bubreg. Portugal je prosječan ekipa koja eto ima malte ne isti sastav već zadnjih 7-8 godina. Sve neki šatro defanzivci Bruno Alveš i Pepe, to bi moja ekipa s školskog prešišaša lake šale...
 
Ljudi ne kapiraju da je veliki problem oko A selekcije, i to nevezan za teren, kada bi sve te mlade prebacili u A reprezentaciju odma bi dobili gubitnicki mentalitet

Srbija je kvalifikacije izgubila u Jermeniji i kod kuce od Danske, ostalo je jos malo utakmica do kraja i tesko cemo moci da se izvucemo iz blata
 
Hahahhahaa koja ovo ludnica Andjus se isprimo da narod stvarno oce Zivadinovica Zivadinovica oce nacija...ajde izguraj to preko svog prijatelja Toleta...Andjus: "Na noge bi usto ceo stadion i pozdravio ga kada bi se Zivadinovic pojavio na stadionu"
 
Poslednja izmena:
Gledao sam emisiju,Andjusu je sve na mestu osim ovo da onaj Zivadinovic bude trener,da je dobar trener sigurno bi nekog trenirao.
Ako je neko primetio Zivadinovic je rekao da Vidic igra sa Fergusonom a koliko znam igrao je sa Ferninandom!
Zasto selektor ne bi mogao da bude Stanojevic ili Antic?
 
Gledao sam emisiju,Andjusu je sve na mestu osim ovo da onaj Zivadinovic bude trener,da je dobar trener sigurno bi nekog trenirao.
Ako je neko primetio Zivadinovic je rekao da Vidic igra sa Fergusonom a koliko znam igrao je sa Ferninandom!
Zasto selektor ne bi mogao da bude Stanojevic ili Antic?

Dejan Andjus je smehotres od novinara kad je poceo mislio sam da ustvari ima 'muda' jer je 'otvaro' neke teme koje drugi nisu smeli ali iz emisije je u emisiju menjo misljenja za 180 stepeni...I milion puta je lizo pa pljuvo teski ljigavac 'spin majstor u poskusaju'...Novinarski Vuk Draskovic samo sto je za razliku od Vuka simpatican i njegove emisije uglavnom gleda raja uz pivo i rakiju i tu padaju opklade i razne i igre tipa "Kolko puta spomene Dzajica tolko moras pica eksirati"(ovo moze biti opasno neiskusnim igracima nepreporcujem, prvo pocnite sa uvodnikom)

Dejan Andjus "Matić deluje kao trokrilni orman i ima O noge. Kao dribler je loš i bolje da igra polušpica jer može bar da šutne. Na 55 metara od gola igra na pogrešnom mestu. Bezvredan igrač."
A to Zivino je standardno da brka imena Andjusa vise mrzi da ga ispravlja...
Ali ja stvarno navijam da Ziva dodje na mesto selektora sigurno ce biti zabavano i urnebesno ovo sto se sada desava baca u depresiju...
 
Poslednja izmena:
Prešišali bi oni Portugal lake šale. U to se mogu kladiti u svoj bubreg. Portugal je prosječan ekipa koja eto ima malte ne isti sastav već zadnjih 7-8 godina. Sve neki šatro defanzivci Bruno Alveš i Pepe, to bi moja ekipa s školskog prešišaša lake šale...

Portugal bi preslisao nase mlade sa 5 komada, svasta covek moze ovde da procita :roll:

Stavi U21 da igra u Elsabanu sa Albanijom, veruj mi gore ces se osecati nego nakon utakmice sa Argentinom u Gelzerkirhenu.
 
Portugal bi preslisao nase mlade sa 5 komada, svasta covek moze ovde da procita :roll:

Stavi U21 da igra u Elsabanu sa Albanijom, veruj mi gore ces se osecati nego nakon utakmice sa Argentinom u Gelzerkirhenu.

Šta ti kontaš, da je Portugal nešto ? Portugal se služi istim igračima već jebenih 6-7 godina, dakle većinu tih igrača sam gledao još tamo na euro 2008. godine. Ništa nisu izbacili eto još od Ronalda i ti stvarno kontaš da je taj Portugal nešto. Pa eto i mi smo izbacili više igrača od njih u tom periodu nego...

Zajebi to što za njih igra Ronaldo i Nani, sve je to prosjek kada igraj za repku...
 
Šta ti kontaš, da je Portugal nešto ? Portugal se služi istim igračima već jebenih 6-7 godina, dakle većinu tih igrača sam gledao još tamo na euro 2008. godine. Ništa nisu izbacili eto još od Ronalda i ti stvarno kontaš da je taj Portugal nešto. Pa eto i mi smo izbacili više igrača od njih u tom periodu nego...

Zajebi to što za njih igra Ronaldo i Nani, sve je to prosjek kada igraj za repku...

meni smesno kako se nakon svake nase blamaze govori kako treba da se podmladi tim. Pa vec 20 godina podmladjujemo ekipu, vec 20 godina slusam iste price kako mladi treba da ginu umesto starijih.
Upravo je Sinisa poceo sa tim procesom pa vam se nije svidelo jel nije bilo rezultata. Verujem da si medju prvima bio, koji je nakom 0-3 sa Belgijom govorio kako treba da igraju stariji Jovanovic,Krasic,Ninkovic itd kako ovi mladi pojma nemaju. Govoris kako treba dati sansu mladima,kao oni bi igrali bolje a kad mladi dobiju po nosu od tamo neke Makedonije, e ajd da vratimo ove stare asove. Ovaj tim sto je igrao u Lisabonu je najbolje sto imamo. Ja cu ih podrzati do kraja i verujem u njih uprkos tom 1 bodu. Verujem da mozemo na Euro a onda cete opet da ih dizete u nebesa.
Kakav narod takva i reprezentacija. Sa ovakvim narodom ne zasluzujemo bolje fudbalere i reprezentaciju.

ps: Ova generacija nam je jedna od boljih u zadnje vreme po imenima i budite sigurni da nam je ova generacija zadnja prilika da nesto ozbiljnije uradimo u fudbalu.
Kad kopacke o klin obese Matic,Bane,Kolarov,Tadic,Nastasic,Ljajic pascemo na nivo Kazahstana. Zivi bili pa videli!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top